|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   razlika u godinama
14.3.2009 10:36:11   
srećica
Evo jedne teme o kojoj i sama razmišljam.user posted image Do udaje sam imala 3 veze i to duge i sva tri dečka su bila starija od mene kao uostalom i današnji mužuser posted image .Prvi je bio stariji 10god,drugi 13,a trči i nikad zaboravljeni dalmoš 1 god.Muž je sad stariji 9 god.user posted image Ja sam valjda uvijek tražila ozbiljne dečke jer sa svojom generacijom se nikad nisam mješalauser posted image .I sad me zanima vaše mišljenje da li če ta razlika za jedno 10god biti problem mislim recimo ja bi još putovala izlazila a njemu se to više neda rađe bi bio doma uz tvuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 10:41:18   
ivanaa
nisu problem godine ,vec to sto nemate istu viziju zivota.ali ako zelite ostati skupa i volite se sigurno cete se prilagoditi.a i dalmos bi mogao postat problemuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 10:41:42   
zaba
razgovor,tolerancija,popuštanje,možda se za 10 god tebi neće putovati,a možda se ni njemu neće gledati tv.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 10:46:51   
srećica
a možda imaš pravo možda ak Bog da imati nogometnu momčad pa neću imati vremena ni volje za izlaskeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 10:47:58   
srećica
dalmoši cu uvijek problem lako ih se zavoli ali teško preboliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 10:54:51   
ivanaa
Da trebalo bi zaboravit dalmosa.Gle mm je 9god mladi od mene,prije njega sam bila u vezi sa 14 god starijim muskarcem.MM je vise pred tv-om nego taj stariji bivsi.Nemoj misliti da su godine problem,problem je vase neuskladene zelje.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:00:36   
srećica
A mislim za sad sve štima ali evo danas sam tak žalosna imam 3 dana temperaturu i moj dragi je danas ujutro otišao obezivat vočke u tounj bez da je mene pitao da li mogu bit sama kod kuće več je to pitala svekrvauser posted image user posted image to me dovelo do ruba suza da je situacija obrnuta a i bila je ja sam bila uz njega stalno kuhala mu i ispunjavala želje a on mi je jučer jedva otišao po andoluser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:02:58   
ivanaa
user posted image user posted image nije lijepo od njegauser posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:05:54   
srećica
da aa nije prošla ni god dana brakauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:12:54   
ivanaa
A neznam draga sta ti reci,brak nije juha pa da postoji recept za nju.Cuj znam da zvuci grubo ali ljubav je cesto luksuz za nas zene,gledaj ti kako da ti budes sretna i da ti je zivot ok.vjerojatno ti zato sada i pada dalmos na pamet jer te muz malo zapostavio.Probaj ga trgnuti malo da te ne uzima zdravo za gotovo.A cuj neko mora i vocke srediti...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:24:20   
srećica
da sve ja razumijem ali mogao je pričekati koji dan i zajedno bi poštucali cijeli voćnjak i svi bi bili zadovoljni i sretniuser posted image .Da imaš pravo zato mi je dalmoš na pameti jer me on nosio kao kap na dlanu vode user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:30:47   
ivanaa
a sta mislis da on nebi nikada pogrijesio?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:35:08   
srećica
nitko nije bez grijeha pa nisam ni ja niš ja ne velim sam me ova situacija zaboljela i niš drugouser posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:37:19   
ivanaa
i mene biuser posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 11:39:59   
Kika83
žao mi je srećice,ali probaj razgovarat s njim i trgnut ga malo da se pokreneuser posted image
sigurno nije problem u godinama ako se vi volite i sigurno čete to prevladati

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 13:03:59   
Ruža
Srećica muškarci su čudne biljčice, bez obzira koliko godina imali. I koliko god se mi trudile oni nikada neće odreagirati onako kako bi mi to željeli. Mozak im radi na drugim frekfencijama.user posted image
Daj mu do znanja da te povrijedio, on sigurno nije ni svjestan toga.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 14:58:03   
tikica_69
MM i ja smo razlika 9 godina...s tim da je on mladji i mislim da funkcioniramo kao i svaki drugi par. Imamo i uspona i padova...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:33:41   
srećica
Ma ljubavi im a u izobiljuuser posted image ali me danas stvarno povrijedio cmizdrila sam pol dana zabijena u jastukuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:35:01   
tikica_69
Ajd mi pricaj o tome....ja sa svojim nisam 3 dana uopce komunicirala nikako osim drekom i suzama user posted image
Ali izgladili smo situaciju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:37:16   
srećica
Ma RJEŠIT ČEMO I MIOVAJ DANAŠNJI NESPORAZUM ALI TEK KAD BUDEMO SAMI BEZ SVEKRVEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:39:11   
Lady3
user posted image joj,joj nemoj plakati nego mu lijepo reci da te zaboljelo nj.ponašanje ..iskrenim razgovorom se mnogo toga riješi..U svakom braku ima i uspona i padova i ne cvjetaju uvijek ruže..Tko god kaže da se ne svađa,ja ne vjerujem u to..u brak se treba mnogo ulagati..daješ 100 posto od sebe i isto toliko tražiš i od svog partnera..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:43:36   
srećica
Hvalauser posted image razgovar ćemo ak me temperatura opet ne slomi neznam kak gledam uopče i sad bi mi jako bilo lijepo da je uz mene da me zagrli i da čajuser posted image user posted image user posted image Zar puno tražim?

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:46:39   
kitty
mislim da je jedini recept za zdravu zajednicu rec sve sta te muci i sve sta te veseli.i sve to lijepo mirno.
to znam iz iskustva.dok sam plakala,derala se na njega,sutila danima,i bila nadrkana nas brak je bio katastrofa.
kad smo konacno poceli razgovarat i govorit jedno drugome kako se osjecamo,i ne uzimat jedno drugo zdravo za gotovo stvari su puno drugacijeuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: razlika u godinama
14.3.2009 16:48:57   
srećica
A istina je ali ne želim da ispadne da mu branim da ide nikamo samo da je mogao pričekat pa da zajedno to obavimouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: razlika u godinama
24.4.2009 12:21:35   
uspavana
moj mm je 9 mjeseci mlađi od mene... i super se slažemo!
naravno da imamo uspona i padova... al kad se znamo imali smo više uspona user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!