|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   1 djecji rođendan
16.12.2009 12:33:04   
Zimic
kaj ste sve skuhale? Pripemile za 1 rođendan vasih klinaca?
ja se uzasno veselim 18. ili ti ga 17.1 kada cemo slaviti prvi rođendan mog strumfa!
Ne znam kaj da slozim za papati od slanog. samo znam da ce tematika bit onaj crtic roary-jer ga obozava a u turbo limacu ima za kpit od stoljnjaka do slamke sa likom


_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:35:26   
mama mery
ja ti obicno stavljam mezu umake imam jedan super mogu ti dati rcept user posted image
i parvim tjestninu s tunm


_____________________________




(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:40:24   
MILLA
evo mi se spremamo za 1. rođ. sad...30...još par dana... htjeli smo u jednom prostoru od moje prijateljice ali ništa od toga..pa čemo kuči. naručit ču tortu u obliku nečega (još nisam sigurna) bit če nas 20ak....rodbine,prijatelja sa djecom. poklone je od mene i mojih več dobio...negdje nakon ručka do 8. bit če djece do 5-6 god. pa če biti grickalica,sokića a kupit ču one šampanjce za djecu. obavezno plastične tanjure,čaše i pribor...kapice .imam balone i to ču napuhati i zaljepit na plafon...još če mi koja sinut,,,a imate li i vi kakvu ideju,dobro če mi doči!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:44:10   
dikac
mi smo slavili prije 2 tjedna 1.rođić.
u tlc-u sam uzela sve na winnie the pooha jer je starijoj seki to znakić u vrtiću pa da ona bude zadovoljna.

imali smo kolače, 2 torte, nareske, francusku i  paštetu od tune. naravno, u svemu smo pretjerali, ali to tako uvijek ide.
maleni je bio vesel do torte, prepao se tih kapica i zviždalica jer su djeca počela puhati u to, a njemu se ne znam što učinilo. malo je uplakan ostao na fotkama. nema veze, sve u svemu dječica su uživala.


(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:46:57   
MILLA
mene jedino strah da če ta djeca divljati i galamiti i da če ga isprepadatiuser posted image  a opet to su nam prijatelji sa klincima...moj mali jako voli djecu...samo da ne divljaju...i da mu ne rasturaju igračke!!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:48:16   
mama mery
ako zelis sacuvati igracke one bolje i ljepse sakrij a one koji ti nije bas previse zao ostaviuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:48:29   
ejmama
Nas ti bude puno, dosad smo uvijek imali pečenje, odojka, prošli put sam i pohala puretinu, par kila francuske, grickalice, tortu isto pravim, za prvi je rođ. imala čak 4 torte, uvijek kupimo brdo soka za dijecu, ali oni navale na Colu koja inače nama služi za bambus. Bude nas puno, ali uvijek bude dobro.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 12:49:20   
ejmama
IZVORNA PORUKA: MILLA

mene jedino strah da če ta djeca divljati i galamiti i da če ga isprepadatiuser posted image  a opet to su nam prijatelji sa klincima...moj mali jako voli djecu...samo da ne divljaju...i da mu ne rasturaju igračke!!


Ja ti to sve lijepo spremim i ostavim par igrački da se mogu igrati


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 23:04:31   
Krky
Ja prvo moram doći k sebi da je godina dana skoro prošla, a i još mi je takav beban da mi i ne izgleda kao jednogodišnjak. Vidjet ćemo što ćemo i kako ćemo kad prođe NG

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 1 djecji rođendan
16.12.2009 23:40:50   
dominik
mi cemo janjca okrenut, tak smo i za domiev rockas radili, a sto se djece tice budu samo domi i necakinja jer nemamo bas frendova sa djecomuser posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
17.12.2009 7:17:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MILLA)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 1 djecji rođendan
17.12.2009 18:41:44   
Vjeverica ST
nas to isto uskoro čeka...samo je meni veći problwm gdjwe slaviti jer smo u malom stanu...najvjerojatnije ćemo podijeliti u 2 dana, za djecu i sutradan za rodbinu...Iako nije to to. Cure, javite kako je prošlo!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 1 djecji rođendan
18.12.2009 8:04:45   
troubled
i mi dijelimo na dva dana....moram danas dvije torte praviti user posted image
zašto to ne bi bilo to? nek se dijete dulje veseli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 1 djecji rođendan
22.12.2009 14:01:56   
Zimic
cure svaka vama cast na tolkom trudU!!Ja nemam problema sa prostorom al da imam mislim da bi rade strpala sve u jednom danu na neko xy mjesto nego na dva dana! svaka vam castuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 1 djecji rođendan
6.10.2014 11:58:33   
rodjendanihr
http://www.rodjendani.hr/

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!