|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BOSCH perilica i sušilica 2u1
3.12.2012 10:17:12   
rodica
u nedostatku prostora i očekivanju male princeze, razmišljamo o kupnji bosch 2u1 perilice i sušilice, pere 7 kg, suši 5 kg. budući da je cijena dosta visoka, molim svakoga tko ima iskustva s ovim proizvodom ove marke za savjet. hvala najljepša!
p.s. upozoravaju nas svi da su odvojeni aparati puno bolji no mjesta nemamo...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BOSCH perilica i sušilica 2u1
3.12.2012 13:04:26   
seraphyme
2 u 1 se uglavnom kvare. kupiš posebno i jedno i drugo i staviš sušilicu na perilicu. problem riješen

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu rodica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BOSCH perilica i sušilica 2u1
3.12.2012 18:37:54   
rodica
bravo!!!
ponavljam: nema mjesta. ako ima tko s iskustvom, bila bih zahvalna.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BOSCH perilica i sušilica 2u1
3.12.2012 20:17:18   
cuba
Ja ti imam mašinu i sušilicu 2u1 ali nije Bosch već Ariston (talijanska marka). Evo već 5 godina je u funkciji, ne kvari se ali iskreno nisam zadovoljna sa tom kombinacijom jer mi roba iz sušilice smrdi. I to sam čula od dosta ljudi.
Mi smo iz istog razloga kupili proizvod 2u1 a poviše mašine mi je bojler pa nismo mogli staviti sušilicu na mašinu.
Tako da na kraju opet sušim robu na onoj žici (kućnoj) i imam vani 2 manja sušila pa i tamo stavim kad je lijepo vrijeme.
Probala sam i one vlažne maramice za miris iz dm-a za sušilice ali nisu mi imale nikakvog efekta.

Svi koji imaju odovojeno sušilicu su zadovoljni ali u ovoj kombinaciji i ne baš...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu rodica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BOSCH perilica i sušilica 2u1
6.12.2012 11:58:58   
elven
Ja imam Indesit 2u1, slična kao i Ariston, i radi besprjekorno već 5 godina. Pere i suši po zimi stalno dječje, ali ne stavljam 5 kg koliko je max za sušenje već manje i ne koristim omekšivač kad planiram sušiti veš tako mi je ok, ne miriši vau, ali bome niti ne smrdi...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BOSCH perilica i sušilica 2u1
12.7.2015 22:47:46   
Ela28
Susjeda ima BOSCH perilica i sušilica 2u1 i prezadovoljna je .Kako smo ograničeni prostorom samo je ta rješenje pa se nadam da je u skoroj budućnosti budem imala i ja user posted image

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BOSCH perilica i sušilica 2u1
13.7.2015 7:46:54   
monstrum
Evo mi upravo planiramo kupiti sušilicu (iako nam generalno treba i nova perilica)...odvojeno je ipak bolje..znam da nemaš prostora, ali eto moj savjet..moje kolegice nisu zadovoljne s tim 2 u 1..

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!