|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Booster!
13.3.2010 13:39:10   
ejmama
Sad sam baš gledala link od Tl i vidim da za boostere piše da su za dijecu od 15-36kg. Moja starija sad ima 15kg. Pitanje je dali je smijem voziti tako ili mora biti u autosjedalici?
Ovako imam 2 autosijedalice i iza ima jedva mjesta, mislila sam manju staviti u Haninu ,a njoj kupiti taj booster.
Ovako izgleda ako ne znate

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-90092601.aspx


_____________________________

H 07 E 09
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Booster!
13.3.2010 13:42:52   
buduća mamica
ja bih svojoj kupila svakako user posted image user posted image user posted image user posted image pogotovo taj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al ja ti nisam mjerodavna kad je kitty u pitanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Booster!
13.3.2010 13:44:40   
leilany
hehehehe covjece pa sve hello kitty
ja svojoj jucer skoro kupila kitty trenirku za doma,al nisu imali velike brojeve..samo do 80 a moja nosi vec 92user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Booster!
13.3.2010 13:45:54   
ejmama
Ima jedan još bolji za držačima za čaše sa strane, jeftiniji je ,ali piše da je od 22kg.
BM ti češ svojoj kupiti pa kar doma sjedila u njojuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Booster!
13.3.2010 13:46:27   
maja
Zašto ne, hana ti je sada 3 god., mislim da može!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Booster!
13.3.2010 13:46:46   
ZVRK
kupi joj ejmama.
i zvrkić ima jedan kada ide da se vozi sa drugim u auto jer ga nedam bez sjedalice a veliku ima u svom autu.
jer za dužu vožnju boster nije prikladan ako bi se zaspalo u autu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Booster!
13.3.2010 13:49:37   
ejmama
Znam ja da oni prodaju, ali šta bi rekli naši plavci? I mm već odavno navija za taj booster.
Ovo za spavanje imaš pravo Zvrk.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Booster!
13.3.2010 13:50:11   
ninolina
moj ima 14 kg i 3,5 god i vozi se u boosteru, i ostali veći imaju svoj samo je iris još u sjedalici

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Booster!
13.3.2010 13:52:09   
ZVRK
plavci neće ništa da kažu jer i boster je bolji nego NIŠTA
a ako ne vjeruju za kilažu neka je izvažu ako imaju vagu.
nas nikadanisu pitali za kilažu nego samo pogledaju da li je vezan.
počeo je sa 2g i 3mjeseca prvi put

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Booster!
13.3.2010 13:54:10   
majda
IZVORNA PORUKA: ejmama

Sad sam baš gledala link od Tl i vidim da za boostere piše da su za dijecu od 15-36kg. Moja starija sad ima 15kg. Pitanje je dali je smijem voziti tako ili mora biti u autosjedalici?
Ovako imam 2 autosijedalice i iza ima jedva mjesta, mislila sam manju staviti u Haninu ,a njoj kupiti taj booster.
Ovako izgleda ako ne znate

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-90092601.aspx

Osobno mislim da smiješ.Vidjala sam tako djecu u bosterima poput Hane.Samo joj staviš pojas i to je to.Bar mislim.

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Booster!
13.3.2010 13:54:25   
ejmama
Hvala puno cure, onda će to dobiti za rođendan jer mi ništa nismo kupiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Booster!
13.3.2010 14:03:00   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ejmama

ništa nismo kupiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

onda neka si ga sama izabere

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Booster!
13.3.2010 14:06:12   
ejmama
Zvrk i Ninolina ,a kako se to provuće, ovako na slici mi nije baš jasno?

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Booster!
13.3.2010 14:12:06   
ZVRK
misli cijeli pojas ide preko nogu ispod ručkica

< Poruku je uredio ZVRK -- 13.3.2010 14:13:08 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Booster!
13.3.2010 14:36:09   
novamama

IZVORNA PORUKA: ZVRK
za dužu vožnju boster nije prikladan ako bi se zaspalo u autu



radi ovoga ja ne bih.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Booster!
13.3.2010 14:53:50   
ninolina
kako i kopčaš sebe tako i ju samo kaj ispod onih ručkica provučeš pojas... mojem je još visoko onaj dio kaj ide po prsima pa ga stavim iza naslona za glavu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
13.3.2010 15:20:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Booster!
13.3.2010 15:22:33   
ninolina
a sigurno da je i sigurnija sjedalica mi booster koristimo za kratke relacije

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Booster!
13.3.2010 20:30:16   
Nika 24052006
Mi ga koristimo od 3.godine,ne znam koliko je imala kg,ali sigurno više od 15user posted image ...I dobro se snalazi sa spavanjem,već se ona namjesti..Putovala je u njemu i na more i sad kad smo išli u Njiemačku.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Booster!
13.3.2010 22:26:23   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Zakonski smiješ ako dijete ima kilažu.
Bitno je i  da li ima i visinu-pojas joj ne smije ići preko vrata(ako me kužiš).
Mi imamo mjesta pa ne razmišljam o tome,jer mi sjedalica ipak pruža nekako više sigurnosti.


potpisujem ako dijetetu pojas ide preko vrata onda ti nema nikakvu funkciju zštite dijeteta. meni se nekako čini prerano moja je tek nedavno dobila  a ima već 5 godina.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Booster!
13.3.2010 22:37:22   
mama mery
mi ga vec dugo planiramo uzeti
jer imamo iza u autu dvije sjedalice i stvarno zauzmi mjesta

meni bi obadvoje molgi u booster jer imaju 15,5 i 16 kg

al mi je zao izbaciti sjedalice,pogotovo radi spavanja


_____________________________




(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Booster!
13.3.2010 22:47:28   
mišica 666
nemojte se ljutit mislim da je to definitivno prerano za korištenje kod tako male dijece pa dovodite u opasnost svoju dijecu njihova tijela nisu dovoljno razvijena ni spremna da bi im boosteri bili korisni u slučaju neke nesreće. nije bitno da li policija to odobrava ili ne jer ja svoje dijete ne vežem zbog policije već zbog zaštite. razmislite malo o korištenju ja mislim da djetetu mlađem od 5 godina nije mijesto u boosteru.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Booster!
14.3.2010 8:20:38   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: mišica 666

nemojte se ljutit mislim da je to definitivno prerano za korištenje kod tako male dijece pa dovodite u opasnost svoju dijecu njihova tijela nisu dovoljno razvijena ni spremna da bi im boosteri bili korisni u slučaju neke nesreće. nije bitno da li policija to odobrava ili ne jer ja svoje dijete ne vežem zbog policije već zbog zaštite. razmislite malo o korištenju ja mislim da djetetu mlađem od 5 godina nije mijesto u boosteru.


Gle,nema ljutnje,naravno,ja Niku više nisam mogla svezati u as,malo je velika za svoju dob.Pogotovo kad je došla zima,pa sto slojeva odjeće i bundica,nije bilo šanse da ju svežem...Zato mislim da mi je bolje i u booster,nego nikako.Nema to veze sa policijom,odobravaju li ili ne,nego mi je ipak sigurnije u njemu,nego da mi je sjedi otkopčana ili poluzakopčana u as.


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Booster!
14.3.2010 8:23:56   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

malo je velika za svoju dob.Pogotovo kad je došla zima,pa sto slojeva odjeće i bundica,nije bilo šanse da ju svežem...Zato mislim da mi je bolje i u booster,nego nikako.Nema to veze sa policijom,odobravaju li ili ne,nego mi je ipak sigurnije u njemu,nego da mi je sjedi otkopčana ili poluzakopčana u as.


zbog ''velikod jeteta''sam ja kupila sjedalicu koja raste u visinu i širinu sa djetetom

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
14.3.2010 8:31:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!