|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dadilja traži dječicu :)
18.4.2013 11:55:28   
Teta24
Dadilja, 24 godine, traži dijete/dječicu koju bi čuvala u Vašem prostoru. Strpljiva, simpatična (to većinom drugi kažu za mene), studirala na Učiteljskom fakultetu-Predškolski odgoj (ali nisam završila), imam znanje iz Waldorfske i Motessori pedagogije, dječje psihologije i psihologije razvoja, te pedagogije općenito. Nepušačica.

Ne tražim ovaj posao samo radi novaca (iako sam uvjerena da ima takvih), obožavam djecu i uvijek sam ih obožavala. Brižna, pažljiva (neki kažu i majčinski tip iako nemam djece). Imam godinu dana iskustva u čuvanju djece; čuvala sam curicu i dečkića od godinu dana, te curicu od 7. Glavni poslovi su mi bili prematanje (imam iskustva s platnenim pelenama!), igranje, hranjenje, kuhanje za bebolina (kašice, žitarice), uspavljivanje, dok sam starijoj curici pomagala oko školskih obaveza, te kuhala za nju, nekad za obitelj, te ponekad kućanski poslovi.

Cijena punog radnog vremena (8 sati) je 20 kn/h, od pon-pet, a ako je riječ o manjem broju sati npr. 5, onda je cijena 25 kn/h. Ne brinite, i dalje se možemo dogovoriti za cijenu! user posted image

Ako ste zainteresirani, tj. tražite tetu čuvalicu za mezimca, javite mi se na ela.darazi@gmail.com ili 099/7557 671

Sve u svemu, ako i ne odabrete mene, nadam se da ćete naći dobru i vrijednu tetu čuvalicu! user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dadilja traži dječicu :)
18.4.2013 11:59:03   
Teta24
Zaboravila sam reći user posted image da sam iz Zagreba, i da čuvanje naravno dolazi u obzir u cijelom Zagrebu.

(Odgovor članu Teta24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dadilja traži dječicu :)
20.12.2013 18:39:22   
BakicaZG
Ja sam teta baka čuvalica koja vam može uskočiti da dovede prvašića iz škole, ponekad
pričuva par sati dnevno, zamijeni vas za vrijeme bolovanja, poigra se s vašim djetetom za
vrijeme vašeg izlaska...znači, brinem o vašem djetetu u vašem prostoru u vrijeme kada vama to treba
Obavijesti na 098 863 357

(Odgovor članu Teta24)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!