|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zagreb parking
25.9.2008 10:28:28   
cokolada
Cure molim savjete ako znate,
jutros se sparkirala ispred vrtica i otisla u ducan po pecivo, dosao covjek iz zagreb parkinga i ostavio mi kaznu 250 kn za parking a nije me bilo 8 minuta po njegovome.
auto sam ostavila pod cetiri zmigavca na mjestu gdje se placa parking, ali sto cu kupovati kartu za tako kratko vrijeme.
Sada planiram pisati zalbu da mi poniste kaznu, da li ima netko iskustva, sto napisati da upali jer oni toleriraju samo 5 minuta.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zagreb parking
25.9.2008 10:34:31   
tiha
mene u os jednom nije bilo 2 min i sacekala nas kazna kad smo se vratili.....zali se svakako....upalit ce ti!!!!!!!   napisi u zamolbi ccsta bi bilo kad bi svaki dan ispred vrtica placala pa bi trebalo to upalit

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zagreb parking
25.9.2008 10:38:39   
tonkica
Ne vjerujem!
Piši žalbu, napiši kako je bilo i držim ti fige da će upalit. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zagreb parking
25.9.2008 12:40:24   
lelo
Napiši da si hitno morala nekaj obaviti(ako je ambulanta blizu,reci da si malu vodila dr.),obmah pošalji da dugo ne čekaš.Doktori ti uvijek pale,moj dr. mi čak napiše da je mali bio na pregledu.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zagreb parking
25.9.2008 12:58:46   
Dajana
Ja ti na žalost ne znam kaj da napišeš u žalbi jer nemam iskustva s tim, ali mi je jednom čovjek iz parkinga rekao da se može parkirati na 15 minuta bez plaćanja. I ja to uredno prakticiram i nisam nikad dobila kaznu.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zagreb parking
25.9.2008 13:01:18   
cokolada
Ja sam se isto drzala tih 15 minuta i do sada nisam nikada dobila kaznu, ali eto ovaj puta jesam i sada kazu da toleriraju 5 minuta.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zagreb parking
25.9.2008 13:13:17   
Dajana
ma specijalci, treba se raspitati gdje to piše. tak mogu reći kaj hoće.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zagreb parking
25.9.2008 13:23:01   
cokolada
Tak sam ljuta, grrrr....

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zagreb parking
25.9.2008 13:25:35   
lelo
Danas ti zakon mjenjaju kko njima paše.mojoj mami su odpeljali auto sa invalidskog mjesta a ima sve oznake.user posted image .Bila je na sudu i oslobodili je plačanja a zg. parking još nije poslao presudu u njenu korist nego mora čekati mjesec dana pa se onda žaliti na njih.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zagreb parking
26.9.2008 14:26:10   
cokolada
samo da znate, poslala sam zalbu da nije u redu da mi za 8 minuta ostave kaznu, a oni meni odgovorili da je nece uvaziti jer toleriraju samo 5 minuta da se kupi karta. Pa si ti misli, kaj da radim? Moram platiti.user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zagreb parking
26.9.2008 14:28:37   
lelo
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zagreb parking
26.9.2008 14:30:09   
FIONA
kaj si luda, zbog tri minute!!!!  žali se pa nek te pozovu na sud ak su face...oni vode samo inat bez pokrića!!!

Meni su spizdili 250 kn kazne jer sam dvije minute prije isteka plačanja parkinga bila bez kartice...znači da za dvije minute se više ne neplaćuje a ja sam platila za dvije minute 250 kn...nema šanse...ko zagorka idem se tužit!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LIHVARI DO BOLA!!!

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!