|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   privlačim "balavce"
30.6.2009 11:14:56   
MILLA
od kad sam rodila,vjerojatno se onda u ženi promjene nešto... stalno me ganjaju balavci do nekih 20g.  kao "dobra koka...stara??!! " mislim,imam 29,nisam baš u rangu onih na koje se balavci pale kao,stara koka??!! od mog brata (ima 18) njegovi prijatelji me šarmiraju...a mama od jednog mi stalno priča kako joj je sin izjavio "ma sve su žene ku.. samo m.b. je prava žena"...ba-rekla sam joj "daj nemoj mi to govoriti,jer ga znam kad je imo 10 godinauser posted image "...onda ga sretnem dok se vozi na bicikli,i pozdravim ga a on meni namigne ko neki "muškarac". mm mi kaže"nemoj mu više tepati,sad gad vidiš da se pali na tebe" a ja mu kažem "ali,to je mali d." a on na to " on se loži na tebe ,u tim je godinama kad si ga nateže ... a šta misliš da misli? kako šetaten po livadi!?user posted image ..onda odem u dučan...isto neki balavac ,zagledo se u mene,samo što mu vilica nije otpalauser posted image ...ja gledam i okrenem glavu. poslije prođe pored mene,okrzne me ramen i pogleda me pravo u oči,namigne mi...ajme,meni bilo bed. i uglavnom,kad šetkam sa malim..klinci govore "vidi koja koka" pa me zvao mali jedan susjed kojeg isto poznam od malena..sad ima 22...negdje nabavio moj broj,slao mi ljubavne poruke. ja ne odgovaram,pa na kraju nazovem i kažem :daj ,si ti normalan,pa ja sam udana i otkud ti moj broj...bla,bla..." a on meni " ma m. ti si meni tako dobra,kad te vidim ja riknem,pa ja sam imao curu od 32... " uglavnom,stalno mi se to dešava. šta se to toliko promjenilo,da tako drugačije zračim od kad sam rodila,da se pale neki totalno drugačiji "tipovi "na meneuser posted image ....mislim,uopče mi nije do toga da se bilo ko pali. nisam u toj fazi da mi to treba,ni fali,ali... kako to ,preko noči bi reklauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:17:19   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a joj milla a sta te briga barem znas da si jos dobra koka

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:18:35   
dominik
ja kad sam rodila domia skuzila sam da se ekipa palila...sad nakon druge bebe vec se nitko ne pali user posted image ...sama cinjenica da si rodila i dobro nakon toga zgledas privuces na sebe muske...ali da tako daleko idu pa da salju takve poruke i to pricaju meni je malo spuki

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:21:22   
MILLA
IZVORNA PORUKA: natalijax

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a joj milla a sta te briga barem znas da si jos dobra koka


ma nije bed...ono,ok,znači privlačna sam bla,bla...ali,kako tako odjednom? ok,vjerojatno,udana ,imama bebača,pa naravno da ne zanimam nekog "normalnog",nisam za udaju,nisam za nekome bit ljubavnica...ali,ko da se nešto "aktiviralo" od porodauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:21:31   
Anoniman
Mene je jučer šarmiral klinac od 20 godina! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  crkla sam od smijeha! Nikad mi se to nije dogodilo. Al sve je ostalo na smijehu! Sad me zove "teta", sram ga je... user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
30.6.2009 11:21:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:34:46   
mirna
Pa ti si prava malena, ili ona iz fellinijeveg amarcorda kako se već zvala...?

Pa to ti je kompliment, kaj bi ti htjela...user posted image

Meni se to dogadjalo dok sam studirala, mladjim deckima sam bila kul.. sada mi se vise to ne dogadja jer nemam kontakta s balavcima ali vjerojatno i ni ne izgledam više kao predmet požude...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:35:47   
Dajana
A jooooj,.............................

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 11:44:20   
MILLA
nemojte me krivo shvatit...user posted image  al mene u biti ne čudi što se neko pali(uvijek češ nekom biti privlačna) ali klinci...večinu poznam kad su imali 10g!!! to mi je fujuser posted image .. i gledam ih sad i mislim ej,nisi normalan. oču reč-u meni se nešto okrenulo!! i sad mm kad ide sa mnom, onda govori:ej,evo ga onaj d. pazi na ponašanje. ne tepaj,ne diraj ga,ne smij se previše. samo reci čao i to je sve.user posted image . a do prije par mj. bi stali"ej,dušica,kako si. kako starci,pozdravi ih,čemo proč..." ajme!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: privlačim "balavce"
30.6.2009 15:09:24   
ivanaa
ooooooo boze ja sam se tak udala za mladeg..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: privlačim "balavce"
1.7.2009 15:45:59   
božica
milla nasmijala sam seuser posted image user posted image


ah ti klinciuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: privlačim "balavce"
7.7.2009 22:23:31   
inna
i ja imam takav "problem", ali oduvijek jer izgledam mlađe. Znalo mi se događati da moram vaditi osobnu i dokazivati godine već više puta. user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: privlačim "balavce"
9.7.2009 7:48:48   
Zvonki
Na ovu temu nisam znala što odgovoriti pa i nisam. Do sada. Odnosno, do jučer, kada me svojim proždrljivim pogledom iz biserno bijelog kombija skinuo ni manje ni više muškarac iz snova...
U svojim ranim 70 (ko' im majke ti više produžuje vozačku dozvolu???), sa majicom na prugama (vodoravnim afkors). Stojim na zebri, čekam semafor. Gleda me onako sexi pogledom, padam s nogu...user posted image
Pa zato Milla, blago tebi. Rađe bi da me gledaju požudni mladci, u godinama kad im hormoni peru zdrav razum, jer to je očit znak da si privlačna, mlada žena. Dovoljno požudna da si u maštarijama mladih, nabrijanih umova. A ja, eto, privlačim očito one iznad 50 banki. Valjda vide u meni majku Terezu koja bi išla za njima i skupljala njihovu slinu i zaboravljene gebise...user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
9.7.2009 8:01:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: privlačim "balavce"
9.7.2009 8:02:51   
vjerae
Zvonkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: privlačim "balavce"
9.7.2009 8:38:27   
Candy
Zvonki legendo  user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: privlačim "balavce"
9.7.2009 11:52:19   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Na ovu temu nisam znala što odgovoriti pa i nisam. Do sada. Odnosno, do jučer, kada me svojim proždrljivim pogledom iz biserno bijelog kombija skinuo ni manje ni više muškarac iz snova...
U svojim ranim 70 (ko' im majke ti više produžuje vozačku dozvolu???), sa majicom na prugama (vodoravnim afkors). Stojim na zebri, čekam semafor. Gleda me onako sexi pogledom, padam s nogu...user posted image
Pa zato Milla, blago tebi. Rađe bi da me gledaju požudni mladci, u godinama kad im hormoni peru zdrav razum, jer to je očit znak da si privlačna, mlada žena. Dovoljno požudna da si u maštarijama mladih, nabrijanih umova. A ja, eto, privlačim očito one iznad 50 banki. Valjda vide u meni majku Terezu koja bi išla za njima i skupljala njihovu slinu i zaboravljene gebise...user posted image


Zvonki user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: privlačim "balavce"
9.7.2009 11:57:05   
kitty
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Na ovu temu nisam znala što odgovoriti pa i nisam. Do sada. Odnosno, do jučer, kada me svojim proždrljivim pogledom iz biserno bijelog kombija skinuo ni manje ni više muškarac iz snova...
U svojim ranim 70 (ko' im majke ti više produžuje vozačku dozvolu???), sa majicom na prugama (vodoravnim afkors). Stojim na zebri, čekam semafor. Gleda me onako sexi pogledom, padam s nogu...user posted image
Pa zato Milla, blago tebi. Rađe bi da me gledaju požudni mladci, u godinama kad im hormoni peru zdrav razum, jer to je očit znak da si privlačna, mlada žena. Dovoljno požudna da si u maštarijama mladih, nabrijanih umova. A ja, eto, privlačim očito one iznad 50 banki. Valjda vide u meni majku Terezu koja bi išla za njima i skupljala njihovu slinu i zaboravljene gebise...user posted image


a jesi me zeno nasmijalauser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: privlačim "balavce"
12.8.2009 17:27:15   
kanki
ma balavci kontaju da su cure starije izkuske i da ih mogu nesta naucit zato se cesto desava da mladi momci idu za starijim curama :D

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: privlačim "balavce"
12.8.2009 17:34:18   
natalijax
Jednom prilikom ,ja na ulici i stane auto ,neki stariji covjek moze mi tata bit i sad on meni kao imam dobrog psa,joj sto je lijep,i sad ja razglabam s njim o tom psu a on meni dobar pas a jos bolja gazdarica,puj puj bolje mladi nego neki prdonja stari

(Odgovor članu kanki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: privlačim "balavce"
13.8.2009 12:24:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Na ovu temu nisam znala što odgovoriti pa i nisam. Do sada. Odnosno, do jučer, kada me svojim proždrljivim pogledom iz biserno bijelog kombija skinuo ni manje ni više muškarac iz snova...
U svojim ranim 70 (ko' im majke ti više produžuje vozačku dozvolu???), sa majicom na prugama (vodoravnim afkors). Stojim na zebri, čekam semafor. Gleda me onako sexi pogledom, padam s nogu...user posted image
Pa zato Milla, blago tebi. Rađe bi da me gledaju požudni mladci, u godinama kad im hormoni peru zdrav razum, jer to je očit znak da si privlačna, mlada žena. Dovoljno požudna da si u maštarijama mladih, nabrijanih umova. A ja, eto, privlačim očito one iznad 50 banki. Valjda vide u meni majku Terezu koja bi išla za njima i skupljala njihovu slinu i zaboravljene gebise...user posted image



ahahahahahahahaha, umrla sam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: privlačim "balavce"
13.8.2009 22:50:06   
mirna
zvonki uskoro ce i radeljak opet biti slobodan... onda ces se moci voziti jahtom umjesto skupljati gebise...user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: privlačim "balavce"
14.8.2009 7:40:32   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: mirna

zvonki uskoro ce i radeljak opet biti slobodan... onda ces se moci voziti jahtom umjesto skupljati gebise...user posted image user posted image


user posted image  Mirna, moram požuriti po silikone u cice i ćebice. I krenuti u lov.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: privlačim "balavce"
14.8.2009 9:53:16   
Zvonki
Mislila sam na ćubice, jel' te user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
14.8.2009 9:54:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!