questts u 02:16
Bezglutenske žitne i voćne kašice za bebe
Uredništvo Ringeraje, 13.3.2017Žitarice čine temelj uravnoteženog obroka te se, prema novijim preporukama, upravo one prve uvode u dohranu.
Linija Lino žitnih kašica razvijena je u suradnji s pedijatrima i nutricionistima, a sastoji se od tri proizvoda: 3 žitarice (riža, proso, heljda), Riža s bananom i Riža s jabukom i mrkvom. Sadrže kulturu Bifidobacterium lactis – bifidobakteriju nađenu u probavnom traktu dojene djece koja ima povoljan učinak na imunitet. Ne sadrže gluten, lako su probavljive i idealne za uvođenje prve hrane za dojenčad. Sadrže samo prirodno prisutne šećere, izvor su vitamina i minerala neophodnih za normalan rast i razvoj djeteta, a bitno je naglasiti i da se pripremaju s vodom.
Dojenje je zlatni standard prehrane dojenčeta. Lino podržava dojenje i nakon uvođenja dohrane. |
Lino voćne kašice
Lino voćne kašice sigurne su i praktične za prve obroke beba, čak i izvan kuće. Sadrže visok udio voća, nježnog su i ugodnog okusa.
U asortimanu se nalaze voćne kašice te voćno-žitne kašice, ukupno 10 različitih okusa koje mališani obožavaju, a roditelji rado odabiru zbog izvrsnog nutritivnog sastava i provjerene kvalitete.
Lino voćne kašice bez glutena nude raznovrsni asortiman okusa, od jabuke, banane, breskve, marelice i kruške, do jabuke i šljive, jabuke i banane te jabuke i kruške.
Lino voćno-žitne kašice dobro su izbalansirana kombinacija voća i žitarica te idealan izbor za početak dohrane od 6. odnosno 7. mjeseca djetetovog života. Dolaze u 2 okusa: jabuka i keks, bez glutena i mlijeka, te voće s rižom – fini voćni pire u koji su dodani maleni komadići riže kako bi dijete što prije naučilo pravilno žvakati.
Klikni “Like” i dodaj svoj komentar na članak:
Saznajte zašto je važno isključivo dojenje u prvih šest mjeseci djetetovog života.

Malo je toga uzbudljivo kao promatrati svoje dijete kako uči prevrtati se, puzati i hodati. Evo što možete očekivati u f...

"Klokan njega" je način čuvanja novorođenčeta tako da postoji izravni kontakt između kože djeteta i roditelja.

Spavanje je fiziološka potreba. To je vrijeme mirovanja mišića, vrijeme u kojem se gubi kontakt s okolinom vidom, sluhom...
