Želiš odustati? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više.
ja i moja mala več pravimo darove iz gipsa za novu godinu.stvarni uživamo.sutra če padati kiša i moramo napravit još koju figuricu.imate kakav prijedlog?bojanje stakla??dajte kakvu ideju kako provesti kišne dane bez tv!
< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 12:08:15 >
Na stranicama hobby arta ima puno ideja za izradu svačega , posebno kad se kupe neki detalji . rebrasti karton , lipe salvete , itd , a to se može vidit na www.hobbyart-chemaco.hr , također ideja ima u časopisu Unikat koji se zna naći na nekim kioscima i košta nekih 24 kn . Dobije se ideja , dušu dalo za kreativce , guštajte ...
< Poruku je uredio Renata RR -- 13.12.2007 12:08:32 >