|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   na cemu stedite
1.9.2009 12:48:03   
ivanaa
Neki smo dan pricali da bi sad svatko od nas trebao na necem pocet stedjeti,Patrik se odrekao nekih igracaka,mm rolade od jagoda,Paolu cemo jeftinije pelene a ja neznam kaj bi>>Na cemu vi moxete i kako ustedjeti>

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 12:49:39   
Anoniman
ti nemoj ni na cemu, ipak si jedino zensko u kuci moras da imas neki popust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jooj sta ja znam, lakse bi mi bilo da odgovorim na cemu ne stedim user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 12:50:51   
ZVRK
ja štedim tako -
šta sama pećem kruh umijesto da ga kupim
-tako šta sama radim paštu
-iskoristim stari kruh za prezle/mrvice
-smanjim unos slatkiša.....

nemogu se još sjetiti user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 12:52:00   
Nika 24052006
Mm je odustao od kupovine novina svaki dan,Nika ionako nema baš neke prohtjeve,tak da na njoj nemamo ni načemu štedjeti,a ja odustajem od cigareta,ionako u ovom stanju ne smijem pušiti,pa mi je to zdravstvena i antirecesijska mjera,premda još nisam prestala pušiti(sram me jeuser posted image ),ali sam drastično smanjila,i nadam se da ću dan po dan doći do nule...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 12:55:02   
ivanaa
ovo zadnje ima dvostruku koristuser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja štedim tako -
šta sama pećem kruh umijesto da ga kupim
-tako šta sama radim paštu
-iskoristim stari kruh za prezle/mrvice
-smanjim unos slatkiša.....

nemogu se još sjetiti user posted image


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 12:56:07   
tikica_69
Na sebi najvise...djeci sam izbacila svakodnevne grickalice, ja vise ne kupujem zalihe, vec taman koliko nam cega treba, muz vise nejde prije posla s frendom na kavu, nejdemo vise svaki vikend na pizzu i pivo....ima jos puno toga i za sada nam dobro ide

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:00:33   
dominik
ne znam na cemu bi vise pocela stedjeti (osim cigara) jer ioako sam se svega odrekla od casopisa...noktiju, sminke, obleke nove, ma ne znam sta nisam i jos fali...pocela sam kuhat dori kasice a ne kupovat gotove, domia skinula sa pelena, ne kupujemo sokove...ma...bas sam neki dan razmisljala kako ne uzivam u djeci jer sam nezadovoljna sama sa sobom jer nisam uspjela kao radnik osigurati svojoj obitelji normalan zivot...nego placam usrani stan 2400 kn a mravi mi izlaze iz ventilacije, voda u kupaoni crvena sa mrvicama prva dva dana kad smo dosli a zasto jer eto nemamo mm i ja normalne roditelje koji su spremni pomoci ok izuzev moje mame kojoj cu dici spomenik ko katedrala velik...otisla sam malo sa teme ali morala sam se iskukati

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:02:21   
ivanaa
zao mi je nisam znala da vam tako teskouser posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

ne znam na cemu bi vise pocela stedjeti (osim cigara) jer ioako sam se svega odrekla od casopisa...noktiju, sminke, obleke nove, ma ne znam sta nisam i jos fali...pocela sam kuhat dori kasice a ne kupovat gotove, domia skinula sa pelena, ne kupujemo sokove...ma...bas sam neki dan razmisljala kako ne uzivam u djeci jer sam nezadovoljna sama sa sobom jer nisam uspjela kao radnik osigurati svojoj obitelji normalan zivot...nego placam usrani stan 2400 kn a mravi mi izlaze iz ventilacije, voda u kupaoni crvena sa mrvicama prva dva dana kad smo dosli a zasto jer eto nemamo mm i ja normalne roditelje koji su spremni pomoci ok izuzev moje mame kojoj cu dici spomenik ko katedrala velik...otisla sam malo sa teme ali morala sam se iskukati


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:10:22   
dominik
nitko niti ne zna...ni nasi...neki dan vidi seka cigaku (nemojte misliti da sam rasno protiv ili nekaj) koja zica i ima ista kolica ko ja...seka me odma nazvala da se sprdamo sa time...naravno nekome bi to zasmetalo ali ja ne patim na skupo ali ipak bi zeljela nesto normalno

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:14:50   
ivanaa
blago tebi ja dosta patim na skupo i tesko mi pada kad nemam love al eto sad sam na neplacenom do nove godine i doma sam s klincima po svom izboru i to mi vise znaci neg luksuz.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:19:16   
dominik
svaka ti cast jer si u danasjoj situaciji imala mogucnost birati a pogotovo sto si unatoc tome kaj volis skupo odabrala obitelj...ak zazalis mlatni se tavom ;)

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:25:49   
troubled
manje više na svemu user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:36:55   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ivanaa

ovo zadnje ima dvostruku koristuser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja štedim tako -
šta sama pećem kruh umijesto da ga kupim
-tako šta sama radim paštu
-iskoristim stari kruh za prezle/mrvice
-smanjim unos slatkiša.....

nemogu se još sjetiti user posted image


da,da ugodno sa korisnim

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:52:32   
pincirotvajler
kupujemo jeftiniju odjeću, ne jedemo više vani, a meso se jede 4 puta na tj, nem anikakvih časopisa novina,, na kavu s frendovima jednom tj..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 13:58:20   
mama mery
prestala sam kupovati kojkakve namaze i salamu ˙( jer ionako to ja pojedem najviseuser posted image )
i tu stvarno puno ustedim kupujem don+mace mlijeko i od njega imam vrhnje jogut i sir nebude toga puno ali bude dovoljno za 23kn
kupujen na snizenjima.....


_____________________________




(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 14:09:10   
uspavana
mi smo prestali kupovati zalihe...nego kupujemo samo ono što trebamo, i to stvarno...
nema više sokova, bespotrebnih slatkiša, grickalica... stvarno pokušavamo uštedjeti gdje stignemo..odnosno bolje bi rečeno bilo da trošimo samo onoliko koliko imamo...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 14:15:20   
CallamityJane
mogu reci da stedim na sebi najvise user posted image
vise ne idem kod frizera nego sama farbam kosu(i izgledam uzasno user posted image )
nemam vise 6-7 mlijeka za tijelo, gelova i sl. nego samo po jedan primjerak i to najeftiniji.Vise nema zalihe slatkisa, grickalica mada te iste nikada nisu dugo ni ostajale user posted image
svercam se u busu svako malo i tako user posted image
Jedino sto me ljuti sto mm ne stedi skoro  ni u cemu....jedino sam mu coca-colu uspjela ukinuti sada pije dijetne sokice user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 16:21:07   
Marta j
Iskreno za sada jos nismo poceli stedjeti do sada je bilo da kupujemo sto nam treba i sto nam se svidi.
mozda je vrijeme za stednju.

Al ionako ustedimo puno jer hranu i stvari za u kucu ne kupujemo kod nas nego u bih tamo i mati kupujem stvari jer je i bebimil i pelene i kasice jeftinije i to dosta.

Stvarno neznam cega bi se za sebe odrekla jer sam navikla da si priustim sto hocu.Sto znam da nije uredu u danasnje vrijeme.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 16:30:13   
Zvonki
A na čemu ne? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 16:45:49   
Monica
Mi smo Svena odviknuli pelena ali je krenuo u vrrtić pa ću sada za dvoje plačati
-nema više često kave s frendovima
-isto tako ne kupujem zalihe hrane...jer ja kupim da imaju pa tome istekne rok i sta imam od togauser posted image
-kupujem robne marke i na akcijama
-dolazi zima pa cemo se i slatkača odreci a toga bi mogli na tone
ma joj ima togauser posted image



_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 22:48:22   
uciteljica
Ne vozim više auto, već stoji na parkingu, nema kupovanja zaliha hrane, kako mm jede na poslu ne kuham za sebe, pa ni kruh ne kupujem  sama sebi (to je dobro zbog dijete koju držim), kuham Pauli sama kašice, nema kupovine nove robe, novih cipela(na koje patim strahovito), novih torbi, kupila sam ovaj vikend super jeftini prašak za veš(15 kn 3 kg)...Još moram mm sterati ured: ja štedim, a omn kupi časopis za 50 kn!!!!user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 22:53:16   
ninolina
stvarno ne štedimo na ničemu možda bi bilo dobro ali nemamo neku potrebu za tim navikli smo kupiti što nam treba i za to uvijek ima

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 22:58:08   
FIONA
ja na sebi....ne kupujem skupo za obuć ili obuti...ne odlazim kod frizera, nokte napravim kod žene koja super radi ali dopunu sama doma jel sam si kupila sve za to...imam gušteve ali kad usporedim sa drugim ženama...ja štedim na sebi doslovno

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:01:10   
elle1
na svacemu pomalo...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:01:20   
mama mery
joj fiona ti jos i nekako ja nokte vec odvnao nestavljam mm mi fraba kosu i danas sam si kupla lak za nokte nakon 1god i znas da me to pecka sto nisam nesta kuplia djeciuser posted image
ja sam ti totalno odljepila sto se toga tice


_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!