|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zarada na netu ispunjavanjem anketa
15.1.2014 21:54:09   
mama5x
vrlo jednostavan način zarade. stranica je na Hrvatskom, a obavijest o anketi vam stiže na Vaš mailbox. isplata je moguča na paypal. po anketi 1 euro…
http://www.marketagent.com/f.asp?CL=22&RefUID=332353 [marketagent.com]

Evo još jedne stranice s anketama koja isplačuje u kunama:
http://surveys.valicon.net/CAWI/jaznam_recruite?Data=referrer%7cCF48199A4E9792D860A363868336C16B [surveys.valicon.net]
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
17.1.2014 11:23:22   
Ela28
Ima toga još :)

https://www.askgfk.hr/index.php?id=7&L=hr

Tu sam registrirana od 05/2013 i do sada sam dobila 250 kn u bonovima zaista nije loše user posted image

Za ovu tvoju drugu nisam čula budem bacila pogled hvala user posted image

(Odgovor članu mama5x)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
23.1.2014 21:08:18   
dancy13
Ovo me zanima, bas cu pogledati, hvala na linkovima.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
24.1.2014 17:52:32   
Mirda3
Je ima puno njih ali kako vidim po bonovima samo mi Askgfk uredno šalje ankete i za par mjeseci sam dobio 2 bona po 100 kn :) ovi ostali slabo i prijavili smo se za panel kućanstva pa to popunjavamo user posted image

(Odgovor članu dancy13)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
24.1.2014 21:49:04   
dancy13
Registrirala sam se na Askgfk

(Odgovor članu Mirda3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
28.11.2014 10:23:49   
monstrum
Ja sam registrirana na askgfk i dosad sam dobila bon koji sam naravno iskoristila u Mulleru user posted image ..taj mi je nakako najdraži.
Registrirana sam i na mindtake-u ( evo link http://www.mindtake.com/ ) već preko godinu i pol, ali nemam ni pola bodova potrebnih za bon..nekako mi na oba portala ankete rijetko dolaze-zna se desiti da po tri mjeseca ne dobijem anketu. Kad je dobijem sretna ko malo dijete, kao skupiti ću nešto bodova, a kad ono- izbaci me na kon 3 pitanja.. takve sam ja sreće user posted image   Marketagent me isto nevoli- u dvije godine dobila sam 2 ankete user posted image


< Poruku je uredio monstrum -- 28.11.2014 10:27:39 >

(Odgovor članu dancy13)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
28.11.2014 17:27:44   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Ja sam registrirana na askgfk i dosad sam dobila bon koji sam naravno iskoristila u Mulleru user posted image ..taj mi je nakako najdraži.
Registrirana sam i na mindtake-u ( evo link http://www.mindtake.com/ ) već preko godinu i pol, ali nemam ni pola bodova potrebnih za bon..nekako mi na oba portala ankete rijetko dolaze-zna se desiti da po tri mjeseca ne dobijem anketu. Kad je dobijem sretna ko malo dijete, kao skupiti ću nešto bodova, a kad ono- izbaci me na kon 3 pitanja.. takve sam ja sreće user posted image   Marketagent me isto nevoli- u dvije godine dobila sam 2 ankete user posted image




Daj mi svoj e-meil pa ti pošaljem pozivnicu za ipos pa ja dobijem 3 boda user posted image evo baš muž otišao u Lidl dobili smo 2 bona po 80 kn user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
28.11.2014 17:32:26   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28


Daj mi svoj e-meil pa ti pošaljem pozivnicu za ipos pa ja dobijem 3 boda user posted image evo baš muž otišao u Lidl dobili smo 2 bona po 80 kn user posted image



Jooj ipsos...na to sam zaboravila- i u to sam se uključila još kad sam bila na strogom mirovanju...nije mi došla anketa sigurno 10 mjeseci pa sam ih smetnula s uma ...sorry..ni oni me nevole..

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
28.11.2014 17:37:03   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28


Daj mi svoj e-meil pa ti pošaljem pozivnicu za ipos pa ja dobijem 3 boda user posted image evo baš muž otišao u Lidl dobili smo 2 bona po 80 kn user posted image



Jooj ipsos...na to sam zaboravila- i u to sam se uključila još kad sam bila na strogom mirovanju...nije mi došla anketa sigurno 10 mjeseci pa sam ih smetnula s uma ...sorry..ni oni me nevole..



A ja htjela zaraditi 3 boda user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
28.11.2014 21:37:42   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28
A ja htjela zaraditi 3 boda user posted image

ma naći ćemo mi još neku stranicu s anketama, pa ćemo se međusobno pozvati user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
28.11.2014 23:05:09   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28
A ja htjela zaraditi 3 boda user posted image

ma naći ćemo mi još neku stranicu s anketama, pa ćemo se međusobno pozvati user posted image



Hehe na sve sam prijavljena user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
30.11.2014 17:18:04   
Ela28
Eto ako ima netko da nije registriran na iposu neka mi pošalje svoj e-meil jer mi fali još 6 bodova za bon a anketa nikako da dođe user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
12.7.2015 22:55:58   
Ela28
Curke koje pišete i vodite dnevnik panel kućanstva za GFK .Jeste mijenali bodove što se uzimali ? Ja pišem godinu i pol dana imam preko 2000 bodova i nisam još ništa naručivala. Čekam Božić i novi katalog user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
12.7.2015 23:05:14   
SILVA123
Ja ispunjavam nešto manje od godine dana i nemam pojma gdje mogu provjeriti koliko bodova imam. I gdje je taj katalog? Slabo stignem pratiti user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
12.7.2015 23:13:13   
Ela28

IZVORNA PORUKA: SILVA123

Ja ispunjavam nešto manje od godine dana i nemam pojma gdje mogu provjeriti koliko bodova imam. I gdje je taj katalog? Slabo stignem pratiti user posted image


Misliš baš na panel kućanstva ? Oni jednom godišnje šalju taj katalog oko Božića i Nove godine .
A za ankete nema darova nego poklon bon za trgovinu :)

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
12.7.2015 23:13:47   
Ela28
A za stanje bodova ja tri puta godišnje dobijem pismeno stanje .

< Poruku je uredio Ela28 -- 12.7.2015 23:17:34 >

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
12.7.2015 23:35:35   
zima1995
Ja sam tek krenula popunjavati Panel kućanstva, tako da vam baš ne mogu puno pomoći, ali mi za sada sve to prekomplicirano izgleda user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zarada na netu ispunjavanjem anketa
13.7.2015 7:17:27   
monstrum

IZVORNA PORUKA: SILVA123

Ja ispunjavam nešto manje od godine dana i nemam pojma gdje mogu provjeriti koliko bodova imam. I gdje je taj katalog? Slabo stignem pratiti user posted image


Dobiješ tri puta godišnje stanje bodova na email, ali u svakom trenutku možeš nazvati na njihov info broj ili poslati email, s upitom koliko imaš bodova i reći će ti user posted image

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!