|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 12:45:18   
kisica
Sa hranom se dosta mučimo. Imamo super dane kada moj mališan jede kao lud, a imamo dane kada ne želi ništa osim čokolina za doručak, i to po dva tanjura. S obzirom da je dosta sladak, pitam se zapravo koliko je zdravo to?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:03:27   
seraphyme
dajem i ja svom. skupah mu griza na mlijeku il one dječje pahuljice

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:05:17   
pincirotvajler
ma neznam,onda mu taj dan ništ slatkog više nedaješ.. kolko je star?
nama je svako jutro doručak isti petit keksi na mlijeku,onak gusto..ali on jede sve drugo tokom dana

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:06:11   
svrcica
Pa koliko je star? Moj mene zeza s jelom kad mu zubići idu, a onda uglavnom papa voćne jogurte. Samo da ne mora ništa žvakati... A ja mu dam, jer bolje da nešto jede, nego baš ništa. Samo.... zar mu od toliko čokolina nije tvrda stolica?

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:10:00   
snowwhite
ja nisam neki freeak za zdravo (jedem sve kaj mi je fino user posted image )
ali djeci sam izbjegavala davat te petit kekse s bananama ko kašicu i sve te kupovne mikseve poput čokolina jer mislim da je to čisto debljanje djece,naravno kada požele dobiju ali ako ne traže ni ne nudim i imam sreće da oboje jedu skoro sve

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:19:22   
Renata RR
Zdravo baš i nije jer ima puno šećera, ali ako ga pojede tu i tamo makar 2 tanjura, neće mu se ništa dogoditi.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:21:11   
Fever
moja isto jede keks i mlijeko ujutro, to joj je najdraže pa i s nama doručkuje, a navečer uvik jede ili čokolino ili keksolino i to joj najdraže, i da jede i slatkiša ima odlične zube, ali zato jede i voća i povrca puno

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:22:00   
andydea
Moja Laura ga je jela do 3god. svaki dan ujutro i navećer na bocu user posted image ...jedva sam ju odviknula...to je bolest...sad mi ne pada ni na pamet da mu nudim...fala b. nema ni flašuuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 13:26:18   
mama_25
Moj pak pred spavanje samo hoće čokolino jesti, ali onako napravljeno kao kašica neće iz flaše s mlijekom..i ja se pitam da mu nije preveć slatkoga pred spavanje, ali opet drugo ništa neće user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 14:56:22   
kisica
Sad će 4 godine...I naprimjer za doručak neće ništa više nego to. Ponekad i pred spavanje, i to na gusto. Znači kroz dan bi to bilo nekih 6dcl mlijeka, na gusto.. po meni je to preslatko i previše. Ali opet kad obija nešto drugo, mislim bolje da jede i to.

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 21:58:01   
svrcica
A možda bi trebao malo biti gladan, neće umrijet od gladi. Ne znam kak je to s većom djecom, ali kad moj počne zafrkavat, malo ga pustim da ogladni i jede kuhano ko veliki user posted image .

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 22:15:23   
kisica

IZVORNA PORUKA: svrcica

A možda bi trebao malo biti gladan, neće umrijet od gladi. Ne znam kak je to s većom djecom, ali kad moj počne zafrkavat, malo ga pustim da ogladni i jede kuhano ko veliki user posted image .


Ma jede on kuhano, ručak i večeru super. Al traži i čokolino

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 22:18:24   
Hladna
Moj osmogodisnji sin jede obavezno za dorucak i veceru cokolino i to mora bit rjedak i pomjesan sa cokoladnim kuglicama, ne zeli nista drugo, a sad zdravo ili ne zdravo - u danasnje vrijeme nema niceg zdravog

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Čokolino, svaki dan?
13.3.2013 22:38:33   
kisica

IZVORNA PORUKA: Hladna

Moj osmogodisnji sin jede obavezno za dorucak i veceru cokolino i to mora bit rjedak i pomjesan sa cokoladnim kuglicama, ne zeli nista drugo, a sad zdravo ili ne zdravo - u danasnje vrijeme nema niceg zdravog


A i to što kažeš

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Čokolino, svaki dan?
12.4.2013 12:21:17   
cocco
moj ima fazu kad stalno hoće jesti čokolino. pomiješam mu sa zobi i cornflakesom. znam da je slatko, al uglavnom mlijeko neće piti pa je to ponekad jedina šansa da pojede neki mliječni obrok. jedno vrijeme je jeo griz, sad ga neće ni vidjeti. brine me nekad, al kak ste rekle, šta je danas zdravo. ko zna sa čim je voće i povrće špricano.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Čokolino, svaki dan?
1.10.2014 14:07:39   
iskrica
Za sada je čokolino svaki dan ujutro, ne započinje dan bez toga. Mislim da je to zdravo, a kada mu organizam bude prekrcan čokolina jednostavno će ga prestati tražiti ili ga neće tako slasno jesti i onda ćemo vidijeti. Ostali obroci su mu raznolikiji i ssdrže povrće pa se ne bojim davati mu čokolino svako ujutro.

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Čokolino, svaki dan?
28.11.2014 23:01:53   
Ela28
Moji blizanci imaju 2 .god i čokolino jedu tu i tamo ne mogu reći da ga baš obožavaju, ujutro ga neće ponekad za večeru ali rijetko user posted image

(Odgovor članu iskrica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Čokolino, svaki dan?
28.11.2014 23:04:20   
monstrum
moja malena se sjeti čokolina jednom u desetak dana, tako da nemam problema s tim user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Čokolino, svaki dan?
4.12.2014 16:15:10   
sorina
Moji povremeno traže. Ima razdoblja kad jedu 2x dnevno,a nekad prođe i mjesec dana da ne traže...

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Čokolino, svaki dan?
4.12.2014 19:24:29   
monstrum
Evo moja malene maloprije slistila porciju čokolina..a i mama skupa s njom user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Čokolino, svaki dan?
4.12.2014 21:53:38   
vandax
Moj je do godine dana obožavao čokolino i stalno ga tražio, a sada neće n da ga okusi. Zasitio ga se.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Čokolino, svaki dan?
5.12.2014 23:38:44   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Evo moja malene maloprije slistila porciju čokolina..a i mama skupa s njom user posted image



I moji dečki večeras papali čokolino ja to ne jedem ali zato tata jede hehe user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Čokolino, svaki dan?
12.12.2014 9:47:34   
sorina
Evo i moja cijeli tjedan samo bi jela čokolinouser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Čokolino, svaki dan?
22.12.2014 13:14:42   
mishica2
Muž i ja još dan danas rado povremeno pojedemo čokolino, a mojoj L uz čokolino kombiniram i neke druge Lino proizvode koji sadrže nešto manje šećera i uglavnom ih sve smaže user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Čokolino, svaki dan?
22.12.2014 21:35:37   
angellah
Moj je još mali ali ja sam licemjerna - on neće dobiti čokolino, ali zato ću ga ja pojesti user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!