|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
31.1.2011 12:55:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
31.1.2011 13:36:34   
lilia
  Ne razumijem zašto se ne želite suprotstavljati, pa u pitanju su vaša djeca za koje je itekako stresno stalno mijenjanje teta. Ok ako ljudi stažiraju ali jedna bi morala biti uvijek ista.
Odite kod ravnatelja i recite šta vas smeta.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
31.1.2011 22:43:52   
Ninaa
Mi smo u jaslicama tek 4 mjeseca i neznam kakva je praksa, ali tete su mi super i voljela bi da čim duže ostanu. Mislim da bi se trebali buniti jel po meni to nije dobro za djecu, stalna neka promjena.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 8:17:23   
mariola
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Mi smo u jaslicama tek 4 mjeseca i neznam kakva je praksa, ali tete su mi super i voljela bi da čim duže ostanu. Mislim da bi se trebali buniti jel po meni to nije dobro za djecu, stalna neka promjena.


Slažem se s Ninom, osim što smo mi u jaslicama tek četvrti tjedanuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 8:18:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 8:20:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 8:29:48   
Ira_
Da sam an Vašem mjestu, nekoliko Vas bi trebalo otići do ravnateljstva jaslica/vrtića i reći što Vas muči. Ne sekirajte se i oni bi Vama rekli sve što Vas ide da za to imaju razloga. Znam po djeci iz E grupe da ne podnose baš najbolje promjene što se tiče teta ( zamjene i dr. ), a oni su već gdinu i pol u jaslicama.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 8:36:00   
keksić
a zakaj stažisti idu uvijek u istu grupu?
pa nek se rasporede! odma kod ravnog!!!

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 8:36:31   
keksić
ili ravne.user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 8:44:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu keksić)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 8:48:05   
Ira_
IZVORNA PORUKA: lilivana

Ira, molila bih ak možemo na "ti"



I jesmo na ti, Vi pišem samo kada je množina u pitanju.
Bilo bi žalosno da smona Vi nakon toliko vremena. Pusa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 8:51:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ira_)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 9:07:38   
ZVRK
eto draga zvrkić ide 4godinu u vrtić i svaku godinu dobije NOVE TETEEEEEE.
i mjenjaju grupu/prostor.
kod nas se pobuna nije prihvatila jer nam rekli -to tako mora biti a ako vama ne paše ispišite djete......


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 9:13:54   
LUNA000
Moj stariji je prošle godine išao u vrtić dok je mlađi bio samnom kod kuće...imao je dvije tete koje su mu super..i kad su se  tete selile ove godine u novu zgradu vrtića..pitale su nas želimo li ih ostaviti kod njih...i mi smo naravno pristali..bez obzira što je taj vrtić malo udaljeniji od ovog prijašnjeg...al tete su super i maksimalno izlaze u susret roditeljima..i kad su slučajno zbog neke zbrke u vrtiću prebacili ga u drugu grupu  dok on nije išao u vrtić...ja sam tražila da ga vrate..i još mlađeg upisala u tu istu grupu...s obzirom da u tom novom vrtiću su dvije i to mješovite grupe...znaći djeca od 2-6 godina..i to mi je super...mlađi uče od stariji9h..a stariji uče kako se ponašati prema mlađima...ne znam dali ima i kod vas takvih grupa..jer u starom vrtiću ima više grupa i podjeljeni su po uzrastima...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 9:21:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu LUNA000)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 9:23:26   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: lilivana

važno je njima da mi redovito plaćamo vrtić, i izvršavamo svoje obaveze prema njima, za to bi našli vremena, za opomenu napisat... user posted image

nisi valjda mislila da su djeca na prvom mjestu ''upravi'' vrtićauser posted image
ja sam zadovoljna ako je i mali zadovoljan

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 9:27:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 9:29:11   
ZVRK
user posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 9:37:09   
tiha
mi nemamo takvih problema moja teta u vrticu je bila i denissina teta i sada je i mii....user posted image user posted image


sretno draga u svakom slucaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 11:07:51   
uciteljica
I kod moje Paule u grupi je slično: dvije su tete jedna iskusna i jedna tek na početku karijere i još sa strane uskaču stažistice. Ovisno o tome kako su glavne tete u smjeni , rijetko su skupa, uvijek dopunu čini neka stažistica. Ja konkretno ne vidim u tome problem i drago mi je da ih je više, da se ne navikne samo na jednu. Kad smo krenuli u jaslice navikla se ja jednu staru tetu i kad nje nije bilo u smjeni to je bilo ludilo od plača i histerije moje Paule, onda je ta stara teta otišla u penziju i krenule su rotacije i sad kad nas dočekuju razne tete nema frke za ostajanje.
user posted image  

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 11:21:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu uciteljica)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 14:23:31   
malizia
mojoj djeci nikada nisu smetale nove tete, dapače ona su bila jako sretna da upoznaju još nekoga i od nekog drugog nešto nauče....zaista sam sretna po tom pitanju .
tete isto imaju pravo se razboljeti ili netko iz njihove familije, ne znam po čemu bi se one izdvajale i fakat se slažem kome se ne sviđa, dijete ne mora dovoditi u vrtić jer on na kraju krajeva nije obavezan ili eventualno uzmite si ženu pa nek vam čuva dijete, ne znam koje su cijene, al mislim da nitko neće badava čuvati tvoje dijete kao naravno ni teta u vrtiću . Btw, ja sam sa svojim tetama prezadovoljna i morala sam reagirati user posted image .

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 14:31:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu malizia)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 14:50:19   
pikachu
IZVORNA PORUKA: malizia

mojoj djeci nikada nisu smetale nove tete, dapače ona su bila jako sretna da upoznaju još nekoga i od nekog drugog nešto nauče....zaista sam sretna po tom pitanju .
tete isto imaju pravo se razboljeti ili netko iz njihove familije, ne znam po čemu bi se one izdvajale i fakat se slažem kome se ne sviđa, dijete ne mora dovoditi u vrtić jer on na kraju krajeva nije obavezan ili eventualno uzmite si ženu pa nek vam čuva dijete, ne znam koje su cijene, al mislim da nitko neće badava čuvati tvoje dijete kao naravno ni teta u vrtiću . Btw, ja sam sa svojim tetama prezadovoljna i morala sam reagirati user posted image .


Ovdje ni'ko nije rekao da je nezadovoljan sa tetama, tema je mijenjanje teta u vrtiću...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mijenjanje teta u vrtiću
1.2.2011 15:01:24   
njanja
IZVORNA PORUKA: lilia

Ne razumijem zašto se ne želite suprotstavljati, pa u pitanju su vaša djeca za koje je itekako stresno stalno mijenjanje teta. Ok ako ljudi stažiraju ali jedna bi morala biti uvijek ista.
Odite kod ravnatelja i recite šta vas smeta.


Potpisujem, ovo nije samo tvoje mišljenje, nego i ostalih roditelja.
Djecu dajemo u vrtić jer je to uz "čuvalište" i odgojno obrazovna ustanova pa prema tome nije fer da ih čuva striček i netko tko tek uči kako biti dobar odgajatelj. Na kraju krajeva, ako se pobunite, možda ćete spasiti neku ženu koja je na birou, ima iskustva, a nema radnog mjesta...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!