|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 11:41:38   
Jupiter
Joj da, sad kad spominješ termine i skraćenice sjetim se sebe, ne tako davno, kako po internetu kopam što znači dc, dno, dpt, abd... oči Ko u sove! Pa tek prva pitanja od drugih cura..
Slušam razgovor dvije ženske dok čekamo, a ima nas hvala bogu puna čekaona, sve tiho i sve se čuje, Sretna ja zbog te okolnosti i naculila uši, da pohvatam kakvu informaciju.
Ali džaba, ne razumijem, transfer, punkcija, icsi.?.? Osjećaš se kao uljez...no, na žalost to ne potraje dugo jer ubrzo, htjela ne htjela naučiš. Ma glavno da kreneš, ostalo dođe. A i parovi koje upoznaš sa kojima ostaneš u kontaktu, neka nova prijateljstva koja veže ta ista bol od neispunjene želje...
Uglavnom, shvatiš da si u " tim vodama" kad te tvoji lokalni prijatelji ili s posla gledaju u čudu dok govoriš o toj temi, jer i nesvjesno sad upotrebljavas izraze koji su i tebi bili nepoznati. Ali hvala bogu, uvijek postoje ljudi koji razumiju, i tebe i tvoj put kroz koji moramo proći.
Ja sam prestala objašnjavati.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 11:43:51   
daxy

Trudilice:


user posted image chrna - 08.05. user posted image
user posted image Barbika86 - 09.05.
user posted image lidac0605 - 14.05.
user posted image mali andeo - 15.05.
user posted image daxy - 17.05. user posted image
user posted image noemaa - 19.05.
user posted image buba m - 25.05.
user posted image perlica55 - 25.05.
user posted image irchy85 - 26.05.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 11:44:34   
daxy

Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 11:53:41   
daxy
Jutro.
Ja se maloprije probudila,radila sinoć.
Idem popit kavicu pa vam se javim. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 11:59:10   
perlica55
Štrumfeta, da na IVF sam mislila, pisala AIH... Sretno draga...
To je nekakav polustimulirani postupak?!
Jupiter, ja sam tip da volim znati sve kaj me čeka... E sada
dal je dobro il ne ne znam... Al mi je glupo u doba interneta,
ići u postupak kao dudek...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 12:22:26   
štrumfeta1
I tebi..nek nam doktor P. donese sricuuser posted image
Koliko san uspila shvatit,da ,polusimulirani pa kad se vidi kako djeluje se uvedu dodatno bockanja

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 12:51:26   
hipo
Jupiter svidja mi se tvoj optimizam. Budete ti i TM dosli do vaseg cilja, blize ste svakim danom!

Bucika mislim da sam te zaboravila pozdravit. Zao mi je radi nalaza, ali vjerujem da doktori imaju lijek i nacin za sve. Sto se tice kratica i pretraga, budes sve pohvatala bez problema. Jesi lu zadovoljna sa svojim gin.-om? Iako vam treba MPO specijaliat ipak moras svom doktoru za uputnice i recepte i treba ti netko normalan isto tako i njwgova sestra ako je normalna i susretljiva-super!To ti moze puno olaksati kasnije sve. Moji su super i to mi je puno znacilo, iako mpo propisuje terapiju i radi sve podrska i pomoc tvog gina i sestre puno znace. Slazem se da trebate odabrati kliniku i krenuti na konzultacije tako da dibijete od specijalista na papiru sto morate. Ja sam bila u Vinogradskoj, na IVF sam cekala 4 mjeseca, al je bekim cudom upalio AIH iako smo ga radili samo da utucemo vrijeme i jer je besplatno pa ajde da probamo. Ne znam koliko se ceka u drugim klinikama, zovi i pitaj, raspitaj se rade li i vikendom. Za Vinogradsku znam da po potrebi rade. Perlica je spominjala cini mi se da Petrova isto radi vikendom.
Sretno!

Strumfeta sretno na IVF-ju, nek bude uspjesno!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 12:58:41   
daxy
Pozdrav.

chrna lijepi simptomi,nek bude sve po planu i da beta bude trocifrena! user posted image user posted image

Barbika i mene zeza alergija,pa suosjećam s tobom. Iako sam ja tek ovu godinu počela patit od toga. user posted image

Bucika draga,drago mi je da si se javila,al mi jaaako žao što nosiš takve vijesti. user posted image user posted image
Najbolje i zapravo jedini logičan korak za vas je uputnica za reproduktivnog ginekologa (uz ovu posjetu andrologu) koji će vas najbolje uputit u ono što vas čeka. To ti je prvi korak,a pomalo ćeš se upoznat s terminima MPO,usput.
Tu smo za tebe ako imaš bilo kakvih pitanja.
Svakako nek na konzultacijama bude i TM,pa ako ima kakvih pitanja nek slobodno pita. Vidim da mu nije baš sve jasno,al pokušaj ga što je više moguće upoznat s terminima i načinom na koji to sve funkcionira.
najbolje da oboje sjednete za računalo i istražujete o tome.
Slažem se s hipo,podrška i susretljivost tvog ginekologa jako puno znači.
Tako ako ti ovaj trenutni nije baš voljan davat uputnice i nema vremena za tebe onda ga mijenjaj.

noemaa dobro sam. Imam jake mučnine od pilula,al držim se. user posted image

jupiter ja sam ti pravi kavopat. user posted image Ak mi kava ne valja ni dan mi ne bude dobar. user posted image

štrumfeta držim fige! user posted image user posted image
Nek uspije ovaj put! user posted image

lidac drago mi je da uspjevaš držat pod kontrolom IR i PCOS.


Pozdravljam vas do večeras. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 14:02:21   
noemaa
Curkeee!!!

Perlice, štrumfeta, nek vam objema dr. P. donese sreću! user posted image

hipo, vidiš, ovo kad pišeš da ste na AIH išli "da utučete" vrijeme, to je ono - kad se najmanje nadaš. tako nekako. kako si ti, naša mila trudnice?

daxy, je li ti jako mučno? smanjuje li se to išta iz dana u dan?

cure, nama nije baš ovo neki ciklus. user posted image toliko ga iščekivala, ali.... nije da se nismo trudili, jesmo user posted image i sinoć (oko 23h nakon dolaska s puta - od svekijevaca), mm bio koma, i tako nam nije uspjelo iskrcat vojnike u bazu. user posted image pa sad opet, taman se ufurali, eto mog tate, kuca, zvoni. user posted image ok., nije znao da radimo na unuku, ali ipak.... rolete su bile spušteneeeeeeee!!!! user posted image
i, sad... napravila trakicu (hvala, hipić, još jednom), a ono - crtica najcrvenija, nema da nije O. do kad imam fore još barem jedan hop s mm? perlice, rekla si da otkako se trakica pokaže pozitivnom, da O nastupa tek za 12 sati do max.36, ako sam te dobro shvatila? dakle, možda bismo mogli stići sutra navečer? ako ne, neću se puno bedirati. takav ciklus, bude drugi put bolji. pozitiva. user posted image bude mi daxy i ovaj 19. stavila štriklaice pa ćemo zajedno u druge pobjede u lipnju. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 14:08:32   
noemaa
i, pitanje iskusnima: pomiče li ff termin O (ono u bojama) nakon upisa plusa LH trakica?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 14:30:36   
hipo
Noema, kada je LH na vrhuncu (a to uhvatiš s pozitivnom trakicom) tada započinje cijeli proces ovulacije koji nije trenutačan nego malo potraje. Taj vrhunac LH hormona signalizira folikulu da otpusti jajnu stanicu u jajovod, al to se ne dogodi baš isti tren tako da od kada ti uloviš LH na pozitivnoj trakici imaš još vremena hopsati.
Znači tatu pošalji u neku dugu šetnju sa sinom, a ti hop-hop po mužu, mislim da nije ni sutra ujutro kasno.
Isto tako, netko ima jako visoku koncentraciju pa ima pozitivne trakice 2 dana za redom, ne nužno svaki put, ovisi kako uhvatiš LH vrhunac. Meni je nekad porast temperature bio dva dana iza pozitivne trakice. Tako da od trenutka kada ugledaš pozitivnu trakicu, moraš muža svezat za krevet, kauč, luster, štogodtidrago i ne puštat dok ti temperatura ne skoči.user posted image
Drago mi je da si uhvatila LH, znači da možeš računat na te trakice. Nadam se da ti drugi ciklus više neće trebat, ako će trebat, pošaljem ti ostatak. Nisam ti slala sve, jer nisam znala hoće li ti odgovarati.
Uglavnom, niste ništa fulali, tek sad ste "u poslu", ajde sad tamo nabaci sexy rublje, pa ga skini i drugo sve znaš user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 14:47:15   
hipo
user posted image
Čekamo pretrage::

SVIBANJ
mali andeo spolni hormoni
daxy TSH

user posted image
Spermiogrami

SVIBANJ
perlicin muž: spermiogram user posted image

user posted image
Čekamo preglede/konzultacije::

SVIBANJ
perlica MPO konzultacije
noema endokrinolog ???
noema gin ???

user posted image
Čekamo nalaze:

SRPANJ
snjeguljica papa


user posted image
Zahvati i popravci
trenutno nema nikog u čekaoni

user posted image
Čekamo postupke

SVIBANJ/LIPANJ
chrna čekamo beturinu!!!user posted image
Štrumfeta drugi IVF postupak SRIJEDA 06.05 UZV user posted image
Jupiter čekamo prvi IVFuser posted image
vilić zuba ide na prvi AIH user posted image
daxy drugi AIH user posted image




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 15:04:10   
hipo
Noema nisam pohvatala što je s tvojom endicom, ideš nekad kasnije ili si bila pa sam propustila info? i ostalo mi je negdje da ideš kod gin? pa javi da to ispravim.
mali andeo jesi ti bila kod gin? ili ćeš idući mjesec ako sada slučajno ne bude user posted image ?
snjeguljice kada ti je slijedeći pregled, sutra?
Javite sve što mi je promaklo, kako me nije bilo, malo sam se pogubila user posted image

Noema hvala na pitanju kako sam. Mogu ti reć da sam sada puno, puno, puno bolje. Zadnjih deset dana sam jako živnula. Zato mi je drago da sam bila na ovom putu. Mučninama ni traga, red s probavom uspostavljen, umor se smanjio. Više ne moram spavati popodne, dosta mi je po noći i više nisam ko hodajući leš. Ako sam malo aktivnija, navečer prije zaspem, ako imam mirniji dan, onda sam dulje živahna.
Puno piškim, idem u srijedu na urinokulturu pa ćemo vidjeti tko je kriv, ešerihija ili beba ili oboje user posted image Po noći znam ići 6 puta na wc. Al sam se navikla. U početku mi je to bilo pregrozno jer nakon ustajanja više ne bi mogla zaspati i onda sam brojala ovce po sat-dva što nije pomagalo općem umoru i malaksalosti.
Kako sam skoro dva mjeseca provela ko krepana krpa izležavajući se bespomoćna od umora, utovila sam se preko mjere za tako malo vremena da sam nakon što sam prešla +3 kg, prestala ić na vagu. Nadam se da će sada to prestat u toj mjeri gomilat se jer sam malo življa i više nisam cijeli dan u horizontali.
Radi tih kilica, škemba se vidi, sise su preogromne (muž sretan, sreća njegova ne bole previše), prošarane ljubičastim manjim i većim žilama user posted image nokti luđačkim tempom brzo rastu, ten bez promjena (uvijek neki prišt grrrr). Nadam se da će skoro zatoplit jer imam za tople dane 5-6 pari hlača u koje stanem, u haljine isto tako barem još mjesec dana. Ako ne zatopli, u problemu sam jer od toplijih hlača još stanem samo u jedne.
Sve skupa, sve je to ok, nemam se što previše žaliti, za sada je trudnoća više nego uredna. Nisam se nešto napatila u prvom tromjesječju s mučninama, najveći problem je bio taj pregrozni umor i preogromna nadutost. user posted image
Naredna tri mjeseca bi trebala biti lakša što se tiče umora, pa se tome veselim. Slijedeći pregled mi je u utorak, idem na kombinirani probir (vrlo detaljni UZV + krvne pretrage). Uzv radim kod mog gin-a ima dobar uzv pa to radi, a krv u Breyeru jer se plaća i po bolnicama (radi čini mi se samo Vinogradska), i iako sam podsvjesno malo zabrinuta, govorim sebi da ne dolazi u obzir da nešto nije ok. user posted image
Imam veliki rizik radi svojih skoro 38 godina, al nije bilo nikakvih genetskih bolesti kod njegovih i mojih pa se nadam da će sve bit ok. MM u vrijeme pregleda ima predavanje pa opet idem bez njega, probat ću nažicat sliku.
Nakon utorka objavit ćemo vijest na široko svima koji ne znaju ili se prave da ne znaju user posted image
Eto sad sam vas sad upilala sa svojim stanjem, al me Noema pitala dva puta kako sam pa sam se malo raspisala. Želim vam svima jako, jako, jaaaaaako da mi se pridružite u sličnim slatkim problemima.user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
3.5.2015 20:41:07   
mali andeo
Hej😊
Evo vratili se mi s godisnjeg...
I sta smo napravili napravili smo..😄
Samo kratko da vas pozdravim...inace..
Hipo valjda nisi bila prisutna,kod ginica sam bila prosli petak..
Uputnice su u rukama...
Htio je taj ciklus pratiti folikumetriju...ali ja nisam mogla ,
Jer smo morali na put...uglavnom rekao je da sve uredno,svidao mu se izvled maternice,ovulacija na vidiku..
Startamo s hormonima poslije 15....naravno ako dobim...a ja je se ne nadam..

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 6:54:56   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image Evo još jedne kavopije....user posted image

Ne ponovila se travanjska lista… Toliko tužnih i plačljivih smajlića…user posted image

Buba, Perlice,
žao mi je zbog M. user posted image Već ste započele novi ciklus – nova nada!
user posted image
Bucika,
sjećam te se, kako ne… Užasno mi je žao zbog nalaza S-grama… user posted image Vjerujem da ti je bio šok saznati to. Sad krenite u potragu za rješenjem, neka bude sretno!user posted image

Noema, ako tvoj ciklus nije baš nešto, kakav je onda moj?user posted image
Ali barem kod mene ne fali akcija… Hoćeš par?user posted image
Drugi put na kvaku stavi ono „Do not disturb!“ ili barem okači kravatu, kako bi bio neki jasniji signal!user posted image

Hipo,
danas mi je pregled. Idemo se gin. i ja zajedno čuditi. user posted image
Draga naša trudnice, drago mi je što ti je 1. tromjesečje prošlo sa svojim tegobama, sada slijedi tri lakša mjeseca… Predah!user posted image


Daxy
, opet si počela raditi noćne smjene? Jaoooo….user posted image
Stavi mi, molim te, pored 17.5. štrikalicu.

Noema,
fino odhopsaj s mužem, tako da ne dobiješ i ti štrikalicu!

Jupiter
, dobrodošla!user posted image

Štrumfeta,
sretno!!!user posted image

Chrna,
čekamo finu betu! user posted image za sisobolju!user posted image

Neki od vas su na GO, neki su došli… Fino, fino… Meni je i produženi vikend odlično došao! Imam zamjerku samo na vrijeme jer je bilo vlažno, oblačno, fuj! I dalje se tako nastavlja…user posted image

E da, pitale ste za moju cistu. Ma gin. je rekla da na temelju svog iskustva može vidjeti sliči li joj folikul na cistu već tako cca 11-12 dc pa je tako i meni predvidjela. Očito je bila u pravu. Na to je mislila, kad je po nalazu napisala cista s upitnikom. Srećom, već je 18 dc pa je brzo novi ciklus.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.5.2015 7:01:22 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 8:18:20   
chrna
Dobro jutro curke! user posted image
Evo da se i ja malo pojadam od boli u bradavicama više ništa..... No nema veze, čekamo srijedu za betu, a onda se fokusiramo na 7 mjesec i ivf!!!!!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 8:56:54   
perlica55
Jutro cure, evo user posted image user posted image user posted image
Kasno smo stigli u Zg, jedva sam ustala na poso,
pa evo dupla kavica, meni, ostalo vama user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 9:55:19   
Jupiter
Dobro jutroo!!!!
Danas se kava pije sa posebnim gustom, naime uspješno sam uspjela dogovoriti se za prvi ivf iako moje gin nema. Tako da prijavljujem prvu fm 11.05.
Pitanje; kad ste radile punkcije, taj dan bi otišle raditi ili ne?

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 9:59:59   
štrumfeta1
Jupiter,bolje ne ic radit na dan punkcije.iako si pod anestezijom ne boli,mene je kasnije malo,al definitivno ne

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 10:03:07   
štrumfeta1
Za kada ste dogovorili ivf?
Chrna ne znaci to nista,ja isto cekam tvoju betu

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 10:18:24   
hipo
Chrna nema predaje dok ne vidimo rezultate!

Jupiter super za dogovor! što si dobila od ljekova? bolje ti je otvorit bolovanje, imaš pravo na njega za punkciju i transfer, više se ne sjećam jel tjedan ili dva dana imaš pravo po zakonu.
Sretno!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 10:26:38   
Jupiter
Pošto je ovo prvi prirodni, po zakonu ne idemo sa nikakvim dodatnim simulacijama, ali gin tvrdi da neću imati ovulacije bez klomifena pa idem sa njima u postupak. Pijem ih od 5-9 dc po jednu. Tako da pretpostavljam, po prijašnjim folikumetrijama da će punkcija biti otprilike 14 dc. Ne znam točno. Što se tiče bolovanja do sad sam imala pravo na 7 dana. Koliko znam ali moram provjeriti za ivf imam 14. Ma nešto ćemo smisliti..

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 10:46:03   
chrna
štrumfeta , hipo hvala curke na podršci. Ma i ja se još nadam, ali jako jako malo..... Makar nikad mi nisu bila bradavice tako ispupcene, nekak veće. Sise su mi iste al eto bradavice su malo veće nego prije. Mislim i sad me nikad lagano boluckaju al niš vau. S obzirom kolko tableta pijem, ja to sve pripisujem tabletama, i ovu žgaravicu jutros, i dve, tri kile kaj sam se udebljala i to isto pripisujem tabletama i onim inekcijama hormona kaj sam dobivala prije inseminacije user posted image

Jupiter sretno u postupku. Za ivf imaš pravo 14 dana bolovanja ili 21 dan ukoliko dođe do nekih komplikacija....

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 10:57:44   
perlica55
Jupiter, sretno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  s prirodnjakom je
IVF pravi ruski rulet user posted image  user posted image  user posted image , mislim da je lakše uloviti
js uz bilo kakvu stimulaciju i štopericu... Držim fige user posted image
Chrna, nema user posted image  ima nade user posted image
Snjeguljice, sretno kod G, javi kak je prošlo..
Štrumfeta poslala sam ti juče PP, al ne odgovaraš, pa
ak ti nije teško provjeri dal ti je stigla porukica...

Ja si baš nekak mislim da bi nakon punkcije ostala doma taj dan,
tak isto nakon ET-a, nisam tip koji može stati doma, doduše radim
uredski posao i nije mi naporno na poslu...
Budem vidjela kaj će G reći, iskreno se nadam da ne budem MORALA
biti doma 14 dana...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
4.5.2015 11:09:54   
Jupiter
Ruski rulet, ovo je super usporedba, baš se tako osjećam od početka :) jednom moramo " ubosti".

Hipo, slika kiselih krastavaca je super, hihhihi, ja to volim na tone i pogotovo onaj sok na što se moji ukućani groze i govore mi da ću si želudac spaliti...

Chrna, dok ne vidimo betu ti si trudna do daljnjeg :)
Sviđaju mi se tvoji simptomi, i sve miriši na user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!