|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:10:18   
Manda
Kupila bih maloj bicikl za 3 rođendan ali ne znam kakav.
Pored nas je servis bicikla i hoće nam prodati super bicikl s popustom za dobrosusjedske odose za nekih 800-900 kuna. Kao taj je super, moći će ga voziti i dogodine kad se skinu pomoćni kotači i mala naraste. Kao investicija na duže. Ja ne sumnjam da je bicikl super i kvalitetan, ali nekako sam si mislila dati max 400 kn.
Kaj vi mislite?
Dati jednom pa na duže? Ima li tako isto na duže ali jeftinije?
Gledati polovne?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:13:24   
Anoniman
pogledaj na drugim mjestima, mislim da možeš proći jeftinije...
klinci ti to razvale prije nego prerastu, pa se ne isplati uzimati preskupo...

(Odgovor članu Manda)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:13:54   
leilany
ja sam kupila svom kumcetu za nekih 700kn....sad se fura bez pomocnih
mislim da je to ipak za malo duze razdoblje....
ali odi malo po drugim ducanima,pa pogledaj i druge ponude....
user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:16:20   
Manda
Gdje da još pogledam?

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:17:34   
leilany
deff turbo limac...ja kupila njemu tamo....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:44:38   
zaba
tih malih biciklića ima svugdje,mislim da je to previše novaca za trogodišnjakinju

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:51:27   
FIONA
kaj si poludeal...pa imaš i za manje novaca...daj malo pročačkaj po dućkasima tipa TL i slično...900 kn je i za veliki puno...ja sam na sniženju zakon bic sebi uzela za 700kn...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:53:56   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

kaj si poludeal...pa imaš i za manje novaca...daj malo pročačkaj po dućkasima tipa TL i slično...900 kn je i za veliki puno...ja sam na sniženju zakon bic sebi uzela za 700kn...user posted image


ziher ponica.. user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:55:25   
FIONA
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA

kaj si poludeal...pa imaš i za manje novaca...daj malo pročačkaj po dućkasima tipa TL i slično...900 kn je i za veliki puno...ja sam na sniženju zakon bic sebi uzela za 700kn...user posted image


ziher ponica.. user posted image user posted image



jok...srebrno plavu specijalku...user posted image user posted image user posted image user posted image ..sa zafrknutim volanima ofkors


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:56:33   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA

kaj si poludeal...pa imaš i za manje novaca...daj malo pročačkaj po dućkasima tipa TL i slično...900 kn je i za veliki puno...ja sam na sniženju zakon bic sebi uzela za 700kn...user posted image


ziher ponica.. user posted image user posted image



jok...srebrno plavu specijalku...user posted image user posted image user posted image user posted image ..sa zafrknutim volanima ofkors



a joj kaj mi nisi rekla bi ti ja dala specku jos od mog dedeuser posted image user posted image
on na njoj furo pogacu,pa je skup s pogacom sletil u kukuruzuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:57:55   
CallamityJane
900 cuna mi je puno love za bicikl i to jos djeciji user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:58:33   
FIONA
ta nema baždaren volan...očeš da se ubijem...user posted image

da ne bu opet d aidem OT....želimo reči kako ima modela poput ponija koji su jeftiniji u drugim dućanima...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 21:59:00   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA

kaj si poludeal...pa imaš i za manje novaca...daj malo pročačkaj po dućkasima tipa TL i slično...900 kn je i za veliki puno...ja sam na sniženju zakon bic sebi uzela za 700kn...user posted image


ziher ponica.. user posted image user posted image



jok...srebrno plavu specijalku...user posted image user posted image user posted image user posted image ..sa zafrknutim volanima ofkors



a joj kaj mi nisi rekla bi ti ja dala specku jos od mog dedeuser posted image user posted image
on na njoj furo pogacu,pa je skup s pogacom sletil u kukuruzuser posted image user posted image


lei ti ako imas dvije ciste u glavi evo ovudam me sijeci user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 22:01:40   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

ta nema baždaren volan...očeš da se ubijem...user posted image

da ne bu opet d aidem OT....želimo reči kako ima modela poput ponija koji su jeftiniji u drugim dućanima...user posted image



tako je...svako prometalo se mora testirat....pa i baciklo...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 22:02:05   
leilany
IZVORNA PORUKA: callanhoe
lei ti ako imas dvije ciste u glavi evo ovudam me sijeci user posted image user posted image user posted image


di da sijecemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 22:06:10   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: callanhoe
lei ti ako imas dvije ciste u glavi evo ovudam me sijeci user posted image user posted image user posted image


di da sijecemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne pokusavaj se provuci, nemas ni pola ciste a kamoli dvije
mislila sam da ne moze biti ludja od nate ali ti si je prevazisla user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 22:07:21   
leilany
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: callanhoe
lei ti ako imas dvije ciste u glavi evo ovudam me sijeci user posted image user posted image user posted image


di da sijecemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne pokusavaj se provuci, nemas ni pola ciste a kamoli dvije
mislila sam da ne moze biti ludja od nate ali ti si je prevazisla user posted image user posted image


a zakej sam ja sad luda??user posted image
samo sam ispricala anegdotu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
25.2.2010 22:35:50   
L.P.
Mi smo maloj kupili u Turbo limaču dobar čvrst bicikli prošle godine,bio je na akciji nekih 200-250 kn(ne sjećam se točno).Uglavnom meni bi bilo skupo dati 800 kn za dječji bicikl,ali svatko zna svoje mogućnosti.user posted image

< Poruku je uredio L.P. -- 25.2.2010 22:36:33 >


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
26.2.2010 0:05:55   
lukici
mi imamo od TL i bio je nekih 400 kuna

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
26.2.2010 7:42:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lukici)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bicikl za 3godišnjakinju
26.2.2010 8:22:19   
Bebys
Bicikli za djecu
  • user posted image Bicikl BMX Capriolo GirlMPC: 516,60kn  user posted image user posted image
  • user posted image Bicikl BMX Star BoyMPC: 516,60kn  user posted image user posted image
  • user posted image Bicikl BMX Kid-girlMPC: 553,50kn  user posted image user posted image

    (Odgovor članu Manda)
  • Neposredna veza do poruke: 21
       RE: Bicikl za 3godišnjakinju
    26.2.2010 8:27:13   
    Bebys
    user posted image PRETRAGA       traži     napredna pretraga   user posted image KATEGORIJE   IGRAČKE     OPREMA ZA BEBE     MODA     SPORT     TORBE   user posted image PRIČE   Key Tweens     Pocoyo     Tomica     Dora     Ben 10     Sesame Street     Hello Kitty     My little Pony     prikaži više Spiderman SpužvaBob Skockani Jagodica Bobica Nemo U vrtu pod zvijezdama Transformers Power Rangers Hanadeka National Geographic Girlz Inc. Fifi i Cvjetno društvo Barbie Looney Tunes Indiana Jones Iron man Pucca TMNT Bratz A.T.O.M. Tonka Star Wars user posted image BRANDOVI   OPREMA ZA BEBE     Graco     Maxi Cosi     Bubu     Teutonia     prikaži više Bebe Confort Brevi MIBB Primi Sogni OK Baby Recaro Britax-Römer     IGRAČKE     Bandai     Hasbro     Tomy     Lego     prikaži više Nikko Trefl Disney Crayola Mattel Revell LeapFrog VTech Silverlit Clementoni Lexibook Playmates Giochi Preziosi Little Tikes Jakks Pacific Motormax BBurago Turbo limač Turbo limač biblioteka BTS     MODA     Coconut Baby     Coconut Girl     Bearfoot     SPORT I REKREACIJA     Urban Republic     X-Kid   user posted image KUPOVINA PO:   Godinama     ------------ 0-3 3-6 6-12     Cijeni     ------------ do 300 kn 300-500 kn 500-1000 kn preko 1000 kn   user posted image TURBO LIMAČ   Trgovine     Kontakt     O nama  
    Fotogalerija
      Uvjeti kupnje  
    Uvjeti korištenja
    user posted image user posted image user posted image  
    Požurite u Turbo Limač trgovine za vrijeme trajanja akcije* na dječje bicikle i izaberite bicikli za Vašeg Limača ili Limačicu!   MODEL                                                 CIJENA  AKCIJA    12 MTB DJEČJI BICIKL CRVENI X-KID     249,99  199,99kn 12 MTB DJEČJI BICIKL ŽUTI SPEEDY       499,99  349,99kn 12 MTB DJEČJI BICIKL ROZA SPEEDY      499,99  349,99kn 12 MTB DJEČJI BICIKL PLAVI SPEEDY      499,99  299,99kn 16 MTB DJEČJI BICIKL CRVENI X-KID      299,99  299,99kn 16 BMX DJEČJI BICIKL SREBRNI SPORTY 599,99  399,99kn 16 BMX DJEČJI BICIKL ROZA SPORTY      599,99  399,99kn 16 BMX DJEČJI BICIKL PLAVI SPORTY      599,99  399,99kn 20 BMX BICIKL CRNI BLAST                    599,99  499,99kn 20 STREET RIDER BICIKL ŽUTI                599,99  499,99kn 20 MAJESTIC BICIKL BIJELI                     599,99  499,99kn 20 CITY LADY BICIKL SREBRNI                799,99  599,99kn     *Akcija se odnosi na navedene modele i traje do 01. prosinca 2009. ili do isteka zaliha   Pogledajte user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image   16 MTB DJEČJI BICIKL CRVENI X-KID Proizvođač:
    1784 Cijena: 399,99 user posted image   299,99 kn user posted image   user posted image user posted image user posted image    
      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image   12MTB DJEČJI BICIKL PLAVI SPEEDY Proizvođač:
    1784 Cijena: 399,99 user posted image   299,99 kn user posted image   user posted image user posted image user posted image    
      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image   12 MTB DJEČJI BICIKL CRVENI X-KID Proizvođač:
    1784 Cijena: 349,99 user posted image   199,99 kn user posted image   user posted image user posted image user posted image    
      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image   12MTB DJEČJI BICIKL ŽUTI SPEEDY Proizvođač:
    1784 Cijena:
      349,99 kn user posted image   user posted image user posted image user posted image    
      user posted image user posted image user posted image user posted image

    (Odgovor članu Manda)
    Neposredna veza do poruke: 22
       RE: Bicikl za 3godišnjakinju
    26.2.2010 8:28:42   
    ZVRK
    mi smo zvrkiću kupili za 2 ročkas biciklu sa pomoćnim kotačima za 300kn a za 4 ročkas biciklu od 900kn.mjera za biciklu je za 6-8godina i veeeeelika je razlika sa onom prvom.
    ali sada kupiti već''pravu''mi je rano

    _____________________________

    Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
    zvrkić došao 17.06.2005.
    zvrkica došla 08.12.2010.

    (Odgovor članu Bebys)
    Neposredna veza do poruke: 23
       [Obrisani korisnik]
    26.2.2010 10:18:59   
    Brisani uporabnik
    [Sadržaj poruke je obrisan]

    (Odgovor članu ZVRK)
      Neposredna veza do poruke: 24
       RE: Bicikl za 3godišnjakinju
    28.2.2010 18:48:50   
    Manda
    http://www.rog-joma.hr/baza/rogjoma/slike/artikli/954_vel.jpg
    Nadam se da mi je uspjelo prebacivanje slike tog bicikla.
    Dakle, to je taj bicikl i fakat je super, jedino je naš u crvenoj boji. Zbilja je na duge staze. Ali mala je ipak premala za njega. Može dohvatiti pedale ali nema snage vrtiti ih.

    (Odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna veza do poruke: 25
    Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
    Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
    Idi na:







    Anketa

    Nos.
    пеперутка16

    Kako čistite nos maloj djeci?

    Oznake

    Sve najbolje!

    Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

    Čestitamo!