|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:39:32   
piggy
Što su češći orgazmi to se bolje osjećamo na fizičkom i psihičkom planu

Ženski orgazam je vrhunac uspješnog i zadovoljavajućeg seksualnog odnosa. Muškarci u prosjeku lakše doživljavaju orgazam od žena, dok je kod nje orgazam zamršenije zbivanje jer se udružuju fiziologijske različitosti, psihološki utjecaji, pa i vrijednosni sustavi, koji ponekad sputavaju prirodno uzbuđivanje spolnosti žene. Upravo je zato ženski orgazam, za koji je potrebno više vremena i truda, kuliminacija ne samo za ženu koja ga doživljava, već i za muškarca koji je pridonio njegovu postizanju.

Pozitivne strane doživljavanja orgazma nisu limitirane samo na kratko vremensko razdoblje nakon postizanja seksualnog klimaksa. Znanost je dokazala da su česti kvalitetni snošaji i orgazmi veoma važni za općenito dobro osjećanje i bolje zdravlje žena i muškaraca. Što su češći orgazmi, to se bolje osjećamo na fizičkom i psihičkom planu.

Ženski orgazam, osim blagodatnog učinka na zdravlje pojedinki ljepšeg spola, ima pozitivne učinke i za cijelu obitelj. Ovo su samo neke od zdrastvenih i drugih dobrobiti koje proizlaze iz ženskog orgazma:
•    Ženski orgazam donosi mir u obitelj.
•    Ženski orgazam opušta tijelo i izbacuje napetost nakupljenu stresnim načinom života.
•    Ženski orgazam nam omogućava da lakše zaspimo (bez korištenja tableta za spavanje).
•    Ženski orgazam je jedan od najboljih lijekova za glavobolju o kojem se ne govori često. Određena istraživanja pokazuju kako žene koje pate od migrene nakon seksa osjećaju olakšanje ili prestanak bolova.
•    Ženski orgazam pokreće otpuštanje hormona endorfina u mozak čime se stvara osjećaj zadovoljstva i sreće.
•    Ženski orgazam aktivira proizvodnju fenetilamina, prirodnog amfetamina za kojeg se vjeruje da pomaže u regulaciji apetita.
•    Ženski orgazam pomaže izgubiti kilograme. Dobar i dugotrajan seksualni odnos, dovoljno dug da žena doživi orgazam, pomaže topljenju kalorija više nego mnoge druge fizičke aktivnosti.
•    Ženski orgazam, kao i dobar seks, pomaže u održavanju optimalne cirkulacije u cijelom tijelu, kao i boljem protoku kisika tijelom.

Winnifred Cutler, dr. med., spec. endokriniologije, s Athena Institute for Women's Wellness u Pennsylvaniji otkrila je da žene koje imaju seksualne odnose barem jednom tjedno češće imaju pravilne i redovite menstrualne cikluse, kao i znatno više razine estrogena od onih žena koje seks upražnjavaju tek povremeno ili apstiniraju. Dobrobiti estrogena su višestruke: zdraviji srčano-žilni sustav, niži kolesterol, veća gustoća kostiju, čuva mladost kože.
Ted Mcllvenna, dr. med., s Institute for Advanced Study of Human Sexuality u San Franciscu, pak je istražujući seksualni život 90 000 američkih odraslih osoba, došao do zaključka da su seksualno aktivni ljudi društveniji, bolje raspoloženi, rjeđe na bolovanju, i više uživaju u životu.

i kako ovo komentirate,jeste li se našle negdje?
 
meni je zanimljiva činjenica kako ženski orgazam donosi mir u obiteljiuser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:41:51   
Wukovarka
Pocelo je user posted image  user posted image  

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:42:24   
picky
a meni da sad znam sto mi kile ne idu gore

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:43:27   
Puli
da su seksualno aktivni ljudi društveniji, bolje raspoloženi, rjeđe na bolovanju, i više uživaju u životu.


o jeeeeeeeeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:45:14   
picky
IZVORNA PORUKA: Puli

da su seksualno aktivni ljudi društveniji, bolje raspoloženi, rjeđe na bolovanju, i više uživaju u životu.


o jeeeeeeeeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhuser posted image user posted image user posted image


heeh meni bas obrnuto

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:46:30   
tonkica
IZVORNA PORUKA: Puli

da su seksualno aktivni ljudi društveniji, bolje raspoloženi, rjeđe na bolovanju, i više uživaju u životu.


o jeeeeeeeeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhuser posted image user posted image user posted image



Zakon! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:47:21   
Wukovarka
Ženski orgazam nam omogućava da lakše zaspimo (bez korištenja tableta za spavanje).

Sad mi je jasno zasto ne spavam u zadnje vrijeme user posted image user posted image

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
4.2.2009 22:48:19   
picky
ja lake zaspem sa MUSKIM orgazmom hehe

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
5.2.2009 13:07:16   
tikica_69
Što su češći orgazmi to se bolje osjećamo na fizičkom i psihičkom planu


Ovo potpisujem user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
5.2.2009 13:51:22   
Anoniman
Dobra tema, dobra! user posted image user posted image user posted image

Sve je super, jedino mi nije jasno zakaj onda još uvijek imam nepravilne cikluse, ak je tak???

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
28.2.2009 23:00:44   
anne
Sigurno je tako.
Ja sam ko janje nakon user posted image


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uz orgazam do boljeg zdravlja
28.2.2009 23:03:56   
njanja
IZVORNA PORUKA: anne

Sigurno je tako.
Ja sam ko janje nakon user posted image

 slažem seuser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!