|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sa preplate opet na bon
28.1.2010 21:16:22   
ZVRK
mislim na mobitel MREŽU VIP

JA SAM PRVO BILA NA BON ,POSLIJE SE PREBAcila na preplatu i od jučer navečer se opet vratila na bon.
ostala u istoj mreži i svaki put isti broj i podaci ostaju.

zanima me da li ste znali da VIP to radi????
ja sam ostala kada sam čula i još kao ''novi''vipme korisnik imam pravo na besplatne kune (ali neznam koliko)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:15:32   
ninolina
neznam kako je u vipu ali ja sam bila na simpi onda otišla na pretplatu sa svim podacima i istim brojem. Nisam se još vratila na bon, račun je u normaliuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:18:20   
lee
IZVORNA PORUKA: ninolina

neznam kako je u vipu ali ja sam bila na simpi onda otišla na pretplatu sa svim podacima i istim brojem. Nisam se još vratila na bon, račun je u normaliuser posted image










tako je i kod mene...muž svaki put kad vidi račun i broj poruka odmah krene brojati....da je naša Marta kriva...ša toliko poruka pa vi se cjeli dan dopisujete...user posted image user posted image user posted image  a ja kažem moram sa nekim pričati....Marta moja što bi ja bez tebe.user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:19:21   
ninolina
tako je i kod mene...muž svaki put kad vidi račun i broj poruka odmah krene brojati....da je naša Marta kriva...ša toliko poruka pa vi se cjeli dan dopisujete...user posted image user posted image user posted image a ja kažem moram sa nekim pričati....Marta moja što bi ja bez tebe.user posted image user posted image

slično i kod mene ali nije Martica samo krivauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:22:32   
lee
nije ni kod mene...user posted image user posted image user posted image  ja imam I phone i pretlatu na net..pa muž broji da plačamo samo pretplate...user posted image user posted image  moramo pričati.meni kučni tel služi samo za net..ja ne zovem nikoga...samo mobitel....user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:24:03   
minnie
zvrk to je istina. samo sada više ne možeš preći na pretplatu

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:24:28   
ninolina
nije ni kod mene...user posted image user posted image user posted image ja imam I phone i pretlatu na net..pa muž broji da plačamo samo pretplate...user posted image user posted image moramo pričati.meni kučni tel služi samo za net..ja ne zovem nikoga...samo mobitel....user posted image user posted image

ista situacija ko i meni user posted image user posted image samo moji su računi veliki on kad vidi da je došao prvo sjedne pa pogledauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:25:52   
sina
i mi smo prije nekoliko mjeseci prebacili sa pretplete opet na bon. mm ustvari išao odjaviti taj mob. jer ga ne koristimo,a plačali smo pretplatu i onda su nam ponudli opciju opet na bon,pa smo to iskoristili.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:26:24   
lee
IZVORNA PORUKA: ninolina

nije ni kod mene...user posted image user posted image user posted image ja imam I phone i pretlatu na net..pa muž broji da plačamo samo pretplate...user posted image user posted image moramo pričati.meni kučni tel služi samo za net..ja ne zovem nikoga...samo mobitel....user posted image user posted image

ista situacija ko i meni user posted image user posted image samo moji su računi veliki on kad vidi da je došao prvo sjedne pa pogledauser posted image user posted image








i kod mene je takvo stanje draga moja...dva puta se skoro srušio....ali sad sam pristojna....user posted image user posted image user posted image  kažem ja mm da ja plačam mob .i da ja njemu za kladionicu ne brojim...ali ja barem nešto zaradim....user posted image user posted image user posted image  nedam se ja....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sa preplate opet na bon
28.1.2010 22:30:12   
ninolina
i kod mene je takvo stanje draga moja...dva puta se skoro srušio....ali sad sam pristojna....user posted image user posted image user posted image kažem ja mm da ja plačam mob .i da ja njemu za kladionicu ne brojim...ali ja barem nešto zaradim....user posted image user posted image user posted image nedam se ja....

bravo za tebe a ni moj ne prigovara prođe ga zna on koga ima uz sebeuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 14:04:26   
ZVRK
nije meni bio račun veliki od 80 do 130kn ali od toga mi je preplata 50kn a ionako trošim za poruke većinom.
kupila sam si tomato za zvati jeftinije

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 14:16:58   
ninolina
nije meni bio račun veliki od 80 do 130kn ali od toga mi je preplata 50kn a ionako trošim za poruke većinom.
kupila sam si tomato za zvati jeftinije

ti si dobra moj nije ispod 500 kn samo višeuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 14:20:33   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

nije meni bio račun veliki od 80 do 130kn ali od toga mi je preplata 50kn a ionako trošim za poruke većinom.
kupila sam si tomato za zvati jeftinije

ti si dobra moj nije ispod 500 kn samo višeuser posted image user posted image


mislim da mi nebi odgovbaralo tak velik račun.
ja inače ''puno''štedim na svemuuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 14:22:10   
ninolina
mislim da mi nebi odgovbaralo tak velik račun.
ja inače ''puno''štedim na svemuuser posted image

a ja se ne mogu suzdržati probala štediti ali nejdeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 14:22:49   
ZVRK
budemo na moru imali instrukcijeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 14:24:10   
ninolina
budemo na moru imali instrukcijeuser posted image

he he ja se nadam


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sa preplate opet na bon
29.1.2010 15:27:10   
Florijan Jakov
ja to ne bi više znala na bon .. imam 2 broja 099 i 091, na 099 50 kn mjesečno kredita, a na 091 100 minuta besplatnih razgovora i 1 broj full besplatno. sve to na 091 pređe tih 100 min plaćam i poruke naravno plaćam, pa se skupi račun ca 100 kn ... ali u zadnje vrijeme mi najviše računa ode na plaćanje parkinga SMSom




_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!