|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
31.5.2011 7:21:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:25:33   
pincirotvajler
hm,nama je sad ženska na razgovoru za jaslice rekla: se zna sam igrati?morate ga učiti da se zna sam zabaviti
mi : user posted image
al dobro ,nekad kad mi se više stvarno neda zabavljat ga onda ga pustim,.malo se onda čudi kaj sad user posted image
baš da se sam igra..mislim da nikad više od 5min

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 31.5.2011 7:28:11 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
31.5.2011 7:25:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:34:43   
danery
ostavim ju samu dok napravim neke stvari dolje,zaigra se sama bez wow i ne volim ju onda ometati....maknem se sa strane i gledam tv ili nešto radim....pogleda me s vremena na vrijeme,ali ne skačem i ne uključujem se odmah u ono što ona radi...
ako se rasplače,a bude toga ako ne dojurim kad se njoj smisli,ne trzam previše,jer neke stvari može sama (najčešće se razdere jer joj se ne okreće na stomak,ne puzi joj se do igračke,ne drži joj se bočica,ne jede joj se....)
mene su čudno gledali kad sam ju 2 dana pustila da se dere dok se nije naučila okrenuti sa stomaka na leđa ili držati bočicu,kao,zašto mučim dijete....ja to ne smatram mučenjem,nego mislim da sve što treba sama znati trena i naučiti i uvježbati da njoj kasnije bude lakše....pa neće nitko stajati kraj nje i dodavati joj bočicu svako malo,okretati ju i slično...



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:36:28   
danery
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

hm,nama je sad ženska na razgovoru za jaslice rekla: se zna sam igrati?morate ga učiti da se zna sam zabaviti
mi : user posted image
al dobro ,nekad kad mi se više stvarno neda zabavljat ga onda ga pustim,.malo se onda čudi kaj sad user posted image
baš da se sam igra..mislim da nikad više od 5min


ajoj pinci....meni se bejb zaigra nekad da sam po sat vremena na miru....popeglam si ili tak slično....ako sam dolje u kuhinji,stavim ju u vrtić i opet mir neko vrijeme...


< Poruku je uredio cvrčak -- 31.5.2011 7:43:38 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:37:19   
pincirotvajler
onda si dobra danery,,kaj je mali doma nema nikakvih poslova za radit nikako user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:39:40   
danery
ja obavim većinu u hodu...i dok je budna i dok spava user posted image kad spava,onda najbitniji poslovi,kao što se vidi user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:40:28   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:42:58   
Zvonki
Kod mene je nekako oduvijek bilo prirodno ne skakati na svaki mig. Naravno, čim bi počele plakati, išli smo na hranjenje ili obavljanje neke njihove potrebe ali ni tada nisam mahnito skakala iste sekunde. Mirnim glasom bi objasnila kako mama ide oprati ruke, pa ćemo papati... Tako i kod svih aktivnosti, jednostavno mi je to bilo logično. E, kod najmanje sam očito bila popustljivija pa imam sličan problem kao i ti... Kod nje mora odmah i sad. Ne svaki puta ali uglavnom user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 31.5.2011 7:43:20 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
31.5.2011 7:43:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 7:55:12   
jagodicabobica
kada je moja mala pocela u vrtic tete su rekle kako je samostalna...
ja i ona provodimo kvalitetno vrijeme zajedno kada nesto kuhamo,citamo,mazimo se,odemo na izlet....

inace se ona od malena igra sama ili u drustvu..
skacem na svaki mig kada joj treba donjeti vodu,hranu...user posted image
izlazim s njom napolje...
samostalna jeste na taj nacin da mene ne koristi kao djete za igranje ili igracku ali neke manje stvari bi trebala promjeniti.



(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:12:38   
BUMBI
Kod nas isto tako kao i kod Crvrči,iako nekad i uspijem reći da se samo malo strpi paće onda dobiti ili šta je već u pitanju,ali to je rijetkost.Što se tiče ručka mogu bezproblema skuhati,čak mi i on nekada pomaže a tako i u ostalim kućanskim poslovima..a što se tiče igre,jako rijetko se sam hoće igrati(kod kuće,kad je sam sa mnom),ali svugdje dalje se igra sam bez problemauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:19:11   
NIKy
user posted image user posted image SUPER TEMA!!! mogu reči da je i mene strah da će moja biti razmažena 100 na sat,a to mi se ne sviđa. ali u mojoj situaciji je krivac taj što još uvijek živimo sa njegovim roditeljima koji su i svoju djecu razmazili do maksimuma (i to priznaju),a kamoli da ne razmazuju svoju jedinu i najvoljeniju unuku. ide mi to na živce,ali nema previše pomoči. to djete ne smije zakmečati,odmah njegovi skaču da zašto cendra,a ja npr.čistim po kuči i ne skačem na njene dosadarije (bezvezna cendranja),onda deda dođe pa ju digne iz hodalice,a ja bi ju npr ostavila da gnjvi dok ju ne prođe... uf,i sad se naživciram,haha... a od moje frendice mala je ko lutkica.. sama zaspe,sama se igra,sve sama...ali tako je ona htjela. nikada joj nije puno udovoljavala i mala se tako navikla od rođenja,mada mi je i to to much,ali ta beba zna svoj red i ko bubica je...

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:20:49   
Bebys
pa nekako ja sam isto nastojala da udovoljim ali nekada VIKNEM CEKAJ..jer stvarno nema sanse da iste sekunde
dodjem jer nesta radim i ruke su mi prljave..
obicno nemam s time problema...
a i zaigra se sama...takodjer..to radi odvuijek

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:25:29   
modesty blaise
moje prvo dijete je bilo ko ova curica iz Nikyne priče a ovaj moj bumbarič je već sad tak razmažen da ne znam kak ćemo to zrihtati...mada je za sada strpljiv i oće biti sam

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:26:57   
ema55
Ajoj, ako se netko ne zna postaviti onda sam zasigurno to ja. ima skoro 19 mj. ali doslovno se ne zna sama zaigrati niti minutu. kad smo same samo me poteže mama, mama. stvarno sam joj posvećena. ja to zaita ne znam prekinuti. ako je pustim onda skriči kao da joj ko zna šta radim, i ja to onda ne mogu slušati pa joj opet popustim.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:28:54   
mamacita
To je boljka mama sa prvim djetetom, ili jednim djetetom. Vidim zene koje imaju samo jedno dijete, i tumaci mi da nema kada skuhati rucak, ocistiti po kuci i tsl. Ja sam svoje prvo dijete teglila po sebi kada sam kuhala kada je bio mali, odmah je bio do mene kada sam cistila, igrali smo se... no zivot nije stao zato sto sam postala mama. Sada kada imam njih cetvero, nema sanse da ja ne skuham, pocistim, odem u trgovinu, procitam knjigu. Opet imam dovoljno vremena za njihove domace zadace, sve zive treninge, poneku kavicu sa frendicom... no moram priznati da se oni samostalno zaigraju i nije na meni da ih motiviram za igru. Znaju kada trebaju pricekati na nesto sta zele, tipa "Daj mi sok!! Bas sada!!" a ja spremam ves u masinu. Pricekaju 10 minuta. Postoji vrijeme kada ne trazim da pricekaju niti minutu, bez obzira sta ja radila, a to je kada im se ide na WC. Ako kazu da trebaju ici sada, ja nastojim to omoguciti upravo sada. Posebno kod frisko trenirane djece bez pelena.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 8:49:54   
mirna
Kako je kod vas? Da li ste u jednom trenutku(i kada) počeli dijete učiti da pričeka,da se samo zaigra ili je i dalje cijeli dan glavno,a sve ostalo ostavljate za trenutak kada navečer ide spavati?

kako uopće prepoznati kada je pravo vrijeme za tako nešto?


Svi koji imamo jedno dijete padnemo na ovu foru, pogotovo kada je dijete bolesno. Počela sam ga odvikavati od toga da je centar svemira kada sam skužila da ide to na moj račun i da mi uzima svu energiju za sebe. Sada trenutno mi je teško jer smo sami, a kada je MM doma onda ga ostavimo da malo pričeka. Još sada imamo probleme s tim kada npr. nešto razgovaramo onda baš tada on ima nešto za reći in ne može pričekati...
Što se tiče toga da se sam zaigra nemamo problema s tim.. Zna se lijepo zaigrati...

Sada kada dođe beba će biti spontano tome kraj da je stalno u centru. Baš mi ga je žao zbog toga, ali jednog dana će mu koristiti ovo da nauči da ne može uvijek biti prvi. I u vrtiću ga na to privikavaju i na početku je teta imala problem jer je stalno htio sve prvi odgovoriti, prvi sudjelovati, hodati kraj tete kada su išli u šetnju i slično... Sada se već polako priviknuo na to da je dio grupe...

Mislim da će i za tvoju malu biti pozitivno da ju na to privikneš, inače će imati probleme u školi  i kasnije...

< Poruku je uredio mirna -- 31.5.2011 8:50:55 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 9:28:44   
pakić
Cvrčak, i ja sam bila takva sa P, stalno sam bila uz njega i zabavljala ga. Nije 10 minuta mogao sam, već sam bila luda. Ali nasreću sam zatrudnjela, i preselili smo se, tako da je malo po malo, u dobi od 20 mjeseci ipak počeo sam nešto raditi. Sad ja i mm pazimo da se dečki što više igraju sami, da ih ne prekidamo u igri

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 9:43:55   
njanja
dok sam bila doma na porodiljnom, imala sam svo vrijeme svijeta za njega....
e onda sma krenula raditi i jako mi je falio i ja njemu i svo slobodno vrijeme sma posvećivala njemu...tako je i sada....ujutro se igramo prije posla, a kada se vratim doma u 17 h i onda većinu dana prilagođavam njemu i kada me želi-ima me...ima dana da želi gledati crtani i da se zadubi u to pa ja poslažem veš ili napravim nešto po kući....Iako po teoriji stvari griješim, s druge strane, jan se cijeli dan igra sam sa sobom u vrtiću i nekako se jedni drugih zaželimo i neda mi se ako on želi čitati 3 prašćića odbiti ga da bi ja oprala kadu jer kada nema osjećaje niti kada može naučiti reći PRAŠĆIĆ, kada može čekati....ostavim kadu i pročitam mu knjigicu jer tako ima i mene i s druge strane razvija maštu i govor...
Iako po teoriji griješim, nije me briga, procijenjujem da u ovo doba više napravim za Jana time što ostavljam peglu sa strane....Kada dođem u fazu da to bude neizdrživo (ovo cvrki o čem pričaš) ću razmišljati kako dalje...Do sad sma riješila 1000 problema pa ću i taj user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 10:16:47   
anaxx
moji se, srećom i jedan i drugi znaju sami zaigrati, ponekad ih 30-tak min. ni ne čujem...
naravno da mi oduzimaju 80-90% vremena nakon posla, jer i ja želim biti s njima, ali ipak se igraju i sami, a sada kad T već "kuži neke stvari" počeli su se igrati i zajedno, G kao veliki brat uči T kako se voze autići, crtaju kućice i cestice, slažu kockice... tad mama cvate...
možda je to utjecaj vrtića/jaslica jer obojica su s13 mjeseci krenuli u jaslice...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 10:23:04   
mayathebee
Moj mališa će sad 5 mj. i već mjesec dva ga učim da bude strpljivuser posted image user posted image user posted image
Kako sam uglavnom sama s njim doma probala sam ga ostavljati da se sam igra u baby gim-u ili viperu, jer moram i skuhati i pospremiti. Prva dva mjeseca sam ga stalno nosala, spavao je meni na trbuhu, i nisam mogla ni na wc doslovno! Sad ne pali ona kad mi sa strane govore da pustim sve i budem samo s njim. Pa na šta bi mi stan ličio i što bi jeli da ga ne ostavim malo. Ne možemo baš svaki dan naručivati klopu i živjeti u svinjcu. Naravno da ga nikad ne ispuštam iz vida, stan je mali, pa ga uvijek vidim i čujem.
Imam taktiku da dođem i zaigram se s njim  ili ga dignem i malo ponosam kad on to ne traži, a ne da to bude odgovor na njegov plač.
Nekako mi se i više razveseli kad dođem tako iznenada.user posted image
Znam da je on još mali, i da ne traži puno, i da se sve ovo može i vjerovatno i hoće okrenuti, ali zasad je super.
No moram reči da je i malac stvarno divan, jer u pravilu uopće ne traži puno, čak i ne plače kad je gladan, hranim ga po svom uvijek u isto vrijeme. I recimo uopće ga ne uspavljujemo, ni preko dana ni preko noći, kad počne trljati okice i kad zakmeći, dobije dudu i dekicu i spustimo ga u kindać. Moramo čak izaći iz sobe da bi on zaspaouser posted image
Ponavljam, još je mali, ali meni ima smisla početi ga učiti od početka.
I naravno prednost je što smonas troje sami, jer čim baka i deda dođu imaju neodoljivu (razumljivu) želju samo ga nosati na rukama, i čak uspavljivati tako na što meni kosa skače na glavi, al' ajde preživim.....sve je to od ljubavi!!!user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 13:02:40   
ama
Prvi mali mi je bio dosta miran i znao bi sjedit po pola sata-sat na jednom mjestu i da se igra i sad kad je veci stvarno lijepo se zaigra sto god da mu damo on ce to okrecat u rukama pogotovo ako ima vise igracki oko sebe on se izgubi u njima...stvarno ni sad nemam problem snjim nije zahtjevan nikako-za sad ako u to nespada da hoce da jede pije ili spava ili da ga presvucem onda zna da se zali i nemoze da ceka-nit bi ga ostavila da ceka, mada mislim da djete do 4 god ni nerazumije sta znaci rijec cekat-neznam bar mi se cini.Ja sam tip ako mogu da mu udovoljim i neprestavlja mi to tesko onda uradim to...Drugi je skroz drugaciji hoce samo da je uz mene i samo da je paznja na njemu i samo trci zamnom...bas me zna da umori i kad hoce nesto to je citava vriska uporan je bas vidim da je drugaciji i da mu je tesko nedat nesto...npr.daljinski ili mobitel ako je uzeo ja mu uzmem i dam nesto drugo al ne on nece hoce bas to...i to dugo zna da se zali i zali ili da place...ali ako nisamo popustali prvom necemo ni njemu i moram priznat da prvo mislim na njih da je njima sve potaman pa onda sve drugo...nije bas da odgadjam nesto radi njih al gledam da recimo navecer dok spavaju ili ujutro prije nego se oni dignu zavrsim sve poslove po kuci,prekodana kad spavaju imam vremena za sebe i ako trebam nesto jos da uradim....znam imat problem s malim recimo ako nespava kad spremam rucak ili veceru on zna da mi se vrti oko mene i moli me da ga uzmem i po sto put me zovne mama,mama zali se,tad samo pricam snjim i pokusavam mu odvratit paznju ili mu dam nesto iz kuhinje neku plastiku pa nastavim,ako bas pocne da place uzmem ga izljubim izmazim smirim i opet nastavim...jer neznam kako djetetu od 15mj objasnit da nemogu saduser posted image ma bitno mi je da sve stizem pa i s prekidima....user posted image
ovaj stariji je takav od sebe pa nemam problem snjim ako i hoce nesto zamjenim mu s drugim ili mu kazem igraj se ti sad cu ja doci i on zaboravi na to ako nisam dodnjela odmah recimo igracku,smoki ili tako nesto...mislim da djete kad krene u skolu treba da zna sta znaci cekat...a sve do tad da se moze tolerisat da nezna ili neceuser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 13:13:11   
ama
i nemislim da je slucaj taj s prvim djetetom skace se isto za svakim samo sto su djeca razlicita...mislim da je to prolazna faza kad vole da traze iako im netreba,zapitkuju i da se izbore za ono sto hoce..vidim po sebi da vole da me testiraju i ako im prodje prodje user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 13:59:18   
malizia
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Općenito, djeca bi se trebala jasno pridržavati jednostavne svakodnevne rutine bez otpora.



Ključna riječ trebala, ali i uz najbolju volju mnogo toga ostaje samo u teoriji. Djeca se rađaju sa određenim karakternim crtama koje su uvjetovane genetskim naslijeđem šta znači ukoliko su roditelji nestrpljivi, nervozni i sl. i dijete može pokupiti sličan temperament roditelja, dalje, na osobnost djeteta uvjetuje i familijarni odnsosi u obitelji odnosno način na koji se prema njemu članovi obitelji odnose, ako vlada nervoza, napetost, a i vi sami ste jednim djelom takvi teško da možete očekivati suprotno od djeteta, dijete uvjetuje i u ipak malo kasnijoj dobi pubertet, adolescencija okolina u smislu društva, ali ako smo mi kao roditelj došli do te adolescencije sa razvijenim i odnosima na kojima se radilo sa svojom djecom tada se mi ne trebamo bojati za razliku onih gdje je rad sa svojom djecom zanemaren onda imamo razloga vjerovati da će u tom slučaju društvo imati mnogo veći utjecaj nego šta smo mislili.Na rad ne mislim u smislu, daj ovo, bac ono, nego  kvalitetnog provođenja vremena sa vlastitom djecom. Danas je većina roditelja nervozna, djeca su po cjele dane u vrtiću, nekad i bolesna dođu, netko od roditelja ne radi, pa opet ta ista djeca znaju zadnja otići....koliko vidim iz moje okoline ima jedan dio roditelja koji očekuje da ga ustanova odgaja, a oni dođu na gotovo,,,,hoću reći da je sve manje strpljive djece jer su rodittelji ogledalo vlastite djece...Razlog po mom najviše leži u činjenici da je vrijeme i uvjeti u kojima živimo nesigurno u smislu financija, posla...., negdje sam čitala da svaki četvrti roditelj prima dječji doplatak šta znači da žive ispod minimuma za ostvarenje osnovnih potreba za život... i eto ti nervoze, nestrpljivosti da šta prije prođe misec pa da pokriju minus na kartici i kako da isti takav roditelj  uči dijete strpljivosti , a takvih je sve više. Nadaljeuser posted image  (jao ubijte meuser posted image ) mišljenja sam da dijete koje se zna samo zaigrati koje kao predškolac zna svoju sobu spremiti i održavati i koje je strpljivo je dijete s kojim garantirano neće biti problema u školi, nego se mogu očekivati samo najbolji rezultati. Mislim da je teško djetetu koje nije "programirano" da se samo zaigra, ono to jednostavno ne zna, kao i posremiti sobu, ono jednastavno to ne zna, pa očekivati stpljivost od istog, no way, a navela sam elemente koji imaju na to utjecaja, ipak tješi činjenica da se ljudi pa i djeca mjenjaju u nekoj mjeri naravno. Eto, na kraju moje mišljenje je roditelji trebaju mjenjati sebe pa tek onda djecu. Sorry, pisala sam na brzinu, valjda nisam falila temu, a sada imam posla, ajte živli user posted image .

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!