|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šibom po guzi
25.9.2009 11:00:56   
maja
Neki dan sam iz prikrajka prisustovala ružnom događaju. Malom susjedu od 3 god. je pobjeglo u gaćice i odjedanput doleti njegova mater, otkine sa drveta šibu i opali njega po goloj guzi i nogama, ali to stvarno opali iz sve snage. Mali urla i viče necu mama vise nikada, a meni se srce steglo i suze na oči. Odvela ga još u kuću i od tamo čujem udarce. Ma grozno. Bem ti odgoj...jadno dijete imat će muku ako mu opet pobjegneuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:04:31   
ninolina
ma glupača pa to je još malo djete a i tako ga udariti. Ja ne kažem da moji nisu dobili po guzi , jesu ali sa rukom

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:04:43   
mala pcelica
šta li sam puta i ja dobila šibom i kajišom po guzici   user posted image   i nisam za to da se djeca tuku šibom ni kajišom ....rukom po guzi kad su baš zločesta i dosta....

< Poruku je uredio mala pcelica -- 25.9.2009 11:05:51 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:10:04   
pincirotvajler
puno je nas dobivalo šibom ili remenom user posted image  , ali ne radi takvih stvari i ne nasred ceste user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:21:47   
Thea
Moji su znali dobiti rukom po guzi ali ne jako nego samo malo tek za opomenu..Ali nikad sa šibom ili kuhačom i pogotovo ne po goloj guzi ili nogama....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:28:22   
anaxx
katastrofa, mogu reći samo da je žena totalna glupača i da se nadam, zbog malog, da mu se neće desiti ''blokada'' pa da ne kaka par dana ili više, zbog straha, a to se stvarno može dogoditi, jadno dijete....
a koliko toga ima.....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:30:26   
Anoniman
slazem se sa anaxx, mislim strasno user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:37:06   
Zvonki
Primitivci user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:48:42   
komarac1
Koja glupača! user posted image   Što mislite dali ove kampanje, tj plakati o ne fizičkom kažnjavanju djece išta utječu na takve roditelje!user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:50:28   
ninolina
Što mislite dali ove kampanje, tj plakati o ne fizičkom kažnjavanju djece išta utječu na takve roditelje!user posted image

ma utječu k... s oproštenjem 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 11:55:11   
mariola
Užas. treba nju išibati po goloj guzici. Vještica user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 12:21:40   
MaTana
po meni je uzas da nekome uopce moze pasti na pamet da udari dijete jer se popiskilo ili pokakilo.
Da se razumijemo, ne odobravam ni inace fizicko kaznjavanje djece, ali jednostavno sam jos u fazi kad ne mogu sa sigurnoscu i odrjesito tvrditi da necu nikad bubu malo rukom po guzi ako bude radila nesto zlocesto, ali pod zlocesto ne smatram obavljanje nuzde.
Pa poznato je da djeca, pogotovo tako mala nemaju potpunu kontrolu, lako se zaigraju pa zaborave reci, nekada kasno osjete nagon za piskenjem, mozda se i mali prehladio pa sve i da hoce ne moze se strpiti....
Joooj najradije bi poludila kad zbog takvih gluposti udare djecu, to je samo zato jer je njoj lijeno ga presvući


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 12:24:47   
ninolina
to je samo zato jer je njoj lijeno ga presvući

istina al nije opravdanje, ja svoga 5 puta presvučem jer se popiškio, pokakao, iris slini po nekoliko puta dobi drugi bodi, ovo dvoje večih ko user posted image se zamažu ali to nije razlog za batine. Dobe kad su to baš zaslužili


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 12:26:57   
MaTana
Nisam ni mislila da je to opravdanje nego kao osuduuser posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 12:29:42   
tomi
grozno, grooozno..................pa djete je malo i da nije to nije način, uostalom ako se zaigrao nije ni čudo da mu je pobjeglo, pomaže nekoliko puta pitati djete ........hm da, ali eto postoje mame koje još uvijek misle i mene su tako odgajali pa šta mi fali.................



_____________________________

samo je jedna......................mama

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 12:38:29   
dominik
jedno je kazniti djete kad nakon 5 opomena ono i dalje radi nekaj kaj ne smije i jos ak je opasno...ali lupiti ga bilo cime jer se popisao u gace heloooo ja bi ju nasred ceste ispickarala ko majmuna malog....sramota

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 12:40:43   
Anoniman
glupo do sumraka!
dijete će svladati tu fazu kad za nju bude zrelo, batinama će ju samo zavući!
Ja sam daaavno shvatila da je djecu tući totalno kontraproduktivno.
Jedino ako beš namjerno pravi neki teški nered a ja govorim ne, i smije mi se u facu, onda malo pljesnem rukom po guzi, čisto da se zbudi, ali to niti ne osjete. I to je jako rijetko.

(Odgovor članu tomi)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 13:31:06   
natalijax
a sta ona nikad nije pisala u gace,tuka jedna glupa

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 13:47:24   
Nika 24052006
Ma krava glupa,očito nije normalna.Ja nisam nikada u životu dobila batine šibom ili kajišom,i sl,uvijek bi mama to "obavljala" rukom,ali rijetko.Ona je više zvoncala riječima,i mogu reći da je to ponekad gore nego batine.I to zbog čega je lupila malenog,zbog banalne gluposti,pa djetetu se dogodilo,Bože moj...Ma jadan mali kikač...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 14:06:21   
božica
da, tužnouser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 16:20:36   
BruMa
A jadan mali.....user posted image
Užas.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 20:46:53   
Viky
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šibom po guzi
25.9.2009 22:05:30   
FIONA
nemam riječ...ja znam kaj znače batine jel moji su znali pošteno nalupam me po guzici...nisam da se nesmije malo prek pelene ali sa šibom jako po goloj guzi i nogicama...majko mila...ja bi uzela i nju oplela...nek me pita zakaj..maaa...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šibom po guzi
12.10.2009 21:56:53   
mirna
IZVORNA PORUKA: maja

Neki dan sam iz prikrajka prisustovala ružnom događaju. Malom susjedu od 3 god. je pobjeglo u gaćice i odjedanput doleti njegova mater, otkine sa drveta šibu i opali njega po goloj guzi i nogama, ali to stvarno opali iz sve snage. Mali urla i viče necu mama vise nikada, a meni se srce steglo i suze na oči. Odvela ga još u kuću i od tamo čujem udarce. Ma grozno. Bem ti odgoj...jadno dijete imat će muku ako mu opet pobjegneuser posted image


ajme, katastrofa... koji primitivizam... pa ja bi nju tak, pa to nije moguce...user posted image user posted image

i onda se cudimo zasto ima toliko poremecenih mladih.. jer su takvi roditelji koji ih odgajaju...user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šibom po guzi
3.12.2009 12:55:24   
njanja
kao prvo, mislim da ga radi takve stvari nije trebala kažnjavati. moža je mali tek izašao iz pelena, a oni kada se zaigraju tako im lako pobjegne...
ma moja nećakinja ima 7 godina pa najednom otrči u vc i kaže joj jedva sam izdržala, a moja sestra se ljuti na nju jer zapravo ona trpi i trpi  jer joj je igra važnija i onda ne ide na wc dok ne pregori....

a šiba katastrofa, nemam riječi, kao da smo u 16. stoljeću...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!