|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prije djece i poslije...
23.3.2009 23:41:41   
jope
Kako izgleda sex kad dođe dijete  user posted image ? Kako se štitite od "neugodnih situacija" npr. upad djeteta u sobu u nezgodnom trenutku user posted image  i jeste li uopće bile  takvoj situaciji? 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prije djece i poslije...
23.3.2009 23:43:33   
tikica_69
Zakljucavanjem sobe user posted image Doduse, moji su veliki pa im razum vec nalaze da bi mozda trebali i pokucati....pogotovo iz razloga sto znaju da se vec poprilicno trudimo oko seke ili brace user posted image Nisu nam nikada uletili.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu jope)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prije djece i poslije...
23.3.2009 23:44:53   
jope
Koji crnjak, moja ina tek misec pa još nemogu zamislit kako će to izgledat? Jesu te ikad pitali zašto je soba zaključana?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prije djece i poslije...
23.3.2009 23:45:57   
jope
E, da..želim vam puno sreće i skori dolazak brace ili seke user posted image

(Odgovor članu jope)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prije djece i poslije...
23.3.2009 23:47:48   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: jope

Koji crnjak, moja ina tek misec pa još nemogu zamislit kako će to izgledat? Jesu te ikad pitali zašto je soba zaključana?
 Ne jer nikada nisu ni pokusali uci nakon sto ih izljubim i kazem da ih volim i laku noc....to ti je nasa svakovecernja procedura i onda ti oni zacore.....tu i tam ih cujem da jos odu u wc, ali vise nam ne ulaze u sobu. To si ti vec decki od 12 i 13 godina pa i oni sad vec vole imati svoj mir user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu jope)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 6:21:40   
ejmama
Još se ne trebamo čuvati, a poslije ćemo zaključavati kad budemo napokon sami u našoj sobi.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 6:26:12   
kokica
Ne zaključvamo se u sobi jer nema potrebe,uglavnom se strpimo dok mali ne zaspi...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 7:11:04   
dominik
mi imali ulet u krevet za vrijeme...ali bio je jos mali pa je zabrijao da je igra...nakon djece seks je planiranje kada i gdje user posted image

(Odgovor članu kokica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 7:12:25   
ejmama
IZVORNA PORUKA: dominik

nakon djece seks je planiranje kada i gdje user posted image


Slažem se


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 7:14:15   
dominik
i ako nece navecer lijepo zaspati nego se glupiraju onda znas da od sex-a tu vecer nista user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 7:18:44   
huanita
Mi to volimo ujutro raditi. Nikada se ne zaključavamo, samo pazimo da smo pokriveni.
Imali smo dvije "zanimljive" situacije. Jedna je bila kad je sin imao oko 3 godine i tiho ušao u sobu dok je moj muž bio na meni, a mali se popeo na njega i ispružio po njegovim leđima. Sendvič!!!
Druga je bila nedavno. Mi smo imali jedan "penzionerski" seks - polako, bez naglih pokreta. Sin je pokucao i na poziv ušao u sobu s pitanjem kada ćemo ustati. Mi smo rekli da dolazimo za par minuta, a on je pitao može li čekati sjedeći na krevetu dok ne ustanemo. Naravno da ne možeš, sine.user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 7:25:23   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako su dobriiiii, to penjanje je i kod nas bilo he he sam kaj je domi tati na glavu dosouser posted image user posted image

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 8:51:21   
Florijan Jakov
još nas nije uhvatio, ne planiramo baš vrijeme za sex, znamo da to možemo uvijek kad spava jer ima čvrst san i određeno vrijeme u koje spava... a ako nas uhvati, nakak ćemos e već izvuć user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 8:55:42   
Zvonki
Nisu nas još uhvatili (što ne znači da nisu bili blizu user posted image ). Nego, kad smo već kod toga, sjetih se jedne zgode. Uskršnje jutro, šećemo nas, tada četvero, idemo na misu, kad na igralištu, nasred trave, leži on na njoj. Bili su udaljeni od nas kojih 30-ak metara. Naravno, cure u čudu pitaju kaj to striček radi. Ja se brzo izvuče pa velim - vježba. Prošlo je! Uh!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prije djece i poslije...
24.3.2009 8:57:17   
Florijan Jakov
Ja se brzo izvuče pa velim - vježba.


evo, imaš izgovor kad vas uhvate user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prije djece i poslije...
25.3.2009 0:39:39   
Lady3
a,da uhvaćeni smo in flagranti ili kako već..user posted image i to nedavno..moja kći od 5 godina..išla piškiti a nismo joj stavili nonu blizu kreveta jer nam je wc dalje..i naišla..mm skužio po otvoenim vratima..otišao k njoj a ona šizila ,nije ga htjela kraj sebe..ujutro je samo meni priznala da je vidjela tatu golog a mene nije..user posted image ehhhee,bio na meni...hm...ja joj objasnila da se tako mama i tata vole i da je to u redu..prihvatila je to super..user posted image Sad imam strah da opet ne naiđe..naime soba nema ključ..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!