|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 20:02:08   
tikica_69
Kako reagirate?

Ja danas popi......Posudili od neke cure Nintendo i izgleda da su ga uspjeli srediti i to malo zesce. Mislim da ne vrijedi ispod 2000kn. I sad mala naravno zove mene, a ne njihovog oca s kojim ne zive, pa obicno ja popusim sva takva sra..a.
Sto da radim....da im fino ocu dostavim racun ili???
Ionako nista ne placa za njih osim 1000kn mjesecno koje vec odavno duguje a niti im ista kupuje.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 20:21:50   
ivanaa
ne pratim,cijem ocu?kak '?sta?jesu ga namjerno il se dogodilo slucajno'?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 20:25:11   
tikica_69
Ja sam u drugom braku...ovo im nije otac. Njihov pravi otac se inace pravi grbav kad nesto treba za svoju djecu uciniti a posebno financijski.
Sad sam ih poslala da odu po to i stete nema, jedva da se vidi ogrebotina od pol cm na donjem displaju (sto je koglo biti od bilo kada), pa cu sutra nazvati malu i zamoliti je da svoje pubertetske probleme rjesava doma a mojim deckima vise nista ne posudjuje

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 20:44:28   
ivanaa
ja sam stavila bivsem muzu administrativnu zabranu na placu pa se ne zezem s tim....i draga,za sva njihova s.anja ce tebe zvat,to vec znas zar ne!!!?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 20:56:21   
Ruža
A joj Tikica, neugodna situacija skroz. Mislim da bi i tata mogao malo preuzti odgovornost, pogotovo financijsku.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 21:03:01   
tikica_69
Ma rijesili smo......na kraju nije nista user posted image
A vec sam vidjela kako caltam 1500kn za novi....

A otac im je niskoristi... oni su mi iz prvog braka, pa bas nemam nikakvu potporu, a najmanje financijsku od njihovog oca, pa popi...im kako uvijek sve moramo mi sami rjesavatio a on samo podvije rep...

Kako vi regirate kad vam klinci naprave nekome neku stetu? Smireni ste ili i vi popi....user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 21:23:01   
dominik
sad mi je jasno zasto je mama pizd...kad bi posudila od nekoga nesto, bas zato jer se bojala da cu unistiti i da ce to trebati rjesavati...maloj bi isto roditelji mogli objasniti da stvar koju posudjujes mozes i ne dobit natrag...tak da bi prije kontaktirala roditelje nego djecu u rjesavanju takvih stvari

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 21:30:25   
božica
To me sve ćeka posuđivanje ćuvanje
i sama sam bila takva(dan danas posudim neki odjevni predmet)
a kak bum rješavalauser posted image
bum te zvalauser posted image

dominik baš kak veliš

da stvar koju posudjujes mozes i ne dobit natrag..user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
15.2.2009 21:49:55   
sanjarica
tikice,ja bih racun ocu poslala.nek i on malo aktivira dupe.sori na izrazu,al me nerviraju neodgovorni roditelji poput tog tvog ex muza.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
16.2.2009 15:52:47   
troubled
oduvijek je tako...kad učini štetu treba je i nadoknaditi...sama, od svog džeparca...
prvi put je bilo s 3 godine, slučajno je jednoj djevojčici kod koje smo bili u posjeti slomila plastičnu tacnu...
uopće se nije bunila što treba od svojih novaca kupiti joj novu...
mama je rekla da ne treba, da ni slučajno...ali ja svaku situaciju koristim u odgojne svrhe ako je to moguće...
drugi put je (a to je bilo prvi i jedini put u životu) pošarala olovkom svježe obojani zid kod mojih...opet smo skupa otišle kupiti litru boje...
koliko se sjećam više nikad nije uradila nikakvu štetu, ali i dalje zna da je to njen "trošak" ukoliko se dogodi user posted image user posted image user posted image
mislim da se ovim mojim postupkom u najranijoj dobi naučila paziti...čuva svoje, a jednako tako i tuđe stvari user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
16.2.2009 16:09:55   
Anoniman
Troubled, dobra taktika! user posted image
Moja je donijela neki dan iz vrtića nekakvu haljinu za maškare, ko zna čiju, (tata niš ne skuži kaj mu teta objašnjava, joooj) ...išla ju je isprobavati, a kak je buckasta, haljina je pukla na par mjesta... i sad mama šivaj.
Dobila je bukvicu znaš koju. Vidjet ćemo kakvog će ploda to imati, ali od sad, kad nešto napravi isto će morati od đeparca, sama nadoknađivati. Pa kad ne bude ove čokolade, one lutke, Barbie-ovog i Barbie-onog, bu skužila...

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što kad djeca ucine nekome štetu?
16.2.2009 16:45:29   
ivanaa
super ideja da sami nadoknade stetu,a sto se tice racuna mislim da ces se samo nazivcirati zabadava

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!