|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
evanoi
 (30.4.)


Kreiram novu debatu autosjedalice (30.8.)
Pišem komentar: 'ljubav na prvi pogled :)...' u album M&M (27.6.)
Kreiram novu debatu samostalno uspavljivanje djeteta (22.6.)
Kreiram novu debatu jednogodišnje dijete odbija hranu (27.4.)
Kreiram novu debatu reakcija djeteta nakon povratka mame na posao (9.4.)
Pišem komentar: 'ajme, al on je stvarno naraso! ma si sigurna da je...' u album 1 rođendan... (10.3.)
Pišem komentar: 'slatkić, zaboravila napisati. :)...' u album 1 rođendan... (10.3.)
Pišem komentar: 'ljepotanko :)...' u album 1 rođendan... (10.3.)
Pišem komentar: 'iiiiiiiiii, a što nama niste poslali koju pahuljic...' u album 1 rođendan... (10.3.)
Pišem komentar: 'a velikiiii! :) ...' u album 1 rođendan... (10.3.)
Pišem komentar: 'evo iiiih!!! mala ti je ko princezica :) a malac p...' u album malci (3.3.)
Pišem komentar: 'čestitamooo velikom dečkiću!!!...' u album malci (3.3.)
Pišem komentar: 'tu je puknuo od smijeha!!! ...' u album malci (3.3.)
Kreiram novu debatu prestanak dojenja s djetetom koje je mali ovisnik (20.2.)
Pišem komentar: 'veseljačica :)...' u album M - novije slike (10.2.)
Pišem komentar: 'vidi je, kako se ona ozbiljno baca na posao! ...' u album M - novije slike (10.2.)
Pišem komentar: 'hahahahaa! prejaka :)...' u album M - novije slike (10.2.)
Pišem komentar: 'tiho, i pravit ću se da sam prozirna :)...' u album M - novije slike (10.2.)
Kreiram novu debatu bol zdjelične kosti (29.1.)
Kreiram novu debatu smrt-beba-nakon-cijepljenja (12.1.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 23 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji dnevnik
mm mi prijeti raskinućem veza :) buni se da više vremena pipkam komp, nego tipkam po njemu :) ups, obrnuto :)) stoga, odoh, laku noćić... idemo u pipkanje mog savršenog hazbnda, hihihi :)

4
0