|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bacanje stvari, faza?
5.7.2008 20:33:40   
mirna
Cure help!

Mali mi već tjedan dana ima fazu bacanja stvari.. Bacio mi je već knjige kroz prozor, baca flašu s pićem, danas je curici u maksimiru bacio kanticu i lopaticu...

Stalno mu ponavljam "Ne. To se ne baca." " vodicu pijemo, ne bacamo." " Ne smiješ bacati, to nije lijepo." i slične fraze... On mi onda odgovara da,baca se lopta, ili druge opozorava da ne smiju bacati, ali sam nikako da prestane time. Ne znam da li je to njemu neka igra ili provokacija ili šta...Ponekad mi dođe da bi ga po guzi, ali za sada se suzdržavam...

Kaj da napravim s njim? Mislite da je to samo faza?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bacanje stvari, faza?
5.7.2008 22:49:30   
njanja
Voljela bi da i ja tebi mogu jednom pomoći sa savijetom kada ti meni stalno pomažeš, ali ne mogu se sjetiti da li je moja nećakinja )to mi je za sada najbliže iskustvo) to radila 8sada ima 5,5 godina)....Nadam se da je faza, vidiš i sama da on zna da ne smije kada upozorava drugu djecu.... Za cca 2 godine ću ja opet sjediti na forumu i pitati: Jan mi baca stvari...... user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bacanje stvari, faza?
6.7.2008 10:09:17   
božica
Je Mirna to je jedna od faza-oni kako rast tako imaju i sto faza-dali kada on baci knjige ide to pokupitiuser posted image -Jer ja tako nastojim Viktoriji kada nešto baci potrga ili prolije dam jom krpicu da to obriše-kažem joj da ide pokupiti to što je napravila-

Danas je sa pastelama pobojala jedan dio pokućstva---i ja joooooooooj šta si to napravila po papiru se šara-i lijepo sam joj donjela spužvicu mokru i dala joj da to obriše---user posted image Malo je kao brisala-ali neka zna da mora iza sebe i popraviti --------

Morala sam i ja pobrisati jer nije ona to kako treba obrisala-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bacanje stvari, faza?
6.7.2008 11:29:25   
mirna
Božica obično ga nateram da pokupi stvari, ali knjige nije mogao jer su ostale na krovu iznad ulaza...user posted image I briše skoro uvijek kada prolije, osim kad sam u žurbi...user posted image

pozz

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bacanje stvari, faza?
6.7.2008 11:34:25   
božica
ok mirna-znaći proći ćega-probaj kada ste doma da se ne obazireš -kao nisi vidjela to kaj je napravio-------------------

znaš kak vele obrnuta psihologija hehuser posted image

kod viki danas nije upalila obrnuta psihologija-gura ona gura seki prste u usta-kažem joj daj gurni i ruku joj u usta-gurne ona ruku-kažem joj daj gurni i nogu gurne joj viki obe nogeuser posted image

tako darling mirna koji puta  pali obrnuta psihologija koji put ne-ali valja probatiuser posted image

proći će ga to definitivno-user posted image
pozz i tebi

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bacanje stvari, faza?
7.7.2008 12:32:48   
cokolada
Mislim da ti je to prolazna faza barem je tako kod nas bilo. Imao je fazu kada je tako bacao stvari a narocito kada je htio skrenuti paznju na sebe, ja sam mu govorila kao i ti ne, to nije lijepo itd. na sto nije previse mario ali nekako je postepeno prestao pa vjerujem da ce i tvoj mali misek prestati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bacanje stvari, faza?
10.7.2008 12:51:59   
MILLA
moja kolegica ima 2 sina koja to isto rade,mali kada se zasiti iz bočice samo je šikne,onda pomalo to sada radi sa svime.neki dan mi je doletilo pored nosa i kada je zagalamila on se smijo. Ne znam,ne rade to svi,ne znam koja im je to fora...
neki su mirni,neki divljaju,ne znam,ko zna kakvo ce biti mojeuser posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bacanje stvari, faza?
10.7.2008 14:49:47   
Tweety
Draga moja nazalost ova faza je faza inata i zna dugo trajati. Mi s Domijem vodimo bitku vec duze vrijeme oko toga i sve zna da se ne smije bacati i to ti sam govori gledajuciti u oci i onda na kraju uzme i otrse ju enercicno o pod. Ne znam te posavjetovati jer da znam primjenila bi i sama!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
31.7.2008 12:59:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!