|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   što nakon klomifena?
18.11.2011 14:21:44   
gorivo
Pozdrav svima!Ja sam potrošila ukupno 4 kutije klomifena i ginekolog mi je rekao ako mi ona zadnja kutija ne pomogne da uspijem zatrudnit da ću morati na pregled maternice pa ćemo vidjet šta ćemo dalje.Molila bi vas koje znaju da mi malo pojasne o kakvom se to pregledu radi,i što slijedi nakon toga.trenutno pijem macinu travu i vrkutu pa ću ići na pregled da vidim dali se šta promjenilo(blago policistički promjenjeni jajnici),pa ukoliko nije razmišljam o umjetnoj oplodnji o kojoj isto tako neznam baš previše...svako mišljenje,iskustvo je dobrodošlo!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što nakon klomifena?
18.11.2011 14:35:24   
PinkyFunkyBirdy
Gorivo, dobrodošla! user posted image user posted image user posted image
Ne mogu ti puno pomoći oko tvog pitanja jer nisam išla na testiranja, ali i ja imam policistične jajnike te koliko znam sve dok se ovulacija dešava (iako rjeđe od ostalih žena) postoje šanse da ostanemo trudne.
No, ako se ne uspije zatrudniti kojih godinu dana tada je potrebno ići na dodatne pretrage i to ne samo ti već i tvoj muž mora dati svoje plivače na analizu.
Za Klomifen sam čitala da bi trebala ići na UZV svako malo da se provjerava koliko i da li su jajne stanice zrele. Dal si to provjeravala?
Provjera maternice možda znači provjera prohodnosti jajnika, debljina endometrija i sl.
Ima cura na forumu koje će sigurno znati više. user posted image
Sretno! user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što nakon klomifena?
18.11.2011 16:23:23   
gorivo
draga birdy hvala na odgovoru.jesam provjeravala sam to sve i ginekolog mi je rekao da mi neće davati više od te 4 kutije kolko sam popila.muž je već obavio spermiogram,sve je u najboljem redu.tako da neznam što obično slijedi nakon toga,nadam se da će se još netko javiti ko je možda prošao isto...samo ja nemam policističke jajnike već blago policistički promjenjene,sad šta to točno znači neznam ali ginekolog mi je napomenuo da to nije isto.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što nakon klomifena?
18.11.2011 20:09:35   
zara13
ja sam pila klomifen ,tj prvo smo pokušavali tri godine nikako nije išlo pa je muž radio spermiogram prvo loš pa dobar pa meni gin dao klomifen popila 4 puta zadnji put mi reko da ćemo radit pauzu malu i da onda il ćemo još probat sa klomifenom il me šalje na vv na pregled i da vidi šta će oni reći ali mj poslije klomifena primilo se samo tako da nisam nikuda išla

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što nakon klomifena?
18.11.2011 20:18:24   
Leptir5
ja sam išla na detaljni pregled uzv maternice,ništa posebno samo što nije gledao folikule nego maternicu u svakom milimetru pa baš uzv trajao 10-ak min,pa je predložio histeroskopiju da malo detaljnije vidi maternicu,ali na kraju nismo to radili, obično ti slijedi pauza nakon par kutija klomifena,a možda će ti predložiti i HSG - da vidi prohodnost jajovoda

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što nakon klomifena?
18.11.2011 20:26:34   
gorivo
leptir hvala na odgovoru,mislim da nije mislio na ultrazvuk već je rekao da moram napraviti ???(tri slova koja sam zaboravila) maternice.prošlo je par mjeseci od zadnje kutije klomifena.a kakva je situacija sada s tobom,i ti imaš isti problem s jajnicima ili?

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: što nakon klomifena?
18.11.2011 20:37:13   
gorivo
zara što znači vv pregled?ajme blago tebi :-) mi pokušavamo evo 5god,zato i razmišljam o umjetnoj.iskreno ja sam dosad mislila da se to plaća,dok nisam čula da možemo prva 3 puta pokušati besplatno,moram se još informirati u vezi toga...

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: što nakon klomifena?
19.11.2011 20:47:17   
zara13
na vuk vrhovec me kanio poslati jer tamo je moj muž radio nalaze jer bez njegovog nalaza nije mi htio dat klomifen kao dok ne vidi dal ima smisla il ne .do toga ni došlo tak da neznam šta bi mi radili.ali kod nas nakraju je to sve bilo na psihi i prevelika želja ,kad se sam sjetim koliko sam suza prolila i kakva sam bila

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: što nakon klomifena?
20.11.2011 19:24:16   
Leptir5
gorivo s nama je sve u redu,ali 3 i pol godine neuspješno,još kad se sjetim ni prije godinama se nismo štitili nešto baš ekstra...zato kreni odmah sa inseminacijama,pa onda umjetna IVF, imaš pravo na 6 bespl. umjetnih a insemin. se ne ubrajaju tu.
Sada sam trudna 19tjedana :)


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: što nakon klomifena?
20.11.2011 21:15:01   
gorivo
zara da mogu mislit,ali hvala Bogu ipak ste uspjeli :-)

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: što nakon klomifena?
20.11.2011 21:21:41   
gorivo
leptir čestitam :-) ako je sve u redu možda je i kod tebe bio isti problem kao i kod zare.a inseminacija je isto besplatna?jer nemam dopunsko.inače idem kod privatnika,neznam dali oni to rade?!

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: što nakon klomifena?
21.11.2011 11:00:31   
Leptir5
ako ideš kod privatnika na insemin. i umjetne oplodnje onda ti se ništa ne broji,možeš koliko hoćeš i kako hoćeš,npr. ivf u prirodnom ciklusu,bez stimulacija... a u bolnici sve besplatno i ljekove dobiješ besplatno,ne znam za dopunsko,ja ga imam već godinama pa ne znam jel mi to šta koristilo pri insem. i ivf u bolnici,ali za pretrage je, npr. vadit hormone...

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: što nakon klomifena?
21.11.2011 23:08:38   
gorivo
hvala ti leptir na informacijama,otići ću na pregled dok sredim dopunsko pa ćemo vidjet dalje...pozz 

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: što nakon klomifena?
8.4.2024 16:09:46   
malateeoll
+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!

(Odgovor članu gorivo)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!