|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
16.5.2018 12:14:01   
Snjeguljica_83
Mini Bav, pa da, valjda angina. Dr. je rekao da je grlo upaljeno, ali nije gnojno. Dobio je klavocin, da bi se nakon dvije, tri doze osuo, koprivnjača samo takva!!!user posted image user posted image Dobio je injekciju kortikosteroida i fenistil do danjega... I dalje ima crvenilo, ali bitno manje. Treba vremena da se tijelo iščisti. Dobio je zamjenski antibiotik.

Hipo
, malac plače kad treba jesti, tako da ga vjerojatno glo boli dok jede. Na grizu i čokoladnim pudinzima je danima.. Jučer je pojeo malo sira s pizze. Čim stavi nešto u usta, odmah vadi van. Čak više ni ne pokuša pojesti!

A ono što me brine je to što kad mu krenem prati zube, on ne plače protestirajući što mu perem kao inače, već čim taknem, desni odmah počnu krvariti!!!user posted image user posted image Što je to?user posted image

Dakle, ima smanjen apetit, mući me to krvarenje....?
Noć je bila bolja, budio se, ali bez onog plača i nosanja svakih 15 min.

Moram do njegove pedijatrice, bila je na GO, sve nas to zadesilo tijekom vikenda pa sam lijek dobila na dug. Plus moram uzeti ispričnicu.
Više mi je muka od doktora!

Moram i kod svoje dr., muž ide na neki pregled sutra, svekar isto išao na neki pregled. Užas.user posted image

Hipo,
navijam za akciju! user posted image Svojoj se radujem!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 16.5.2018 12:15:02 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
16.5.2018 15:46:43   
hipo
Ajoj snjeguljice jadan malac. Zao mi je zbog reakcije na antibiotik, ja sam ih imala vise puta. Morala sam bit na dijeti dok se ne oscisti sve, par dana caj, dvipek, onda bez bjelancevina par dana. Ne znam jel ta preporuka jos na snazi. Jel hoce caj? Toplo mlijeko?

Muz strajka, dobit ce batine. Trakica pozitivna, ima jos nade. Jos nisam narucila, budem veceras, moram vidit imaju li od 25 jel su mi ove od 20 dva dana pozitivne. S 25icama mi se to nije dogadjalo.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
17.5.2018 6:47:56   
Snjeguljica_83
Pije vodu, samo vodu. Čaj nisam davala, pije ga samo u vrticu.
A čitala sam da ako boli grlo bolje izbjegavati toplo pa mu dajem piti mlijeko, kakao samo mlako... Uzme malo.

Jučer je napokon ogladnio pa je i sam vikao mam mam kad je vidio griz, a čak je pojeo par grizića tosta kad je vidio mm da ga jede. Ide na bolje, ali i dalje desni krvare i ima zadah. Čitala sam o gingivitisu. Ma nek se njegova dr upozna sa situacijom, neka vidi, sad u 8 idemo.

Kad će akcija??user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 17.5.2018 6:49:46 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
17.5.2018 8:53:49   
hipo
Sretno na pregledu, cekamo novosti!

Gospon hipac je totalnk zasr.... ovaj ciklus. Nula bodova. Da je bar radio ili spavao jer je umoran. Ne on je blejao u mobitel. Kao zanpar dana. Eto na jajmici ce njega cekat.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
17.5.2018 9:16:57   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Gospon hipac je totalnk zasr.... ovaj ciklus. Nula bodova. Da je bar radio ili spavao jer je umoran. Ne on je blejao u mobitel. Kao zanpar dana. Eto na jajmici ce njega cekat.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Kad budem imala više vremena, napisat ću novosti u vezi malca.
Btw, tu je kod mene na poslu.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
17.5.2018 11:25:58   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje trudilice, jako mi je žao da još niste ugledale te dvije slatke crtice. user posted image Držim vam fige i navijam da ih čim prije ugledate, a zatim i doživite sve što nakon toga slijedi! user posted image user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice, a miš mali bubini. user posted image Što si saznala? user posted image Nadam se da će brzo ozdraviti! user posted image user posted image user posted image

Hipo, pa tog tvog hipića bi trebalo lansirati na mjesec! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
17.5.2018 14:42:22   
hipo
Pinky bas mi te drago vidit tu. Hipca treba nadevetat zestokouser posted image

Snjeguljo javi se!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
18.5.2018 6:47:26   
Snjeguljica_83
Cure, malcu se sve skupilo. Em ta upala grla zbog koje pije atb, ali jadnicak je reagirao na lijek. Em gingivitis, koji je virusna bolest u ovom slučaju, zato je dobio osip u obliku točkica po usta. Dr misli da je ona urtikarija bila možda dio te virusne bolesti jer počinje s visokim temp pa onda krenu afte... Gledala mu je sluznicu, čista je, afte nema...
Pije atb do kraja, jede kašasti i dalje, ma da je počeo i mlijeko i pahuljice te malo mesa. Danas cu mu ponuditi juhu. Mačak mali, ide na bolje, ali polako.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
18.5.2018 6:51:11   
Snjeguljica_83
Proslava rođendana prošla super. Bio je i malac, najmanji uzvanik. 😎
Bilo mu je bučno, na pola je htio otići. Jedva je dočekao tortu i onda je počeo plakati i vrištati jer je htio da svjećica gori iznova i iznova i da se pjeva iznova i iznova. Muž ga na to navukao...😁
Bilo je to poslijepodne priljepka. 😂 Svuda sa mnom i svuda majko nosaj. 😁


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
18.5.2018 8:55:03   
hipo
Snjeguljce jadnicak mali, svasta mu se izredalo!!!
U toj buci i guzvi ne cudim se da se htio tebe drzat ko neke sigurnosti u novom okruzenju. Dobro je sve to i proslo.
To za puhanje mi je poznato. Imam doma takav slucaj.user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
18.5.2018 12:52:47   
Lagertha
Pozdrav cure! Nisam se već dugo ulogirala uopće, ali se sjećam Pinky i vidim njenu PP u sandučiću... eto da sam je vidjela ranije, sigurno bih odgovorila.
Ja eto ovaj mjesec iščekujem 22.5. M, a ako ne dođe - radim test. Nije da baš radimo na bebi, ali ovaj mjesec nam se zalomilo i baš nekako u moguće plodne dane.
Baš me nekako i strah, svi me straše da je s dvoje djece 500 x teže nego s jednim. Iskreno, nama je s jednim dragim, poslušnim i dobrim dječakom prilično teško. user posted image Ako ipak dođe menga prije utorka, osjećaji će biti pomiješani. Biti će me strah da nešto ne pođe po zlu, da će se ovaj malac osjećati kao zadnja rupa na svirali kad druga beba dođe, da na poslu neću imati razumijevanja, da će muž pasti u depru user posted image
Ah, stres, stres, stres...

< Poruku je uredio Lagertha -- 18.5.2018 13:04:51 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
18.5.2018 18:16:34   
Leilani
hipo draga, radi link, sve se vidi za pretrage. A i to smo se vec jednom vadili pa se cak i sjecam. Vec sam davno pogledala link, ali nisam stigla pisati. Sram me bilo. A zasto tvoj hipac strajka?? Kaj on misli da bus prek mobitela zatrudnila? user posted image Iduci ciklus uzde u ruke i zajaši user posted image

snjeguljice vidim da vas je svašta mučilo, bas se nakupilo. Mis mali, ali bitno da ide na bolje i da hoce papati. Nek cim prije ozdravi. user posted image

tintinmini bav drage moje, kako ste mi? Ljubim!

lagertha vidim da si u strahu, ali vidi nase mame kako su izdrzljive. Sve se to podnese. Vjerujem da imas strah, ali poslozi se sve i kad dođe drugo, imati jedno se cini kao maciji kasalj, ali to su sve slatke brige. Poznato mi iz vrlo bliskog iskustva, sestrinog user posted image No, da dalje ne pametujem nek se izjasne mame koje to prolaze. I zelim ti da bude onako kako ti zelis. Sretno!

Moj datum je ipak sutra, a osjecaj ono standard, tijelo u pms-u, psiha radi svoje pa se tu i tam ponada... cekam.

< Poruku je uredio Leilani -- 18.5.2018 18:19:25 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
19.5.2018 8:40:49   
Leilani
... stigla user posted image user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
19.5.2018 11:02:27   
andy1
Bok cure, neke me se mooozda sjecaju, neke ne, nije bitno, bila sam tu prije cca 3-4 godine valjda. Za prvo smo pokusavali 3 godine i 15 dana prije kretanja u postupak-trudna 😁 sad imamo curicu, odlucili da necemo cekati , nego se odmah bacamo na posao. (Ne)ocekujem M 23.05. ali mislim da je it datum 24.05. ( jer bi to bilo 14 dana od O).
Ko i Lagerthu, malo me isto peru neki cudni osjecaji, uz to sve sam si zabrijala da sam vec trudna iako nam je ovaj mjesec bio prvi put da bas pokusavamo. Dakle, odmah sam upala u to stanje nestrpljivosti, iscekivanja dana D. Jucer ujutro sam si isla po Elevit, malo mi je falilo da ne kupim i testove i odmah jednog pisnem 😂
Anyway, ne umisljam stvarno, frce me donji dio trbuha vec 3-4 dana, kriza ubijaju. Za cice nemam pojma, dojim pa ni ne znam jel me bole/ne bole, natecene/ne natecene, sve mi je isto 🤣 Bila bi definitivno van sebe od srece da je +, a vidim i depru na vidiku ako je -. Eto, ako netko moze, nek me stavi na listu, pisite 24.05. ipak, pa cemo vidjeti 😉

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
19.5.2018 11:37:58   
hipo
Lelani, jako mi je zao!

Andy, poznat mi je nick, super sto je uspjelo prije mpo. Nadam se da ovaj put necete dugo pokusavati! Sretno!



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
19.5.2018 15:49:43   
Lagertha
Leilani, žao mi je.
Meni još nije dosla menga. Andy koliko je tvoja curka stara? I ja isto jos dojim... al ja mislim da nisam trudna, ne vjerujem da sam bas tolike srece da nakon samo 1 nezasticenog odnosa ostanem trudna. To bi mi bilo presmijesno. Mozda sutra napravim test ako ne dodje do jutra.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
20.5.2018 9:44:13   
andy1
Cura ima 9 mjeseci sada. Lagertha ,jesi pisnula? 😉 Koji je rezultat?

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
20.5.2018 11:29:13   
Lagertha
Ništ od mene user posted image Dobila sam user posted image user posted image

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 9:49:36   
Snjeguljica_83
user posted image Andy1 - 24. 5.

user posted image Mini Bav- 28. 5.

user posted image Hipo- 29. 5.



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 9:53:08   
Snjeguljica_83
Lagertha i Leilani, ža mi je zbog user posted image ... user posted image user posted image

Andy1,
kao da mi je poznat tvoj nick, ali neću garantirati ništa. U svakom slučaju, sretno bilo u baby dancingu!user posted image Dodala sam te na listu.user posted image

Mi smo sinoć pokrili i isprobala sam novu metodu, ležanje potrbuške nakon druženja. Treb ponoviti gradivo.user posted image user posted image

Ne znam, imala sam dosta rano watery sluz ovaj ciklus, već tamo 8-9 dc, jučer je bio 11 dc, kao da je bilo manje, pa kako to? Baš je uranio 4-5 dana....user posted image Zadnja dva ciklusa su bila 29 dc. Ne može biti tako rano O. Jednostavno je sluz uranila...user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 10:04:18   
andy1
Sjećam se i tebe Snjeguljice 😉 i hipo i daxy ( ali vjerujem da ona sad ima pune ruke posla) 😊 Meni je ovulacija kad smo radili na kceri bila doslovno 10 dc, tako da je definitivno moguce. Ono, taman kad je M prestala, evo ovulacije. Ne pratim trakicama jer osjetim ovulaciju poprilicno jako, doduse i to se nesto sve izmijenilo od poroda.
Zivciram trenutno samu sebe, jer iako jako dobro znam da u dobitnom ciklusu ne treba uopce biti simptoma, kao sto u ne-dobitnom ciklusu mozes imati sve moguce simptome trudnoce, ja evo opet dosla do toga da ko manijak osluskujem, gledam, promatram, citam o najranijim simptomima T. I uopce mi nije falilo ovo iscekivanje do testa/M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 10:21:13   
Leilani
Hvala vam cure...

lagertha zao mi je bas... Neka iduci bude plus!

andy i meni si poznata, ali nisa ziher. U svakom slucau zelimti od srca da ugledas plus!!

snjeguljo i ja probala ponovo potrbuske. Tebi zelim da upali user posted image A meni je isto O dosta rano, mislim iscjedak pocne vec nakon menge i tocno osjecam plodne dane. Zato treba pokriti sve user posted image

Kad se vec spomenuo elevit jeste li vi sve uzimale nesto prije trudnoce? Jer ja si opet nekao mislim da i meni mozda neceg fali iako se hranim zdravo, ali mozda premalo. Koji je nabolji dodatak, elevit, prenata ili ima jos koji?



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 10:39:27   
Snjeguljica_83
Leilani, ja uzimam samo folnu.
Elevit je hvaljen, ne može škoditi.

Andy, ako mi je tako rana O, onda bi i ciklus trebao biti kraći, npr. O je 10 dc, tada M. treba doći jakasnije 26 dc. A nikad nije.....user posted image
Ludost što mi se ovaj ciklus dogodilo.

A prethodni ciklus je sluz izostala jer sam imala gljivice, baš mi je bilo grozno zbog njih.
A možda je tome doprinijela i E. coli.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 13:04:38   
Lagertha
Leilani, ah... uvijek postoji nada user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
21.5.2018 16:46:56   
tintin
Leilani Draga jako mi je zao, grlim te jako.
Lagertha zao mi je, sritno sljedeci ciklus.
Andy I ja te imam negdi u sjecanju, nadam se da ces ovaj put sto prije zatrudnit, sritno.
Snjeguljice Draga navijam, da je upalilo, hug.
Hipo, Mini bav veliki zagrljaj.
Joj valjda nisam nikog zaboravila.
Pinky Draga bas falis, drago mi je da si nam se javila, ljubi frajere.
Belina user posted image

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!