|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

Glasaj i ostavi komentar

ankete, forumi,.......
keksić

dali vam se dogodilo da pišete temu za forum ili čak samo komentar i da vas jednostavno izbace, kao vrijeme je isteklo i slično.........., izbace vam anketu, a ima ih stvarno svakakvih............, zašto? komentar?

da (42%)

ne (29%)

jednom (1%)

više puta (28%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Rezultati ankete

STOLICA ZA LJULJANJE
luna ava

STOLICA ZA LJULJANJE-DOJENJE-UŽIVANJE?

Svakako za preporučit. (56%)

Jednostavnije dojenje na krevetu. (44%)


Broj svih glasova: 134
Komentari:

danery, 26.4.2012
mi još uvijek imamo,cura je 20 mjeseci....za uspavljivanje i maženje dušu dalo....


pincirotvajler, 26.4.2012
nemamo pa neznam :(


mamacita, 26.4.2012
Imala sam ju, bila je na pocasnom mjestu u mojoj bivsoj spavacoj sobi. Najdrazi dio namjestaja sto sam ga ikad imala. Isplatila se, uzivala sam na njoj sjedeci s bebom, ili sama.


Zvonki, 30.4.2012
Nikada je nisam imala ali mi je bila želja. Nekako mi djeluje za provesti uz bebu najljepše trenutke maženja i ljuljuškanja. Ja sam svoje ljujuškala u krilu sa glavicama na prsima i to su obožavale. Najmlađa još uvijek :)



Komentiraj!




Preskoči ovu anketu i prikaži sljedeću >>
Napravi svoju anketu >>



Anketa

DOJENJE
Moni123

Do kad ste dojile vaše mališane?

mjesec dana (19%)

3.mjeseca (10%)

6.mjeseci (16%)

godinu (33%)

2g.i više (17%)

ništa (5%)


Broj svih glasova: 81

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!