|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoc grada osijeka za novorođencad
18.7.2010 13:51:25   
girlpower
nisam znala gdije da utrpam ovo pitanje,a posto spada u financije utrpah ga tuuser posted image zna li itko od vas cura iz osijeka ista o onoj jednokratnoj pomoci grada osijeka ili (kako se to vec zove)za novorođencad?jel za to moras biti prijavljen na adresi bas u osijeku?jel moraju biti svi klinci na osijeckoj adresi ili je samo beba bitna?ili cijela obitelj?kako oni to isplacuju?(rate ili)i koliko se za koje dijete dobije?sorry sto vas zarpah postom ali moram pitati bebica je uskoro tu pa da se pripremimuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
18.7.2010 14:43:31   
girlpower
oj cure drage?vi mene ne vidjeteuser posted image ili zbilja nema nijedne koja nesto zna?

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
18.7.2010 15:46:13   
maja
Hm, draga, ja nisam iz osijeka ali možda je isto u svakom gradu pa ću ti reći kako je kod nas u Bj.
Znam da ti treba rodni list, potvrda o prebivalištu bebe, tvoja potvrda (moraš biti na istoj adresi kao beba) i tatina potvrda i ne znam jel još šta i pošto je to pomoć grada mislim da moraš biti na adresi u tom gradu

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
18.7.2010 15:55:35   
Bebys
ma ima cura iz osijeka...sam se strpi...sretno

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
19.7.2010 11:51:38   
girlpower
ajme al se ove osijecanke znaju dobro sakrituser posted image pitam se gdije su?vjerojatno negdje na jadranu se brckajuuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
19.7.2010 11:53:19   
danery
čekaj teta user posted image
sad ću pitati jednu našu....da nam napiše...ni ja ne znam sve user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
19.7.2010 11:54:33   
BUMBI
Joj,ja se baš ni ne sječam,nadam se da će ti Danery već nešto iskopati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
19.7.2010 12:07:22   
ivkica333
Evo curke koliko se ja sjećam ide nekako ovako: prvo odete s milim muževima/ očevima djeteta u Općinu u Matični ( to morate skupa), s rodnim listom idete u Socijalno prijaviti dijete da dobije onaj plavi papir (kasnije i zdravstvenu ), u MUP da dobije prebivalište i onda s tim papirima idete u općinu u kojoj ste ( mi nismo u Osijeku) da prijavite dijete i dobijete pomoć od općine...
dobra stvar - to sve može obaviti vaš mili i dragi muž sam dok vi uživate doma s bebačima :-)

nadam se da sam pomogla :-)) pozz svim mamicama i bebicama


_____________________________

"Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi."Bernard Shaw

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoc grada osijeka za novorođencad
19.7.2010 12:20:19   
ivkica333
girlpower u kojoj si općini?


_____________________________

"Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi."Bernard Shaw

(Odgovor članu ivkica333)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!