|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 16:34:43   
lueman
Evo upravo se naše zlatouser posted image user posted image user posted image vratilo sa izleta u metropolu. liljepo su se proveli, posjetili montessori vrtić, pojeli happy meal u "meku" i poigrali se na bundeku.zanima me da li i vaši klinci odlaze na izlete sa svojim "tetama"????i zanima me da li vaši klinci imaju kakve aktivnosti koje redovito posjećuju. pošto planiramo A upisati na neku sportsku aktivnost(ona bi karateuser posted image )a ja nemam pojma kud ni na kaj

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 16:39:42   
leilany
bravo za Auser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 16:41:25   
Thea
Moji odlaze s školom svako malo na neke izlete,a i sami treniraju judo od prvog razreda..Neka proba šta ju zanima pa izabere sama...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 16:42:29   
lidac0605
Moji su imali isto svake god tak u proljeće izlet sa tetama-išli su u zoološki,na farmu i u Trakošćan...a kaj se sporta tiče-moja Laura ide na karate već 3.godinu,ima treninge u školi...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 16:56:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 17:57:31   
lueman
a probat ćemo gimnastiku ili karate. za sad ju to zanimauser posted image user posted image a ja cjelo vrijeme mislila da će biti tipično žensko user posted image a ona netipičnauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 18:03:46   
Anoniman
moja kćer je upravo danas s vrtićkim folklorom održala lijepu predstavu, gledale su ju seke i mama i bile smo jako sretne i ponosne na nju
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lueman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 18:07:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 18:09:40   
Bebys
neka je samo upisi na karate....kada vidim kakve napade djeca danas prezivljavaju na ulici BAR CE SE ZNATI OBRANITI...samo ju upisi....

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 18:10:05   
Anoniman
moja je išla na gimnastiku 2 godine, al im je dvorana loša i nema grijanja a oni se uznoje, pa se znala razbolit, onda smo ju ispisali... šteta... user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
30.3.2010 18:16:10   
lueman
kod nas je gimnastika dosta atraktivna zbog Filipa Udeauser posted image user posted image a za karate nemam pojma.ali moram se raspitat.a bravo za malenu folklorašicu od prigorkeuser posted image user posted image i cvrletovu gimnastičarku.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
31.3.2010 10:14:45   
koka
user posted image user posted image user posted image tete. Naše tete kad god mogu izađu vani sa djecom ili na neki izletić. A Roka bili smo upisali na nogomet pa nije htio, sad smo ga upisali u male vatrogasceuser posted image , tamo za sad hoče iči , to je kao nekad izviđači. Igraju se s cijevima, motaju neke gume , uče ih nekim pravilima ....a njemu je super jer im daju kacige i voze ih u kombiju user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
31.3.2010 10:16:16   
BUMBIKA
upisali u male vatrogasce , tamo za sad hoče iči , to je kao nekad izviđači. Igraju se s cijevima, motaju neke gume , uče ih nekim pravilima ....a njemu je super jer im daju kacige i voze ih u kombiju

Jao,ovo mi je baš super,nisam ni znala da to postojiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
31.3.2010 13:04:28   
Gianna
Mi isto razmišljamo da Dina upišemo na košarku jer je dosta visok ( ima 5g i 8 mj, a visok je 129. cm user posted image ), mislili na nogomet, ali on neće niti da čuje, glupo mi ga prisiljavati,  a trenutno ide na engleski jezik, pa se malo pravi važan user posted image ...  Bilo bi mi drago da nađe nešto što mu odgovara, ja sam isto trenirala košarku i odbojuku, ma vidjeti ćemo user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
31.3.2010 16:40:38   
božica
Ovi su baš aktivni sa izletimauser posted image

Moja je išla na ritmiku ali je odustalauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Aktivnosti u vrtiću i izvan njega
31.3.2010 20:56:01   
Gogule
naš Roko je do 9 mjeseca bio u vrtiću MAKSIMIR i tamo je bilo super..
sada ide u GAJNICE i katastrofa. Nikud neidu, nemaju čak niti dvoranu, nema nikakvih sportskih aktivnosti niti iza vrtića...imaju samo engleski a tamo ga nisu htjeli upisati da je još premali (4 god)
Uglavnom... nisam zadovoljna no moram biti happy da su ga bar primili, no stalno žalim za maksimirskim vrtićem gdje je bilo svega....
čula sam da dosta toga zavisi od teta..koliko su one zainteresirane ?!

user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!