|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 8:51:00   
Ruža
Jesu li vaši bebači bili zaraženi?user posted image  Kako smo do sad imali stalno promenadu gostiju svi bi ga malo noskali, drmuckali,mazili, drndali i onda kad ostanemo sami ratujemo. Duže od 10 min ne želi ostati sam u ležećem položaju ako je budan. user posted image  Mjesto brzo progori i onda se dere, dovoljno da ga podignem i plač iste sekunde prestane.user posted image  MUdrijaš!user posted image
I onda imamo rituale iz drndalice na kauč, sa kauča na pod, pa malo na trbuh, pa sa poda u kolica i tako u krug. Animacija upali na 5min, a ostalo je na rukama. Kako sam cijeli dan sam sa njim kod kuće, malo toga uspijem napraviti.user posted image
Heeeelp!!!! Ima li lijeka za bolest "Nosi me"?


_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 9:16:13   
koka
E pa ima, daš da ga tata nosi user posted image . Kod nas još uvijek upali drndalica, al ima dana kad i ona ima bolest ruku user posted image .Pustim i ja nju da malo njurga, al curi je počello sve biti interesantno tako da sve rijeđe i rijeđe bude u ležečem položaju..Treba im nešto šareno ili zabavno staviti ispred sebe, kao ja ju stavim i upalim baby tv i ona gleda, za ne vjerovat kad čuje te dječije glasove i sve šareno zna se smirit. 

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 9:33:37   
ninolina
I kod mene je palila televizija. Neki crtić ili dvd kao bambi gdi su glasići umiljati i dragi i barem neko vrijeme bez nosikanja. Ili na viper pa samnom u kuhinju, U kolicima samnom u kupaonu. Bilo je svega. Jo je dobro tako dok ne počnu hodatiuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 10:38:10   
Puli
ružo svi oni boluju od iste bolesti
i svi su mudrijašiuser posted image user posted image user posted image

ja ću si s drugim nabaviti(posuditi) maramu
pa kad bolest krene
beba u maramu
i ruke slobodne za posao po kućiuser posted image

druga opcija je
sve srediti po kući navečer kad zaspe
( to ja dan danas radim)

a ručak kuham dok prijepodne spava






_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 15:07:02   
božica
ružo svi oni boluju od iste bolesti
i svi su mudrijaši

neki više neki manje
a rješenja hm hm...kada zaplače dođi do njega..i skup sa drndalicom ga stavi na drugo mjesto..ne ga vaditi iz drndalice..neka kuha s tobom....

a probaj

moja upravo planinari po meni



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 16:14:52   
sanjarica
ja licno nikad nisam dala da se pretjerano nosa.muz ga voli nosati sve dok mu ne zaspe na ramenu a ja bogami ne mogu,tezak mi je a i trudna sam sada.drugima sve i da su htjeli da ga nosaju nije htio jer je vezan uz mene i muza pa nemam problema s tim.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 19:32:54   
tonkica
I mi smo u fazi znatiželje, sve mora vidjet i snimit, pa voli bit na rukama. Hvala Bogu, baka i ujna su ju naučile na ruke, pa ja sad nosam kad smo same. Al dobro je što bar 3 puta dnevno drapne po sat vremena spavanja, pa uspijem neš i napravit dok krmi. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 21:47:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: Puli

ružo svi oni boluju od iste bolesti
i svi su mudrijašiuser posted image user posted image user posted image


sve srediti po kući navečer kad zaspe
( to ja dan danas radim)


 kaže moja patrinažna na tu temu da se bebači rađaju sa diplomomuser posted image  a puli, i ja kao ti..kad jan spava sve obavljam iako ima dana kada mi dozvoli da i preko dana dok je budan nešto napravim...pogotovo sada u zadnje vrijeme od kada mu je štos biti na trbuhu....danas smo stavili u pogon vrtić pa neka tamo kliziuser posted image  Nego, moja priča je vezana za SPAVANJE PO DANU I  BOLEST RUKU.Jan je prvih mjesec i pol bio bajan-spavao i papao i to u svom krevetiću....Onda kad nam je tata počeo raditi je počelo i uspavljivanje na rukama, ali nakon što bi zaspao sma ga mogla staviti u krevet....I kada je napunio 3 mjeseca i postao svjestan sebe i svijeta oko sebe (počeo hvatati igračke, okretati se), valjda je postao i svjestan da postoji mamica koju se da iskorištavati pa kada bi mi zaspao na rukama, a ja ga spustila u krevret, probudio bi se i VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.....I tako smo završili na tome da mi je punih mjesec dana preko dana spavao na rukama....stalno.....a naveče, super, sam bi zaspao u svom krevetiću......Iako su me svi "špotali", prihvatila sma to kao fazu jer mi je bilo preteško pustiti ga da vrišti,a  vidim da je umoran....I sada kada je pred 20 tak dana bio bolesan sa proljevom  i temperaturom, a i mene ulovilo, stavila sam ga u naš bračni krevet i legla kraj njega....on mi je stavio glavicu kraj cice (onako preko majice, nije htip papati) i ja sam fa gladila po glavi i zaspao.....Onda popdne opret isto..i tako dan za danom i sada već 20 tak dana tako.....onda ili ga pustim kada zaspi ili ja odspavam s njim ili čitam kraj njega..... uglavnom, bila je faza...valjda samo treba biti srpljiv, slušati svoju bebu i udovoljavati joj.... Ružo, dala si ovome NOSI ME savršeno imeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 21:50:44   
njanja
e da, svo to vrijeme što mi je spavao na rukama, po danu bi najčešće bio na onoj dekici gdje gore vise igračke ili u drndalici.....i malo na rukama...a sada je sve više na podu ili krevetu, na trbuhu-istražuje.... od danas nam je i vrtić u upotrebi, bio danas samo 5 minuta, neka se navikava....pa neka tamo divljauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 21:57:13   
Anaeva
I ja imam istih problema pogotovo kada bake odu kući..
Onda počinje veselje user posted image user posted image user posted image

Pokušala sam ju pustiti par puta neka se isplače jer je nisam htjela dići ali sam ipak popustila user posted image

Njanja, i ja se tješim da je to samo jedna od faza...

Nekad mi ju se ne da nosit a nekad bi ju nosila i cmakala i ljubakala...
Nisam pametna ali da, bolujemo od bolesti ruku -nosi me user posted image user posted image


_____________________________

I najslabiji trag na papiru vrijedniji je od najboljeg pamćenja.....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 22:02:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: Anaeva


Nekad mi ju se ne da nosit a nekad bi ju nosila i cmakala i ljubakala...


 Tko nam je kriv.....kada je bio u trbuhu, njemu, a i svima sam govorila kao ga neću puštati iz ruku i kako ću ga samo ljubiti i grliti...pa eto mi na-dijete me čulo, ha ha hauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anaeva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 22:17:43   
Anaeva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da čuo.....
zapamtio i sad to iskorištava

ja sam Evi stalno pjevala pjesmu od Badrićke i sad ju samo ta pjesma može smiriti.

Ima nekaj u tomeuser posted image


_____________________________

I najslabiji trag na papiru vrijedniji je od najboljeg pamćenja.....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 22:18:38   
zg_cinik
nema bebač bolest...
neg oni kaj ga nose...
znam, zvuči okrutno...
znam, teško je...
al treba ih pustit da malo plaču...
začas buju skukali da na dernjavu niš nemreju dobit...
razmislite... il patite... i žalite se...
(ovo mi je najajača fora: daj ga tati... ko da onda ni na rukama...)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 22:21:49   
Anaeva
Sve u svemu ......   slatka je to bolest user posted image

_____________________________

I najslabiji trag na papiru vrijedniji je od najboljeg pamćenja.....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bolest ruku - "Nosi me"
2.11.2008 22:22:46   
anne
Mislim da se neka djeca više vole nositi, trebaju pokret, poznati miris, prisnost. Petri je dosta bilo da me vidi, ali Samuel bi se nosao. Valjda su muški zahtjeviji.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!