|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mi bi se prekrstili
30.9.2009 19:38:27   
natalijax
ja i muz bi se prekrstili,razmisljamo o evanđelistickoj vjeri,dal nam se ponistava brak ili ne,i sad primjer da li ja mogu svog malenog krstit u evandelistickoj crkvi ako smo katolici
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:01:20   
MaTana
nato zar to sve samo zato jer ti pop nece da krsti malenoga na dan kad tebi odgovara? user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:05:33   
natalijax
da,razocarana sam zato sto nezelim da mi namece netko vjeru,a i zbog onoga sto je bilo s mojim djetetom u vezi sahrane,i zato sto smo za nase vjencanje doslovce bili isterani iz crkve,polako se nakupilo i sad jos krstenjeuser posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:08:57   
Anoniman
daj, Nato, come down!

nađi drugog svećenika koji će krstiti malenoga ako ov ne možeš prihvatiti...
svako "prekrštavanje" nosi sa sobom i druge stvari, koje bi tebi sad bile prekomplicirane...
ajde, još te malo hormoni drže... nije to razlog za neke drastične mjere

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:13:59   
natalijax
neznam,neznam blesava sam,a to dal mogu maleckog krstit u drugoj crkvi ako smo mi katolici

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:17:23   
Thea
Nato da je po tome koliko se svećenik zamjeri ja bi već odavno bila druge vjere..
1. kad smo krstili Klaudiu napao nas da to nije hrvatsko ime jer nema J  Klaudia
2. napao nas da kakve smo si to kumove izabrali(nije ih viđao u svojoj crkvi jer su išli u samostan na misu)
3. Na uspomenu sa krštenja je namjerno napisao KlaudiJa doslovno tako sa velikim J...
Da ne kažem da se priča sa J nastavila i kad se krstio Antonio jer po njegovom to nije hrv.ime...

Pusti ga kad tad će otići iz te župe ne vrijedi zbog njega se odreći svoje vjere...



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:38:36   
Anoniman
ako si odgojena u jednoj veri, a sad kad si odrasla se ne slazes sa nekim nacelima te vere, slazem se da treba da je menjas...narocito ako cvrsto verujes u nesto drugo...ali nemoj to da radis zbog jedne osobe, koja je igrom slucaja postala svestenik mada mu to zvanje ne pristaje...to moze i na drugaciji nacin da se resi.

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 20:42:48   
tikica_69
Mojoj kumi se vjencani kum preziva Sulejman user posted image Vjencana je (a on je kumovao) u katolickoj crkvi. Dakle, plava koverta i sve je moguce user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 21:45:23   
ELISABETH
Ja se u potpunosti slažem s Nellycom,ako vjeru mijenjaš zbog svojih uvjerenja, ok, ali zbog jdnog čovjeka - nemoj mu dozvoliti da te tako isprovocira.
Što se tiče krštenja djeteta u nekoj drugoj vjeri, nisam ti 100 % sigurna ali mislim da bar jedan od roditelja mora biti član te zajednice.


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 22:12:37   
mara27
IZVORNA PORUKA: Nellyca

ako si odgojena u jednoj veri, a sad kad si odrasla se ne slazes sa nekim nacelima te vere, slazem se da treba da je menjas...narocito ako cvrsto verujes u nesto drugo...ali nemoj to da radis zbog jedne osobe, koja je igrom slucaja postala svestenik mada mu to zvanje ne pristaje...to moze i na drugaciji nacin da se resi.


potpisujem..
u evanđeoskoj(pentekostnoj) crkvi (ili ti možda misliš na evangeličku?-postoje neke razlike)
naravno da i dalje vrijedi svaki brak sklopljen između muža i žene, čak i samo sklopljeni ispred matičara, jer brak je obećanje ljubavi dano pred svjedocima i pred državom- neki parovi koji kad shvate da možda nisu brak posvetili pred Bogom se na to odluče kasnije, i to onda naprave kao "obnovu zavjeta"

u evanđeoskoj(pentekostnoj) crkvi nema krštenja male djece(već samo prinošenje Bogu uz molitvu), a svaki član zajednice krsti se svojevoljno kad se srcem na to odlučio (uranjanjem u vodu skroz) kao znak potpunog predanja Isusu Kristu.
tako je to npr. i u baptističkoj crkvi.

nadam se d sm pomogla bar malo, ako te još nešto zanima-pitajuser posted image



_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 22:15:34   
elle1
ipak razmisli jos jednom,uvijek i svugdje ima crnih ovaca pa tako i medju svecenicima,ja sam katolik i nebi se odrekla svoje vjere nizasto i ni zbog koga...a kamoli zbog nekog isfrustriranog svecenikauser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
30.9.2009 22:24:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mi bi se prekrstili
30.9.2009 22:32:20   
Ninaa
Mislim da je vjera osobni stav svakog od nas i nije u redu da je mijenjaš zbog jednog svećenika, u svakoj grani ima kukolja. Evo od moje frendice mama rodila (rastavljena i vjenčala se drugi put) u njihovoj župi svećenik tražio 3000 kn da krsti malenoga, kao ne može. Otišli su u župu od djetetovog oca i tam je svećenik malenog krstio bez problema jel su oni rastavljeni i civilno vjenčani i rekao da se krštenje ne plaća i ak žele dati 50, 100 kn za crkvu ok. Eto! A Tiki za kumove na vjenčanju nisu bitni sakramenti ni vjera jel oni samo svjedoče da je brak sklopljen tak da mogu biti rastavljeni, druge vjere i sl. kaj nije pravilo za ostalo kumstvo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mi bi se prekrstili
2.10.2009 16:15:57   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Mariachi

daj, Nato, come down!

nađi drugog svećenika koji će krstiti malenoga ako ov ne možeš prihvatiti...
svako "prekrštavanje" nosi sa sobom i druge stvari, koje bi tebi sad bile prekomplicirane...
ajde, još te malo hormoni drže... nije to razlog za neke drastične mjere


Potpisujem

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!