|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 7:01:47   
Snjeguljica_83
Jutro! Sunčani je petak!user posted image

Lidac
, dobrodošla!user posted image

Hipo
, nadam se da klomifeni nisu omeli tvoj TSH i da će sve biti ok, čak štoviše, da se spustio u odnosu na prije....user posted image

Folletto
, user posted image user posted image za dvije mrvice! I treća će doći na red.user posted image Neka se lijepo prime za mamu!user posted image

Noema, baš nezgodno to za doznake, gadno...user posted image Žene ne mogu zadržati privatnost za sebe, pa tu je duševni aspekt u pitanju... Baš mi je žao, nadam se da te neće nitko ništa pitati na poslu.user posted image

Daxy,
iznenađenje je pravi bombon!user posted image

I.....niste primijetile da netko fali na listi. user posted image

Daxy
, predbilježi me za 19.3.

E da, znate što mi se dogodilo? Stavila sam si alarm u 2:00 da stavim E. piškiti i kad je zazvonio, automatski sam uzela topomjer i izmjerila si temp.!user posted image Kako mi je falilo sna, pogledam na sat i vidim da je 2:00 i nastavim spavati, sva sretna što nije došlo vrijeme za ustajanje.user posted image Inače, temp. je bila svega 35,9....user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.2.2015 7:11:38 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 7:27:56   
daxy

Trudilice:



user posted image buba m - 05.03.
user posted image chrna - 09.03. user posted image
user posted image hipo - 11.03. user posted image
user posted image Barbika86 - 12.03.
user posted image folletto - 12.03.
user posted image Tajci66 - 12.03.
user posted image perlica55 - 18.03.
user posted image Snjeguljica_83 - 19.03.
user posted image noemaa - 21.03. user posted image
user posted image daxy - 23.03.
user posted image tina24 - 23.03.
user posted image sandra84 - 24.03.
user posted image irchy85 - 27.03.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009
user posted image user posted image user posted image user posted image





< Poruku je uredio daxy -- 27.2.2015 11:04:46 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 7:29:59   
noemaa
snjeguljice, detektori mi se odmah upalili. zašto te nema na listi?
daxy, grafići... user posted image user posted image user posted image al si ti mudro dijete!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 7:48:06   
noemaa
Kao drugo, dobro jutrooooo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

foletto, a neka se obje mrvičice jaaako, jaaako prime i ne puštaju! user posted image

snjeguljice, eto, ti si i istraživač postala! user posted image dakle, meni je uvijek nekako viša od vas čini mi se jer petsto puta se dižem preko noći user posted image mislim da nijednu noć nisam prespavala u komadu!!!

lidac, dobrodošla! nek ti se što prije ispuni želja! nadam se da imate veliki stan, jer kad svaki klinac počne tražiti svoj kutak mira... user posted image šalu na stranu, uživaj u onome što voliš user posted image

sandra, nek ti se desi user posted image , bilo s hsg, bilo kućnom radinošću, samo nek se desi! user posted image

hipo, tako je, u prošlost ne treba gledat, već budućnoast! da nam tako i političari rade, hrvatska bi bila druga švedska user posted image nove trapke su ti definitvno prozor u novi svijet. user posted image svijet user posted image

mali andeo
, ne možeš papu mrvu odgoditi? da objasniš o čemu je riječ pa bi te možda ubacili negdje? joj, to mi je tako glupo, platiš i onda ti ne vrijedi odmah... user posted image viš, o tome nisam nikad vodila računa.

sunshine, sretno ti - nek ti betica bude prava user posted image

buba, nekad malo i popustiš, nije to grijeh, bitno je da nakon toga nastaviš s onim što si si zacrtala... user posted image

evo, ja sretna jer mi se tempica poooolaaakoooo snizuje i krvarenje prestalo. sad mi se skače po mm user posted image ali me i on sredio user posted image rekao da nema ništa dok gospođa ne stigne. ma ima pravo, da. mislim da je to najbolje za moje krhko stanje user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 8:14:58   
hipo
Jutro, po drugu putuser posted image sad sam popila kavu do krajauser posted image cekam da MM ode radit da se mogu raspisat.
One kokoši u labosu mi ne daju nalaze "jer ja nisam platila nego hzzo" wtf!?!?! I nek si odem kod doktorice po nalaz, ok, nije problem, osim sto mi dr radi ujutro pa necu nalaz vidit do ponedjeljka, al dam se kladit da stede na papiru, ako je tako sta ne salju mailom, ako bolnice za to imaju vremena.....na endo u vinogradskoj je guzva samo takva pa opet dobijes na mail, petrova isto tako, ..aaa, htjela sam ju ugrist!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 8:17:18   
buba m
Noemaa imaš mudrog muža user posted image lijepo je to
Ja sam mog muža jučer zafrkavala, on se htio maziti a ja suha ko barut... A on ko da je neki klinjo pa ne zna šta mu je činiti, ko da smo se jučer upoznali pa ne zna šta da samnom radi, šta mi se sviđa, šta me smeta, ma joooj, pa je i počeo da mi bude još nježniji ali na način za koji sam mu rekla da mi smeta, pa sam se ja sve nešto tiltala i meškoljila... Pa pita on mene šta mi smeTa, a ja mu kažem da sam mu rekla već 100 puta zašto mi to smeta a on nikako da to zapamti! Je..te to je ko da ja svaki put kad kuham tjesteninu skuham špagete iako mi je rekao i zamolio da ih ne kuham jer ih ne voli... i tako dA je rekao ; ništa, idemo spavat...
Ovom pričicom sam htjela reći da sam strašno nadrkana zadnja 3 dana, predpostavljam da mi hormoni divljaju, možda i zbog prestanka dojenja...
Uh sad mi je lakše kad sam se ispovjedila user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 8:24:41   
perlica55
Jutro curke, evo nas svih na novoj temi,
nadam se da će se i nove curke prebaciti na ovo odbrojavanje user posted image
želim nam svima sreću u novom mjesecu user posted image  user posted image  user posted image
Lidac dobro došla, nek bude user posted image  user posted image
Mali andeo, imam dopunsko, pa zbilja ne znam kak
stvari stoje bez...
Hipo, sretnoo s TSH, joj kak su dosadni s odlaskom kod
dr.op pr po nalaz, pa to nam treba za spec. No dobro
nek nalaz bude dobar...
Buma m, nadam se da ti živci ne skakuću zbog PMS-a..
Još malooo user posted image
Folletto, javi nam detalje kad ćeš stići user posted image
Daxy, super je lista grafova user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 8:46:13   
buba m
Perlice, pa nekakako mi je rano za pms, mene pms obično pere 3-4 dana pred mengu, užasno sam užasna user posted image nek čim prije dođe taj 5.3.! user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 8:48:17   
irchy85
Jutro cure jedva vam se javila,stalno me izbacuje grrrrr
Napisala sam post od kilometar dva puta i sve mi se obrisali aaaaaa sad mi se vise neda,ukratko zeljela sam vam svima reci sretno za ozujak neka bude pun user posted image





_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 9:25:50   
Snjeguljica_83
Buba, koja scena u krevetu....user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.2.2015 9:26:40 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 9:28:26   
hipo

IZVORNA PORUKA: buba m

Noemaa imaš mudrog muža user posted image lijepo je to
Ja sam mog muža jučer zafrkavala, on se htio maziti a ja suha ko barut... A on ko da je neki klinjo pa ne zna šta mu je činiti, ko da smo se jučer upoznali pa ne zna šta da samnom radi, šta mi se sviđa, šta me smeta, ma joooj, pa je i počeo da mi bude još nježniji ali na način za koji sam mu rekla da mi smeta, pa sam se ja sve nešto tiltala i meškoljila... Pa pita on mene šta mi smeTa, a ja mu kažem da sam mu rekla već 100 puta zašto mi to smeta a on nikako da to zapamti! Je..te to je ko da ja svaki put kad kuham tjesteninu skuham špagete iako mi je rekao i zamolio da ih ne kuham jer ih ne voli... i tako dA je rekao ; ništa, idemo spavat...
Ovom pričicom sam htjela reći da sam strašno nadrkana zadnja 3 dana, predpostavljam da mi hormoni divljaju, možda i zbog prestanka dojenja...
Uh sad mi je lakše kad sam se ispovjedila user posted image


50 nijansi bube user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 9:42:30   
irchy85
Hey da vas pitam nes,sad vec pijem vrkutu 3 dan,dosta sam napuhnuta sad neznam jel to od vrkute ili zboguser posted image .Help?

_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 10:42:08   
daxy
Naši grafovi:



buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image




< Poruku je uredio daxy -- 27.2.2015 14:30:50 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 11:02:22   
daxy
Pozdrav,curke. user posted image

papučice ako se želiš družit s nama,bit će nam drago.
Stavit ćemo na listu da čekaš user posted image i kratit ti vrijeme. user posted image

irchy brzo će ponedjeljak. user posted image

barbika sretno kod ginekologa. user posted image

folletto tako mi je drago da je sve dobro prošlo! Čekam detalje! user posted image

hipo sve lekše u novim rebama? user posted image
Jao ludnice. U ambulanti ti printaju ako ti treba za nešto. Ako ne onda šalju doktoru koji te uputio.

snjeguljice primjetila sam ja da tebe nema.
Dodat ću te na listu čim objavim ovaj post. user posted image

noemaa super da je stalo krvarenje. user posted image

perlice nove curke nemaju izbora jer sam zaključala temu. user posted image

buba nervozna. Napiši TM upute po brojevima pa onda izvikuj 1,2,3,4,5,5,5,5,5,5...!!! user posted image

Valjda sam sve pohvatala.user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 11:10:06   
daxy
folletto jako bih voljela da ti dodam ovaj znak što ga imaju hipo i chrna.
Znam da si rekla da ne želiš posebne znakiće,al ovaj je skroz simpa za čekalice bete. user posted image


Nisam pisala o svom autu.
Vratila se moja user posted image na staro (5-7 dana) i nervira me. user posted image
Danas još malo spotingiram. Nadam se da je to gotovo napokon.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 11:17:55   
noemaa
hipo, aj, glavno da nalazi budu ok. zašto nisi danas odšibala kod doktorice ako ti radi ujutro? pa smjena joj je sigurno do 13:30, ha? a jesi uspjela posložiti slike sad kad si doma?
ja sam taman jutros posložila. danas zadnji dan bolovanja, prekrasan je dan. mm cijeli dan na poslu pa ću ja skočiti poslije po miceka u vrtić i onda ću ga odvesti na more. nek gušta u kamnečićima, tamo se baš lijepo provedemo na zraku. user posted image

buba, bome si strogauser posted image i ja ti želim što i perlica, nek živčanjenje bude NE od pms-a. ali ako je od ovog drugoga, bolje da ti tm negdje rezervira sobicu da ima gdje uletjeti sljedećih 9 mj u napadaju tvojeg user posted image user posted image user posted image user posted image

ircchy, nešto si fulala s FF-om jer ja ga ne mogu otvoriti. user posted image ajmo, stručnjakinje, user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 12:53:58   
hipo
irchy ne sjećam se da sam bila napuhnuta od vrkute dok sam se s njom natakala.

snjeguljice žao mi je što te toliko muči i nervira user posted image grrrrrr

noema bila kod dr. kaže mi sestra da im šalju nalaze tek iza 15h, tako da kako ona u pon radi popodne do nalaza bi mogla oć ek oko 18h kad izdaje nalaze, recepte i uputnice.
Zato sam se ja pravila tupava i nazvala labos i jaaao kao jutros sam zaboravila pitat kad sam vadila krv, jaaao, baš sam smoootana, a nalaz mi treba za specijalisu, njnjnjanja i jel mogu doć i jel gotovo,i kaže teta da dođem
I gotovo user posted image ref 0,27-4,20, a moj TSH je 2,15
Bilo bolje da je niži al kad već nije, glavno da nije naraso ili ostao kao prije radi klomifena. Bez obzira na to, ja ću poslat mail endokrinologici da provjerim jel to ok odnosno trebam li zbog IVF-ja slijedeći mjesec ili moguće trudnoće ovaj mjesec povećati mrvicu dozu.
Do IVF-ja izma neka 3 tjedna, znam da je to malo za djelovanje terapije, al bolje pitat za svaki slučaj jer sam naručena tek 9.11. Pa bolje dva tjedna uzimat veću terapiju nego jedan tjedan, ako ću morat.

buba ja ti želim da ti je ta nervoza od user posted image a ne od nekog tamo šugavog PMS-a.

Bila sam ja i do ginekologa, tj do sestre. Da mi pošalje recepte za folacin da si pokupim 30 kuna kaucije jer sam ga digla još u srijedu i da mi da za novu kutijetinu dufića., uputnicu za betu i doznake. I prvo mi je krivo ispisala doznake, tj. otvorila mi je porodiljni user posted image
Pitam ju ja, je l možda ima kakvih proročkih sklonosti, kaže ona da ima i da nikad ne fula i da je ovo jako dobar znak što mi je prvo fulala napisat doznake user posted image user posted image user posted image
Onda trk apoteka, pa ovo gore napisano s nalazima....Evo je 13 i tek sam gotova...s doktorima i svim skupa. Idem napisat endićki mail i skenirat nalaz pa onda u foteljicu na balkon izležavat se na suncu.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 13:12:47   
irchy85
Noemaa vidjela sam i poludila,kopiram link u potpis i nis,mozda zato sto sam na tabletu,stvarno neznam sad vise ni nemam vremena prckati po tome moram se spremati za posao
Vec cu ja to srediti user posted image

_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 13:31:59   
irchy85
Oh napokon uspjela!!!!!!!!!user posted image
Bravo za mene loluser posted image


_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 13:57:48   
hipo
user posted image
Čekamo pretrage::

OŽUJAK
perlica TSH
sandra 5.03. HSG

TRAVANJ
noema TSH

user posted image
Spermiogrami

OŽUJAK
perlicin muž: spermiogram nakon antibiotika i nek bude puno, puno bolji user posted image


user posted image
Čekamo preglede/konzultacije::

OŽUJAK
sunshine 03.03. GIN
Barbika 04.03. GIN
mali andeo 05.03. GIN
noema 06.03. GIN
snjeguljica 09.03. ide kod nove ginekologiceuser posted image
perlica endokrinolog
hipo 09.03. endokrinolog
daxy 23.03. MPO konzultacije
vilić zuba 25.03. MPO konzultacije

TRAVANJ
noema endokrinolog

user posted image
Čekamo nalaze:

VELJAČA
buba papa
daxy phd nalaz pokojnog polipa


OŽUJAK
sandra nalazi spolnih hormona


user posted image
Zahvati i popravci
trenutno nema nikog u čekaoni

user posted image
Čekamo postupke

VELJAČA/OŽUJAK
foletto IVF čekamo betu 12.03.user posted image
chrna prvi AIH user posted image čekamo betu 09.03.user posted image
hipo drugi AIH 25.02.user posted image čekamo betu 11.03.user posted image

štrumfeta IVF user posted image user posted image user posted image
daxy nam čeka svoj drugi AIH user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 14:00:10   
hipo
irchy super za graf!

Moja endokrinologica javlja da ostavim terapiju kakva je. Eto, sad sam mirna. Bila bi se živa pojela do ponedjeljka večer dok ugledam nalaz i dođem do endice.user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 14:01:43   
irchy85
Super hipo user posted image

_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 14:07:01   
daxy
irchy dobro te zeza taj potpis?

Ja sam stavila ovakav link: [*url="http://FertilityFriend.com/home/45a06c/"]Graf[/url*]

Samo bez zvjezdica. Ovo mi je neki čudan link u tvom potpisu.
Al funkcionira,pa ako ti ne smeta,zadrži ga.

Tek sad vidim,ovo je link za ticker. user posted image
Idem ti probat sredit to,pa ti zalijepim ovdje šta ćeš kopirat. user posted image


hipo super pa si riješila nalaz. user posted image user posted image
I super da ne moraš mijenjat terapiju.




< Poruku je uredio daxy -- 27.2.2015 14:08:55 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 14:19:45   
daxy
[*link=http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/585a29]Moj graf[*/link]

irchy kopiraj ovo,samo izbriši zvjezdice. Moralo bi funkcionirat. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 27.2.2015 14:24:16 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje ožujak 2015.
27.2.2015 14:33:30   
hipo
Foletto, jesi uzela bolovanje? Na koliko dugo? I na koliko se ima pravo za IVf?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!