|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   testiranje
10.9.2010 11:16:21   
marija0
evo nas taman od dermatologa, moj karlo ima 13 miseci i jadnoga ga je bockala sa onim ko žiletima neznam ni ja šta su.... uglavnom na mliječno uopće nije alergičanuser posted image user posted image user posted image ima alergiju na plijesni, gljivice, vunu, ribu,sojino brašno,krumpir, grah, grašak, soju, koštunjičavo voće, kakao i čokoladu....... a jadničak moj mali plaka je 20 minuta bez pristanka, istuka i mene i doktoricu, svi smo bili mokri od borbe, naljutio se na nju- gađa je igračkama i vikauser posted image dobili smo kremu la roshe-posay baumeap i aerius sirup... nadam se da će se sad stanje popravit ali ja sam i dalje začuđena jer nije pokazalo alergiju na mliječno- al neka još bolje.... 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: testiranje
10.9.2010 11:19:32   
mišica 666
marija kod tako male djece alergije se mjenjaju kroz par mjeseci doslovno. već sljedeći put bi mogao biti alergičan na skroz 10 te stvari. nadam se da će mu biti bolje. btw kod kojeg ste alergologa bili ja sam svoju vodila kod Gabrićke i bila mi je odvratna.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: testiranje
10.9.2010 11:21:04   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: mišica 666

marija kod tako male djece alergije se mjenjaju kroz par mjeseci doslovno. već sljedeći put bi mogao biti alergičan na skroz 10 te stvari.

da 3 godina ima je ''glavna''za dokazivanje.
meni tako rekli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: testiranje
10.9.2010 11:26:41   
marija0
znam da se to minja al bar ću ovih 2 3 miseca znat šta je i rekla mi je da mu tjedno uvodim te namirnice pa pratim reakcije..ako se pojavi još nešto vodit ću ga opet jer ga onakvog crvenog nisam mogla gledat, vodit ću ga svako tri miseca ako ću tako znat šta je.. a jbg, sve- samo da ga ne boli...... vodila sam ga ovde u mak u andrijaševićke- meni je ona bila super i sve mi je detaljno objasnila i dala mi neku kremu da vidim jel mu dobra da ne kupujem bezze ako nije.... user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: testiranje
10.9.2010 11:36:24   
mišica 666
ja sam isto bila 1. kod nje pa poslje u st. ma budi strpljiva sve će to doći na svoje evo moja curka je sad skroz ok jede sve u proljeće joj malo nos bude začepljen i ima malo suvlju kožu pa je non stop mažem ali to je to a bila je na 100 čuda alergična. evo šaljem user posted image da što prije prođu te glupe lalergije ( rekla bi moja moni).

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: testiranje
10.9.2010 13:09:36   
natalijax
mišek maliuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: testiranje
10.9.2010 13:15:22   
cuba
A mrvica mala, ajde najgore je prošlo, sad bar znate na koje namirnice trebate paziti i kako dalje. Ljubi mišića maloga user posted image user posted image user posted image

La roche posay je jako dobra linija proizvoda za tijelo, trebalo bi mu pomoći, ja koristim neke njihove stvari.

< Poruku je uredio cuba -- 10.9.2010 13:16:19 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: testiranje
10.9.2010 17:58:56   
marija0
user posted image  user posted image  user posted image hvala vam user posted image  user posted image user posted image a jel neko možda zna koliko koštaju ti proizvodi taj balzam za tijelo i gel za kupanje nešro sa s... mislim, naravno da ću ih kupit ako mu valjaju al onako da znam user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!