|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Autoritet
26.11.2008 23:29:15   
piggy
Autoritet je složenija pojava u životu no što se u prvi mah čini. Psiholozi je opisuju s negativnim pridjevima, no autoritet čini život u zajednici mogućim. Pojam “autoritet” preuzet je iz latinskoga jezika. Pod nazivom auctoritas smatralo se da je to vlast, ugled, dostojanstvo, vrijednost. Kada kažemo “autoritet”, obično mislimo na ugled i na ugledu osnovanu vrijednost ili pak, u prenesenom smislu, na osobu čijem se sudu svi pokoravaju iz poštovanja. Ili, jednostavnije: autoritet je pretpostavljena sposobnost pojedinca da nam iznese svoje stajalište ili mišljenje na način da mu bespogovorno vjerujemo ni trenutak ne sumnjajući u njegovu ispravnost




Kako postići autoritet?
Kako ga vi prezentirate?
Dali ste jaka ili slaba osoba?

ja nemam autoriteta i ne znam kako da to promjenim.
dali ću možda pokazati autoritet kad budem imala djete?

< Poruku je uredio piggy -- 26.11.2008 23:34:41 >


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Autoritet
27.11.2008 9:00:29   
ZVRK
e tu sam jako ''a joj'' prema mom sinu.tražim puno po tom pitanju i mogu kazati da sam počela dobivati puuuuuno više nego što sam tražila.user posted image  
mogu kazati da sam ja na prvom mjestu a tek onda drugi-po poštivanju,ali ja ionako za sebe kažem da sam BABAROGA.kome pravo,kome krivo po tom pitanju.

u nedjelju smo cijela mm femili bili na fešti kod mmbarbe i tamo je bio i mm brat sa klincima.on je stariji od mog zvkića 2 mj,ali koja je razlika u autoritetu mene i mog klinca  i kunjade i njenog klinca.oni rekli njemu nešto ili ne ,on radi po svome,i šta mene smeta ne trude se previše ''ispraviti situaciju''sa svojim malim

evo primjer kada sa se jako lijepo osiječala u nedjelju
svi smo jeli,osim mog nećaka koji je radio sve i svašta,lupao,skakao išao ispod stola -te navlačio stoljnjak......a na to je jedna od mm teta rekla vidi kako je danijel dobar ,a on......(nećak)user posted image   ja sam bila rekla da zvrkić zna dakada se jede mora biti dobar za solom,a na to je barba rekao ON IMA DRUGAČIJI ODGOJ i TO JE TO-  samo sam se nasmijala,a šugi i šogica su se pravili da ne ćujuuser posted image možeš mislitida nisu čuli

uopće ne reagiraju na stvari koje njihov mali radi(na one loše)na dobra svi hvale sve u 16

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Autoritet
27.11.2008 16:23:34   
Dajana
Ja nisam autoritet.
No taj pojam vrlo često vežem uz svog svekra koji je i više od toga, čak je prije tiranin. Vezano uz njega to mi je jako negativno jer je time uništio svoje sinove što mu jako zamjeram. Ha ne samo njih nego sve ljude oko sebe.
No mene baš briga za njega.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Autoritet
28.11.2008 8:38:24   
sanjarica
Ja sam ga vec izgradila kod djeteta.problem je u tome sto mm sve dopusta pa se kacimo oko toga.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Autoritet
28.11.2008 22:44:08   
božica
Kako postići autoritet?po mom treba stajati iza svojega NE
Kako ga vi prezentirate?idem od sebe i jasno i glasno dam do znanja šta smije a šta ne smije
Dali ste jaka ili slaba osoba?sredinauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!