|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

ČLANCI

OBITELJSKI ŽIVOT

Terme Olimia: U zdravom tijelu zdravi duh

Autor: Uredništvo Ringeraje | 28.9.2015
image

Zdravstveni turizam u Termama Olimia datira još iz XVII. stoljeća kad su Paulinksi monasi spojili medicinska svojstva termalnih voda i njihove farmaceutske proizvode među najstarijima u Europi.

IZLETI

Pustolovina za cijelu obitelj

Autor: Uredništvo Ringeraje | 22.6.2015
image

Počela sezona kupanja na otvorenom u Termama Olimia!

OBITELJSKI ŽIVOT

HOTEL TERME JEZERČICA POKLANJA!

Autor: Uredništvo Ringeraje | 11.4.2015
image

Idealna destinacija za bijeg u prirodu, wellness opuštanje ili aktivan odmor udaljena samo 40 km od centra Zagreba.

STRANICA 1 OD 1



Anketa

fax
monte

upisala sam fax i udala se odmah nakon toga,izgubila sam želju za učenjem,dobili smo bebu al potajno žalim svaki dan i mislim kako ću za 10 godina biti propali slučaj bez škole. što mislite je li kasno da sad nastavim iako mi mm nije podrška u tome?

ne znam (4%)

nastavi .nije kasno (73%)

ovisi o bebi i ostalim obvezama (13%)

nastavi kad beba poraste (8%)

sad je kasno za kajanje (2%)


Broj svih glasova: 170

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!