|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blokiranje
22.3.2010 12:27:16   
Bebys
mozete li mi objasniti sta to znaci...kada se netko blokira
vidim da ta opcija postoji..ali ne kuzim koja joj je svrha...
dakle ..molim sta je to....
vidila sam anketu pa me ona sjetila da rijesim svoje pitanje..jer neznam sta znaci to uopce..
tnx...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Blokiranje
22.3.2010 12:45:54   
Zvonki
 Vjerujem da to znači da možeš kliknuti, odnosno blokirati određenog korisnika da ti ne može slati privatne poruke.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Blokiranje
22.3.2010 12:49:03   
adryosijek
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Vjerujem da to znači da možeš kliknuti, odnosno blokirati određenog korisnika da ti ne može slati privatne poruke.
i nemozes citat njene poruke tak kad se posvadas s nekim nemoze te vrijedatuser posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Blokiranje
22.3.2010 12:51:23   
leilany
...to blokanje mi je totalna debilana...

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Blokiranje
22.3.2010 12:52:28   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: adryosijek

user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Vjerujem da to znači da možeš kliknuti, odnosno blokirati određenog korisnika da ti ne može slati privatne poruke.
i nemozes citat njene poruke tak kad se posvadas s nekim nemoze te vrijedatuser posted image



Ma nemoj? user posted image  O, pa razmislit ću da zblokiram Cvrčkicu. Stalno me mami sa kulenom i kobasama u kafić user posted image  I uznrmirava me putem pp. Stalno me mora nekaj pitati. Kao da ja nešto znam. Sve pitam muža pa se onda fino pravim pametna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Blokiranje
22.3.2010 12:53:36   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: leilany

...to blokanje mi je totalna debilana...


A kaj ako ja vas sve zblokiram? Onda ću moći pričati samo ja na forumu, jel'''' da? user posted image user posted image user posted image Barem na mom zaslonu će tako biti user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 22.3.2010 12:54:07 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Blokiranje
22.3.2010 12:56:32   
adryosijek
ma to se trenutno blokira i kad ti se da ju odblokiras da vidis sta pise al ja probala nemozes nit jednu poruku citat od blokane osobeuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Blokiranje
22.3.2010 13:14:31   
Bebys
to je o.k.
ZVONKI ti si legenda...user posted image user posted image user posted image user posted image

reko o.k. je to ali svejedno ona ili on tj. osoba moze pisati opet sto zeli...tj. drugi mogu citati..ali ja se nemoram nervirati...jeli tako...otprlike...jer samo ja nevidim njene komentare tako mislim da je...
a to mi je svjedno jel drugi mogu citati..jedino ako me DZIGERICA ZABOLI ....onda cu ovo koristiti da si smirim hormone...i tlak...nekada...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bar ja nevidim AKO SAM DOBRO SKUZILA...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Blokiranje
22.3.2010 13:25:40   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: adryosijek

user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Vjerujem da to znači da možeš kliknuti, odnosno blokirati određenog korisnika da ti ne može slati privatne poruke.
i nemozes citat njene poruke tak kad se posvadas s nekim nemoze te vrijedatuser posted image



Ma nemoj? user posted image  O, pa razmislit ću da zblokiram Cvrčkicu. Stalno me mami sa kulenom i kobasama u kafić user posted image  I uznrmirava me putem pp. Stalno me mora nekaj pitati. Kao da ja nešto znam. Sve pitam muža pa se onda fino pravim pametna user posted image user posted image user posted image

cvrle si nadrapala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
22.3.2010 16:30:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Blokiranje
22.3.2010 16:31:44   
ninolina
he he mislila je da nećeš škicnutiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Blokiranje
22.3.2010 17:31:36   
Ninaa
Cvrčak jel ti vidiš kak te kolegica leteća trača pa to nema nigdjeuser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!