|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
28.10.2009 8:35:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mm i RR
28.10.2009 8:37:58   
Nika 24052006
Mm isto zna da sam dosta ovdje,ali ne škica,jer ga baš sve to skupa i ne zanima,on je u nekom svom svijetuuser posted image ...A ako bi htio pogledati,ne bi imala ništa protiv.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mm i RR
28.10.2009 8:38:08   
osobno
_Slažem se...mene moj već mjesecima zeza da ga zapostavljam, ali ko ga šiša...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mm i RR
28.10.2009 8:38:46   
pincirotvajler
moj ne ide sam na rr, ja mu čitam s portala neke stvari, ali forum je samo  moj user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mm i RR
28.10.2009 8:40:44   
gljiva
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

moj ne ide sam na rr, ja mu čitam s portala neke stvari, ali forum je samo  moj user posted image


isto i kod nas

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mm i RR
28.10.2009 8:44:06   
sanjalica
ne ide... prepričam mu neke stvari....
a i mislim da ne bi baš bilo lijepo da pročita da sam napisala da svi muški drže jednu ruku na daljinskom, a drugu na onoj stvari.... u ime očuvanja našeg dobrog braka user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
28.10.2009 8:46:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjalica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mm i RR
28.10.2009 8:53:44   
mariola
He, he sanjalice i cvrčak slažam se s vama. user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mm i RR
28.10.2009 9:29:51   
Njofra
On nema ništ s tim.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mm i RR
28.10.2009 10:29:26   
natalijax
ne nikako,to je moja privatna stvar kao i njegovi forumi,nitko nikom neulazi citat postove

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:17:08   
Anoniman
Ne, ne i ne user posted image
RR je samo moja stvar, tu se opustam i uzivam...procitam mu po neku zanimljivost ili mu prepricam i to je to. On misli da mi ovde pisemo samo o bebama, pa nikad ni ne bi sam pogledao...a kad bi samo znao kakvih sve tema ovde ima...user posted image nije svestan svoje nesvesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:19:28   
zaba
raja je moja user posted image ,iako mi je priznao da je zavirio u neke teme oko problema sa zatrudnjivanjem.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:20:03   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Ne, ne i ne user posted image
RR je samo moja stvar, tu se opustam i uzivam...procitam mu po neku zanimljivost ili mu prepricam i to je to. On misli da mi ovde pisemo samo o bebama, pa nikad ni ne bi sam pogledao...a kad bi samo znao kakvih sve tema ovde ima...user posted image nije svestan svoje nesvesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image   istina user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:33:16   
natalijax
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Ne, ne i ne user posted image
RR je samo moja stvar, tu se opustam i uzivam...procitam mu po neku zanimljivost ili mu prepricam i to je to. On misli da mi ovde pisemo samo o bebama, pa nikad ni ne bi sam pogledao...a kad bi samo znao kakvih sve tema ovde ima...user posted image nije svestan svoje nesvesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da proćitaju samo o mama,mislim da bi nas u top stavili,user posted image user posted image user posted image meni nebi ginula rastavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:37:01   
bomboncic02
Ja nedam..tu i tamo mu nešto kažem što se događa.
Rekla sam mu ako ga zanima neka se registrira i nek sam čita i gleda.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:40:28   
natalijax
ja svom isto proćitam po neki post,al nedam mu da ide sam,kao sto nelica kaže nisu ni svjesni sto bi sve pročitali,mislim nikom ni ugodno da proćita nesto o svojoj mamiuser posted image mada on to sve zna

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:41:21   
FIONA
kad smo se posvađali....spočitnula sam mu kako neki očevi su ovak i onak a ne on...onda je pretpostavljam povezao s rr...uglavnom na poslu se ulogirao na svoj neki nik i čitao naše priče...
potreslo ga je nekaj kaj sam napisala a zna da je istina...ono s čarapama...uglavnom komentar je bio da bi nam bilo pametnije da se posvetimo njima a ne da toliko kokodačemo tu...naravno i za to sam mu rekla svoje...više nije nit ne bu kak mi se čini....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
inače nemam niš protiv da dođe...ja ne skrivam niš !!!!....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:42:33   
natalijax
IZVORNA PORUKA: FIONA

kad smo se posvađali....spočitnula sam mu kako neki očevi su ovak i onak a ne on...onda je pretpostavljam povezao s rr...uglavnom na poslu se ulogirao na svoj neki nik i čitao naše priče...
potreslo ga je nekaj kaj sam napisala a zna da je istina...ono s čarapama...uglavnom komentar je bio da bi nam bilo pametnije da se posvetimo njima a ne da toliko kokodačemo tu...naravno i za to sam mu rekla svoje...više nije nit ne bu kak mi se čini....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
inače nemam niš protiv da dođe...ja ne skrivam niš !!!!....

user posted image user posted image user posted image user posted image ovaj tvoj se neda,kaj mu smetaju ćarapeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:49:07   
anne
Moj zna doći - pogotovo kad je na terenu.
Zna starije korisnice.
Povremeno me čak pita što ima novo.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mm i RR
28.10.2009 11:49:57   
FIONA
IZVORNA PORUKA: natalijax

IZVORNA PORUKA: FIONA

kad smo se posvađali....spočitnula sam mu kako neki očevi su ovak i onak a ne on...onda je pretpostavljam povezao s rr...uglavnom na poslu se ulogirao na svoj neki nik i čitao naše priče...
potreslo ga je nekaj kaj sam napisala a zna da je istina...ono s čarapama...uglavnom komentar je bio da bi nam bilo pametnije da se posvetimo njima a ne da toliko kokodačemo tu...naravno i za to sam mu rekla svoje...više nije nit ne bu kak mi se čini....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
inače nemam niš protiv da dođe...ja ne skrivam niš !!!!....

user posted image user posted image user posted image user posted image ovaj tvoj se neda,kaj mu smetaju ćarapeuser posted image user posted image user posted image



ne, meni smetaju i to njegove....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mm i RR
28.10.2009 12:06:46   
Kika83
Moj je registiriran i bio je par puta ali previše je zaokupljen igricama na kompu pa nedolazi

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mm i RR
28.10.2009 12:47:14   
Ninaa
Moj samo pita jel ima kaj zanimljivo i nekad je živčan jel želi na komp a ja ga ne pustim. Nema nekih interesa da bi se prijavio.
Više ga zanima faceboook jel su tam i njegovi frendovi pa onda škica s mog profila neće da si napravi svoj!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mm i RR
28.10.2009 12:52:14   
božica
moj virne u prolazu i pita kaj ima novo?user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mm i RR
28.10.2009 13:01:40   
ama
Moj ne,samo zna da sam si nasla neku zanimaciju da je to nesto za mame i bebe pa ga ni neinteresuje nikad nije ni pogledo nit zna da nas nadjeuser posted image  nema vremena on za to svakako a nije tip da ga sve interesujeuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mm i RR
28.10.2009 13:17:03   
mirna
Moj je ponekad na forumu, ali rijetko. Znao je koji put otvoriti neku temu, ali trenutno nema bas vremena... Dovoljno je da je jedan od nas prisutan...user posted image

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!