|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:21:19   
Anoniman
Sta vase devojcice vise vole?
Ja sam odrasla uz Barbike, imala sam ih jako puno i znam da sam ih prosto obozavala, definitivno su mi bile omiljena igracka. I pre su u svim prodavnicama one dominirale. Sad vidim da su njihovo mesto zauzele Bratz lutke, koje se meni iskreno ni malo ne svidjaju i bas mi bude krivo kad pomislim da ce se Sara verovatno igrati sa njima a ne sa Barbikama.

Cime se vase devojcice igraju?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:24:00   
Zvonki
Barbikama, Bretz, i svime što izgleda na tu foru user posted image Najgore su mi one što imaju noge ko' špagete user posted image
Barbike su im No 1, a i meni. Vole princeze, što duže kose i haljine.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:26:15   
Anoniman
Znaci ima nade user posted image naucice nju mama sta valja user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:28:46   
Zvonki
Da...Onda dođe susjedica koja ima i Kena pa kad ja "slučajno" uletim u sobu da po deseti puta spremim stvari u ormar, mrtva tišina. Bježe Ken bez hlača i Barbi bez haljine user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:31:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Da...Onda dođe susjedica koja ima i Kena pa kad ja "slučajno" uletim u sobu da po deseti puta spremim stvari u ormar, mrtva tišina. Bježe Ken bez hlača i Barbi bez haljine user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi me nasmejala zenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a i ja sam to prosla, pa vidis da mi nista ne faliuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:35:09   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Nellyca

a i ja sam to prosla, pa vidis da mi nista ne faliuser posted image




Paaaaa.... user posted image user posted image user posted image
Šalim se. I ja sam se igrala barbikama do 8 razreda. Nisu tada bile takve kao danas, nego plastičnjače. Lijepili smo im glave sto puta. Ruž i oči nisu imali jer se boja isprala od silnog igranja. Robicu sama šivala-fino rasporila neke mamine stvari koje dugo nije nosila ali se ipak sjetila nakon nekog vremena na njih pa ih je htjela obući user posted image user posted image (valjda je podsjetio uzorak na haljini moje barbi user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Barbie ili Bratz?
5.9.2009 23:39:32   
CallamityJane
sa barbikama se nikada igrala nisam user posted image  osim ako se ne racuna kada sam im otkidala glave da bi sestru rasplakala user posted image user posted image user posted image
luk i strijela i pracka su mi bili glavni i bmx i sta mi fali user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Barbie ili Bratz?
6.9.2009 6:50:55   
troubled
ne barbie ili bratz....barbie i bratz user posted image user posted image user posted image

paula je imala barbie fazu...trajala je nekoliko godina...onda je došla bratz faza...ta jenjava, ali još uvijek traje...user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Barbie ili Bratz?
6.9.2009 9:27:53   
Monica
Kod nas su aktualne barbi iako ima i bratz lutke
a kao sama sam se igrala s barbikama u djetinstvu pa se moja Iva igra i sa mojim barbikamauser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Barbie ili Bratz?
6.9.2009 12:38:16   
ivanaa
evo ovak danas moraju imat sve

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Barbie ili Bratz?
6.9.2009 20:23:17   
Anoniman
Hehehe... ja sam dobila prvu Barbiku sa 14 godina... i nisam se baš dugo s njom igrala, tako da je dočekala moje kćeri. Sad ih imaju par komada.
Bratz? Nemamo nijednu. Više vole one ponije s dugom kosom, pa ih češljaju. user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Barbie ili Bratz?
6.9.2009 23:07:17   
Viky
Bratz,Winx,Barbie svih vrsta i svakakvih imena...

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!