|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega tretirane kose
12.6.2014 8:08:24   
Zvonki
Cure koje neumorno farbate, blajhate i peglate kosu - čime je spašavate? Preporuka šampona, maski?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njega tretirane kose
21.6.2014 13:30:52   
Sunshine28
evo ja sam upravo dotakla dno sa kosom...izrasti od poroda, dugogodisnji pramenovi...frizerka mi preporucila kuene repair liniju pa sam sada uzela taj sampon i masku i nadam se najboljem....malo je biber cijena, ali trenutno je u muller 25% popusta na sve proizvode iz te linije i jos dobis ampule za vrhove gratis pa si pogledaj....inace maska kosta 100 kuna, sampon i regenerator svaki 56 kuna, ali ako uzmes masku regenerator ti ne treba....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njega tretirane kose
21.6.2014 14:28:46   
Tea2803
Zvonki ne reagira na svakog sampon i maska jednako,naime da li ti je kosa tanka-gusta , ravna-kovrcava , blajhana ili farbana , sjeda ili ne sjeda? Ima odlicnih sampona da li od Loreal proffesionel ili Kerastase,odlicno je i Macadamia sve zavisi kakva ti je kosa i sta joj tocno treba npr.ako je tanka ali blajhana da je porozna ne mozes uzet jako jak sampon za jako ostecene vrhove (mislim o profesionalnim proizvodima ne o ovima iz dm i slicno) jer bi ti kosa bila premekana frizura bi ti padala zato kazem neznam kakva ti je kosa i tesko je to ovako pocjenit user posted image
A ako se peglas svakako je dobro koristiti zastitu prije peglanja a ako ti se ne masti kosa obavezno ulje na vrhove,meni osobno jedino dobri od Macadamie i Marocanoil user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njega tretirane kose
23.6.2014 8:02:38   
Zvonki
Kosa koja se masti, perem je svaki drugi dan zbog toga. Od farbanja i blajhanja mi je u dosta lošem stanju. Trenutno koristim od Loreala regenerator i šampon za obojenu kosu, kupila sam Dove masku za kosu (preporučam, iako je ima samo u Mulleru) i na vrhove stavljam ulje od Dove (isto preporučam, malo je skuplje ali ga treba malo, ima ga puno i predivno miriši :)). Jednostavno je treba valjda malo ohladiti od blajha user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 23.6.2014 8:03:08 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njega tretirane kose
24.6.2014 13:12:43   
Sunshine28
Zvonki upravo jucer prvi put probala one Kuene ampule za vrhove koja sam dobila gratis uz sampon i masku...e, mrak su!
odmah vidis promjenu...
moja je kosa pohabana od pramenova i na pola je gusta od nove kose nakon poroda, a onda na pola je tanka jer ta nova kosa nije jos dovoljno izrasla da pokriej cijelu duzinu, vrhovi tanki, neuredni...ovo ulje iz tih ampula nesto napravi tim mojim vrhovima da izgledju super!
imas ih i inace za kupiti, dvije ampule u pakiranju 14 kuna...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Njega tretirane kose
11.7.2014 12:05:37   
Zvonki
Otkriće mi je šampon Garnier ultra doux, ja sam uzela narančasti. Kosa je poslije pranja premekana, ne trebate regenerator uopće iako sam uzela i njihov regenerator. Preporučam user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Njega tretirane kose
11.7.2014 12:18:41   
scarlet
Moja nekad bujna gusta kosa se promjenila unazad par godina: pocela je ispadati, prorijedila se itd. najvjerojatnije je za to bila zasluzna sva ta kemija. Za pocetak sam presla na farbu Biokap, prestala koristiti uobicajene sampone i regeneratore i presla sam iskljucivo na prirodne proizvode. Sampon koristim prirodan bez sls, parabena itd. biljna baza samo a za njegu koristim 100 % extra djevicansko kokosovo ulje kao pakung i umjesto regeneratora. Neki put za pakung znaci prije pranja dodam jos neka ulja: maslinovo, bademovo i sl.
u vrijeme kada je jako opafala sam si radila kupke za kosu od korjena koprive, kadulje i ruzmarina. Kura od mjesec dana dok nije malo dosla k sebi.
Inace kadulj ne smiju trudnice-u to vrijeme nisam bila trudna.
Uglavnom moja preporuka je samo prirodno! cak i za tijelo koristim prirodne sapune i za njegu isto kokosovo ulje.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!