|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   proslava krštenja kod kuće ili u restoranu ??
25.8.2010 15:35:03   
AntonijaV
evo ovako.. svoju malenu princezu krstit ćemo u 9. mjesecu i postoji velika dvojba, napraviti proslavu kod kuće ili u restoranu...

Nebi nas bilo puno, moji, mm-ovi i kumovi, oko 20..
u Kući imamo prostora, a i veliko dvorište tako da imamo gdje smjestiti ljude. Ali malo bi više volila u restoran, jer nebi htjela da se muče svekrva, moja mama, ili sestre moje ili mm-ove..jer bi one onda samo posluživale, prale..a u restoranu smo svi mirni..
Financijski gledano, kod kuće je puuno jeftinije, jer imamo gotovo sve svoje (pršute, vino, žesticu)..samo bi trebali janje kupit i kolače pravit.. Po restoranima kod nas je meni oko 200 kn po osobi..

Stvarno neznam šta da radimo??..da budu svi zadovoljni, a mi ne potrošimo sve šta imamo...user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 15:39:47   
Wukovarka
U nedjelju krstimo Tenu, a proslava će biti kao Lucijina u vatrogasnom domu.

Sam dom nas izađe 400kn, imamo svoje odojke, svekar ih peče, kolače moja mama donosi, a gulaš pravi od MM-a tetak, tako da mi se svakako isplati.
Gledali smo po restoranima, meni je osobno za restoran puno dati 200kn, jer do 17-18h se već morate razići.

A zašto bi tri bilo žao da peru i služe ?

Ja sam se do sada naslužila i previše...sada mi vračaju.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 15:52:27   
lilia
Računaj 200 kn po osobi x 20 ljudi= 4.000 kn. + piće koje vjerojatno nije uljučeno u cijenu. To je puno novaca.
Ako imate sve svoje, to je veliki plus.
A da nikog ne mrcvariš (jer ne bi ni ja voljela biti pozvana na krštenje pa prati pijate i pomagati u kuhinji), unajmi dvije, tri žene koje će skuhat dok ste vi u crkvi, pripremit stol i posluživat ljude. Poslije će vam i kuhinju sredit.
Potrošit ćeš daleko manje a nećeš toliko opteretit šogorice, svekrve i ostale.
Sretno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
25.8.2010 15:59:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:00:37   
AntonijaV
Bilo bi mi ih žao baš zbog toga što znam kako je to bit na nekoj proslavi i prat suđe gotovo cijeli dan user posted image
svekrva voli kad sve ona radi, i za ručak gotovo svaki dan imamo barem 2 jela, a o nedjeljnom da i ne govorim..mogu mislit šta bi jadna tek za krštenje radila, a starija je žena i žao mi je..

Piće je uračunato u cijenu, al kolači nisu..
Sviđa mi se ideja o unajmljivanju nekog, morat ću se raspitat malo...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:03:36   
AntonijaV
IZVORNA PORUKA: cvrčak


....iako je kod kuće nekako ljepša i opuštenija atmosfera.


Zbog toga je i meni kuća još uvijek u opciji.. kao i zbog većeg troška u restoranu..

Al kao što sam već i rekla, lipo je kad sidiš i posluživaju te. i Možeš normalno pričat i sa mamom, i sestrom i svima jer su svi oko stola, a ne u kuhinji...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:05:49   
ninolina
Mi smo radili doma, uzeli catering tako da su oni se donesli do stola mi poslije samo stavili u kašete, nismo ništa ni prali ni ništa...sve čisto za sat vremena, mi prezadovoljni...tako će biti i za ovu bebu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:19:13   
Anoniman
ninolina, koliko ste platili catering, tj. koliko je po osobi?

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:20:44   
pincirotvajler
mi ćemo u listopadu i idemo u restoran..bit će nas samo 10

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:22:12   
ninolina
70 kn po osobi...Juha sa govedinom, Plate mesa bilo je mislim 7-8 vrsta mesa, krompir, riža, pomfri...nekoliko vrsta salata...sve suđe njihovo, salvete, čaše, šalice za kavu...naša samo cuga i kolači

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:27:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

70 kn po osobi...Juha sa govedinom, Plate mesa bilo je mislim 7-8 vrsta mesa, krompir, riža, pomfri...nekoliko vrsta salata...sve suđe njihovo, salvete, čaše, šalice za kavu...naša samo cuga i kolači


super!!!user posted image
ja sam uvijek mislila da je to skuplje nego restoran!user posted image
s obzirom da planiramo još klinaca i krstitki i raznih prigoda Prva Pričest i sl), ovo mi se baš sviđa, složiš sve u dvorištu i super! jeeee
oni to poslije dođu pobrati, jel tako

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:31:05   
ninolina
ti poslije samo složiš u one kašete ko za kruh i oni odpeljaju...Nama je i stol i klupe, stoljnjake...ma sve je bilo njihovo....I s tim da imaš po dogovoru da ti daju čovjeka kaj će skakutati ako kome kaj treba...mi to nismo trebali jer stvarno nije bilo potrebno

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
25.8.2010 16:45:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:47:39   
ninolina
elinamama sad ti skoro svaki restoran ima catering malo se raspitaj...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 16:56:47   
maja
nisam čula ni da kod nas ima cateringuser posted image
Mi ćemo imati doma, kao i za Noine krstitke, bit će nas oko 20. Voljela bi da je u restoranu, ali on nas košta duplo skuplje.
Nećemo imati neke delicije, juha, janjetina i roštilj, torta, kolači

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Brisano sporočilo]
25.8.2010 17:02:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 17:28:50   
Thea
Mi smo imali vani.140 kn po osobi naši samo kolaći,sve ostalo njihovo koliko god pojedeš i popiješ..To mi je najbolje jer nema pripremanja,pospremanja i lijepo se zabavljaš s gostima a ne rintaš u kuhinji...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 17:32:15   
ninishka
mi smo prvu proslavu imali doma, a i drugu cemo...bit ce nas malo tak da nije problem.al da nas je vise bolje bi bilo negdi vani da se svi opustimo...a ovak svekar ce spremiti jelo-peku, moja mama kolace i to je to...suda nece biti puno, prat ce ga mmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 18:21:17   
Anoniman
Evo i mi za koji dan imamo krštenje i crkveno vjenčanje. Zovemo samo najdraže i najbliže pa će nas opet biti preko 30. Srećom imamo veliko dvorište i veliku dnevnu pa to uopće neće biti problem. Posluživanje isto nije problem jer su mi i kume i prijateljice vrijedne kao crvi, a za sve ostalo tu je perilica. A običaj je da njih par dode dan ranije da složimo stolove (tu samo mi žene klopamo i cugamo do sitnih sati)user posted image user posted image .
Nema potrebe ići u restoran kad je tu provjerena domaća atmosfera, svi dođu ranije i ne možeš ih otjerati kući. A još mi kuma dolazi iz Zg pa će ostati cijeli vikend..Strašno se veselim, obožavam fešte!!user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 18:45:53   
natalijax
meni je nekak bolje restoran,barem si u miru i bez brige i možeš popričat sa gostima

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 19:43:14   
AntonijaV
moji su do sada uvijek radili kući, i krštenja i pričesti i krizme, pa bi se to svodilo na to da mama i tete poslužuju i trču oko stolova jel kome šta treba, a oni 'manje važni i manje dragi' gosti uživaju za stolom u jelima i ćakulama.

šta se mm-ovih tiče, njegov brat je krštenja svoje djece radio u restoranu i uvijek je bio problem sa svekrom. jer on smatra da je to nepotrebno bacanje novca kod njegove spize i vina. čak je bio govorio da neće niti doć u restoran.
tako da neznam ni kako bi on reagirao da i mi slavimo u restoranu....user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 20:05:21   
Thea
IZVORNA PORUKA: AntonijaV



šta se mm-ovih tiče, njegov brat je krštenja svoje djece radio u restoranu i uvijek je bio problem sa svekrom. jer on smatra da je to nepotrebno bacanje novca kod njegove spize i vina. čak je bio govorio da neće niti doć u restoran.
tako da neznam ni kako bi on reagirao da i mi slavimo u restoranu....user posted image


Niti moja svekrva nije bila kod nas niti na proslavi Antoniove prićesti niti Valentinovom krštenju kao ne zato jer slavimo vani nego da ne smeta,ali se vidjelo da je nos do poda..To je njen problem.Onaj tko hoće doći radi djeteta i vas doći će a tko ne neka ne dolazi...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 21:42:37   
mariola
Nikad doma. To je dan za uživanje vas i baka i teta i svih ostalih. Dogovori se s restoranom da to što imate svoje donesete a što nemate njihovo pa će vam i cijena biti manja.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
25.8.2010 21:47:33   
mariola
A što se tiče cateringa,mi smo ga imali za pir. apsolutno sve njihovo.i njih 4 koji su kuhali i konobarili.Kad smo ujutro došli iz hotela,kao da dan ranije 150 ljudi nije prošlo kroz kuću.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: proslava krštenja kod kuće ili u restoran...
26.8.2010 6:45:18   
nemammaste
Ja sam za restoran,definitivno! Tako ćete se i vi svi moći opustiti i proslaviti kako treba,poštedit ćeš se svog onog posla doma a mislim da se za to isplati dati malo više novaca.Možda se čak možete dogovoriti u restoranu da doneset_e nešto svoje od hrane i pića,mi smo tako za pir

< Poruku je uredio nemammaste -- 26.8.2010 6:50:55 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!