|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ulazna vrata
28.11.2009 10:25:25   
pincirotvajler
Moramo kupiti nova vrata za stan ulazna, i uopće neznam kakva da uzmemo i od kud da počnem obilaziti te trgovine, ili da damo napraviti,
gledam po netu i to je meni..uh..
kakva vi vrata imate, protuprovalna, drvena, aluminijska..?

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 11:29:22   
curice
kod mene su aluminijska,ali stara,zrela su za promjenu.U mene su vanjska vrata na jakom udaru kiše i vjetra pa kad budem mijenjele opet ću aluminijska.Kod nas je slab izbor trgovina sa takvom vrstom robe,obično se radi po narudžbiuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 13:09:34   
xxl
Protuprovalna,bijela..živimo u mirnom kvartu al eto nekako mi je psihički lakše kad sam sigurnija.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 15:33:43   
ZVRK
ja imam drvena

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 17:35:52   
CallamityJane
blindo user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 18:54:15   
ejmama
user posted image

Ja ti imam ovakva samo bez ovog otvora za pisma i bez ovoga za kucanje, vrata su PVC dosta smo ih bili platili ali zadovoljni smo. Cijene ti ovisi i o tome koju vrstu panela odabereš. Mi smo prvo htjeli dvokrilna, ali su nam savjetovali ovi kod kojih smo naručivali da ne stavljamo da su nam ova dosta i bili su u pravu.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 20:18:00   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: callanhoe

blindo user posted image

nerazumijem te

izgledom su kao ova na slikici od ejjmame ali imaju još jedan dio(kao pola vrata) za proširiti

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ulazna vrata
28.11.2009 20:56:14   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: callanhoe

blindo user posted image

nerazumijem te



pa blindirana vrata, imaju nekih 6 brava i jos nekih karafeka za zakljucavanje, isto da imam tonu zlata u stanu pa se toliko osiguravam user posted image
a najgore mi kada otkljucavam a drzim dvije torbe oko ramena, kiki i jos pet sest kesa u rukama a moram sest puta da okrenem kljuc da bi sve brave pootvarala i jos jedan i pol zavrtaj da bi se otvorila user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ulazna vrata
29.11.2009 9:57:32   
BruMa
Mi imamo drvena.
Kupi bilo koja samo da nisu kineska,danas ima i takvih bijelih kineskih.....Pa se ne daju zatvorit kak se spada...

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ulazna vrata
29.11.2009 18:20:41   
lelo
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Mi imamo drvena.
Kupi bilo koja samo da nisu kineska,danas ima i takvih bijelih kineskih.....Pa se ne daju zatvorit kak se spada...

I mimamo drvena.
Slažem se sa tobom Brunina mama, u našoj zgradisusjedi su kupili kineska protuprovalna vrata, nisu ih mogliotvoriti osim rušenjem, sve u svemu duga priča i neugodan doživljaj za njih.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ulazna vrata
30.11.2009 12:19:15   
Kika83
Protuprovalna pvc

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ulazna vrata
19.3.2015 8:54:10   
linica123
Mi imamo protuprovalna vrata, ipak što je sigurno je sigurno. I kupili smo ih na nekoj akciji, dosta povoljno ovdje. Jedino kada su nam trebala vrata za garažu oni nam nisu imali odgovarajuća pa smo si ona koja nam odgovaraju naručili od http://ka-mont.hr/garazna-vrata/

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ulazna vrata
6.8.2015 13:32:25   
Bary
Kakva bi to bila PVC protuprovalna?? o.O ALU je ALU
__________________
ALU ulazna vrata

(Odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ulazna vrata
25.1.2016 13:38:55   
Zori
Naša su protuprovalna, ipak se više isplati, s obzirom da ih danas možeš naći po dosta povojnim cijenama.

(Odgovor članu Bary)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ulazna vrata
17.2.2016 14:56:12   
majalemic1
Suprug i ja smo stavili ova protuprovalna vrata http://stolarija-indoor.hr/Protuprovalna-vrata.html i ova sobna vrata http://stolarija-indoor.hr/# prezadovoljni smo pa se nadam da će vam pomoći user posted image

(Odgovor članu Zori)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!