|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bazenčić
5.7.2008 22:22:48   
Dajana
Bumbika, imamo isti bazenčić za bebače.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bazenčić
5.7.2008 22:25:32   
BUMBIKA
Ajde super!Moj Dino je oduševljen s tim bazenčićem jer ima one igračkice.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bazenčić
6.7.2008 15:23:24   
maja
Sa koliko ste stavljale dječicu u taj bazenčić? Moj Noa je 4 mjeseca, pa razmišljam jel da ga kupim?!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bazenčić
6.7.2008 15:31:01   
BUMBIKA
Majo js sam tek sad počela prije 10-tak dana.Ja mislim da ti je još mali i nemože još sjediti, a nemožeš ga staviti da legne.Jedino da je bez vode.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bazenčić
6.7.2008 15:33:56   
maja
Ma da to sam si i ja mislila! Ići ćemo kod nećakinje močiti noge u njezin bazenčićuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bazenčić
6.7.2008 17:41:42   
tina1602
curke i ja sam danas kupila takav bazen..... nisam ni skužila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bazenčić
8.7.2008 16:55:14   
božica
BTW TINA 1602-user posted image Luna je preslatka u novom bazenčićuuser posted image

                             pozz

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bazenčić
8.7.2008 21:09:28   
tina1602
hvala božice user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bazenčić
10.7.2008 14:28:05   
Tweety
I mi imamo bazencic sa igrackama i super je ali ja bi bila jos sretnija kada bi imao izastitu od sunca

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!