|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2012/2013
26.1.2013 17:06:51   
bomboncic02
Jully ja isto imam osjećaj da se debljam. Ne usuđujem se stati na vagu.
Nakon svakog podoja (po noći se kontroliram pa ne jedem ništa) ja moram pojesti nešto konkretno i slatko i popiti hektolitre vode,soka ili čaja, što mi je pri ruci.
Isto tako jedva čekam da prođu ovi hladni dani da s kolicima šetamo po svježem zraku.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zimske bebice 2012/2013
26.1.2013 18:48:47   
BUMBI
Vidjet cemo sta ce meni gin reci i raditi.
Meni je jutros bilo malo krvi i nista,samo nesta jako malo,vise kao iscjedak.
Mi isto sutra idemo kod mojih na rucak,brat ima rodjendan,a i D je danas otisao spavati tamo.
Danas sam prvi put na 1,5 mj vozila autouser posted image ,bas mi je falilo.
I ja jedva cekam da mozemo u setnju i voditi bracu u vrtic i ici po njegauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2013 21:34:20   
maja0107
Samo da vam se malo javimo, čestitam mamicama kojima nisam čestitala. Mi smo super. Bili na 2. kontroli, Matej ima 6 kg i 57 cm. Jako lijep i zdrav dječak. Dobio je cjepivo u nogice, bio je hrabriji od mene, meni ga bilo jako žao. Rekla je dr. da samo pripazimo na temperaturu, Nije ju dobio ali kao reakciju je imao povećano bljuckanje tj. povraćanje poslije jela. Treci dan sam zvala dr., kaže da je to normalno jer on i dalje ima apetit, smije se, kaka itd. samo pojačano izbacuje hranu a time u češće jede. Dr. mi je dala savjet da mu ne dajem papati kad god zatraži, nego otprilike svaka 2,5-3 sata, ne prije jer i zato može bljuckati, bolje se koristiti dudom varalicom.
Uglavnom, sve je super, navikli smo se svi jedni na druge, Matej nam je centar svijeta. Baš smo danas komentirali kako smo smiješni jer se smijemo svakoj njegovoj reakciji i ispuštanju zvuka. Baš ne skitamo s njim previše jer samo siki ali ga kad god temperatura dozvoljava prošetamo po balkonu da dobije svježeg zraka.
Ugodna vam noć za sada i pusa bebicama..

_____________________________

maja0107

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2013 21:38:30   
maja0107
E da, dr. je rekla da je bilo kakva tekućina suvišna ako se doji, da beba ima sve u majčinom mlijeku.. Naravno, može se dati čaj i kupovna voda ali je nepotrebno jer beba nije žedna kad siki.

_____________________________

maja0107

(Odgovor članu maja0107)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2013 21:39:15   
bomboncic02
user posted image za Mateja (moj prvorođeni je Matej user posted image i super su ti to djeca).

Ja sam u komi.
Krvarim, boli me trbuh i danas sam cijeli dan nervozna jer sam u iščekivanju bila svekrve koja se jučer najavila.
Ja napravila jučer kolač, danas ručak a njih nema, niti su se javili da neće doći, ništa.
Ema nervozna, cijeli skoro dan budna, vrlo malo spavala.
Dijete osjeća moju nervozu, tek je oko 9h zaspala kako spada.
Nas dvije sutra ujutro vozimo dečke u vrtić, pa bi valjalo poći spavat, treba ih sve troje pripremit.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu maja0107)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2013 8:50:25   
BUMBI
user posted image user posted image za Mateja i što lijepo uživate
Bombončić vidim tebi bilo veselo jučer.Jel sveki na kraju došla ili ne?
Žao mi je što još krvarišuser posted image ,nadam se da će uskoro i to prestati.Meni je stalouser posted image
L se nočas nešta često budio i tražio papatiuser posted image ..izluđuje me to njegovo cicanje,stalno se baca,vrti glavom i vadi ju van,pa se onda jako brzo umori i naguta zraka(pretpostavljam sve to) i onda svako malo traži...dogodi se i koji put da lijepo cica,ali to je rijetko
Meni je D doslovno nemoguć,neznam više šta da radim i kažem mu,užasno je bezobrazan i zločest.J učer je bio kod mojih i mama je prvi put bila užasno ljuta na njega i htjela ga istući kakav je bio.On to sve namjerno radi

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2013 12:40:49   
seraphyme
bumbi, to i emil meni zna raditi obično kad je jako gladan. dam mu malo pa ga dignem podrignuti pa mu opet dam sisu. onda mirnije sisa i ne bljuca jako

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2013 21:01:59   
Tuck
Bok cure, imam pitanje… A mi u zadnja 2 dana bas jako bljucne poslije jel, ne poslije svakog ibroka nakon sto se ispodriguje pocne plakati jako i jedva ga smirimo, ja sumnjam mozda na grceve ali nisam sigurna, brine me to pojacano bljuckanje jel to moze biti povezano sa grcevima??

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2013 21:10:06   
seraphyme
tuck, možda ti bide gladan poslije puno podrigivanja. ponudi mu sise. ja dajem bio gaja kapi za grčeve i kao bolje mu bude.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2013 21:50:49   
Tuck
Ne podriguje puno, dva puta malo glasnije i koji put tiho ako se nsisao zraka, uglavnom podriguje kao i inace. muci me to jako bljuckanje

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2013 22:40:16   
seraphyme
ako bljuce, to mu valjda višak. meni pedica rekla kako to izgleda puno više nego što ustvari je. ako dobiva na težini nema panike

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zimske bebice 2012/2013
29.1.2013 9:37:24   
zara77
Tuck, meni je Leon jako bljuckao prva dva tjedna, meni se činilo da izbaci sve što je pojeo...onda sam ga počela dizati da podrigne doslovce svake dvije minute pa ponovno hraniti. I prestao je s s bljuckanjem, a sad i jede mirnije pa ga više ne prekidam tako često za podrigivanje.

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zimske bebice 2012/2013
29.1.2013 10:36:59   
BUMBI
Mi smo jučer skoro svakih sat vremena jeli,što me izludilo.Možda je koji put napravio malo veći razmakuser posted image
I naravno da nije baš ni spavao.Na kraju sam mu oko 14 h dala Hipp i zaspao ko top i spavao do poslije 17h
Počeo mi je sve manje spavati preko dana,tj ako prijepodne spava onda je popodne budan ili obratno,što i nije loše.Ali mi se počeo i preko noći češće buditi i naravno tražiti papati.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zara77)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zimske bebice 2012/2013
29.1.2013 12:19:45   
seraphyme
imao grčeve noćas od 2 do 5. popizdila sam. micek se probudio u 3 naspavan. mm popizdio user posted image  danas sam ko kuhana noga

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zimske bebice 2012/2013
29.1.2013 16:28:44   
BUMBI
A joj,bas mi je zao.Nadam se da je danas dobro,a i da ce noc biti bez grceva
user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zimske bebice 2012/2013
29.1.2013 22:08:34   
bomboncic02
Želim vam svima mirnu noć bez bljuckanja i grčeva user posted image

Naša današnja prijava tu na raji ne nosi ništa novo, osim što mi je prije dva sata doslovce ispovraćala sve..očito joj je bilo puno previše hrane..nakon toga zaspala.

Bumbi, meni je tako Luka bio stalno na sisi, ali je on dosta dobio na kilaži, ali mu nisam davala adaptirano.
Možda samo traži tebe i utjehu u tebi, da li ti se čini da napreduje od tvog mlijeka?
Kako je Dino?
Razmišljala sam o tome i neznam koji bi ti savjet dala, možda treba samo malo vremena još proći da se navikne na novonastalu situaciju.

Ja i dalje krvarim, danas sam zvala ginekologicu jer sam već počela dobivati noćne more od straha..čut ćemo se u četvrtak za stanje krvarenja pa ćemo vidjeti što dalje. Izgleda da je user posted image puno puno uranila i nadam se da će prestati do četvrtka jer mi je počelo biti slabo, strašno sam blijeda i nemam snage..danas sam počela i željezo piti.



_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 1:07:47   
Jully
Bombončić to je već stvarno dugo user posted image Nadam se da će stati uskoro. Meni je stalo nakon 4 tjedna i pojavilo se još koji puta kada bi digla nešto teško, tipa kantu sa drvima. Sada već 2 tjedna ni kapi.

Za grčiće su meni pomogle biogaja kapi i čaj od komorača koji smo pili i on (40 ml ujutro i navečer) i ja. Sada sam mu kupila mješavinu anis, komorač i kamilica za probavu i super mu je. Bio je jako promuko jučer i dala sam mu taj čaj kroz dan po 10 ml svaka 2 sata i danas je super, guguće i smije se normalno user posted image

Čak smo danas i u kratkoj šetnji bili. Zahvaljujući mom dragom psu vratila sam se prljava kao prase. Gospođica se poklala sa dva pekinezera koji su 10 puta manji od nje i srušila me u blatnu lokvu. Sva sreća da nismo daleko od kuće otišli user posted image Ivano je tu čitavu strku blaženo prespavao user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 5:43:43   
Tuck
Gdje si kupila taj caj, kaze mi mam da to nisu grcevi, muci ga stolica, inace kd kaka stenje jako jako a sada samo prducka cak i tada stenje zna malo i zaplakati dok to ne izadje…

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 8:55:34   
Lotte
Tuck kod mene ista stvar, plače dok ne prdne ili se ne pokaka. Moji inače nisu imali grčeve tako da ni ne znam kako to izgleda. I ja mislim da kod mog N nisu grčevi, samo vjetrovi, tako mi je rekla p sestra.

Bombončić, nadam se da će tvoji problemi uskoro proći, ni ja nisam čula da netko tako dugo curi.

Ajme Jully, pa ti se još i sa psom moraš zezati?user posted image user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 11:37:09   
BUMBI
Bomboncic nadam se da ce ti krvarenje prestati sto prije.
Sto se nas tice,nemam pojma sta da mislim.Jucer i prekjucer nakon sto je pojeo Hipp u 14 h spavao je do poslije 17.Evo danas jos nije spavao,a cicao je vec 4 puta od jutros.
Nije mi kakao vec 2 dana,nadam se da ce danas.Kako vasi po tom pitanju?
A sto se D tice,nemam pojma vise,samo se nadam da ce uskoro biti bolje.
Jully super za setnjuuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 12:36:56   
BUMBI
Bomboncic zaboravila sam ti reci da sam i ja jos uvijek jako blijeda,svi me pitaju jel mi dobro kad me vide.Ja pijem zeljezo jos od bolnice i moram jos.Kad popijem ovu kutiju moram ici izvaditi krv da vidimo kakvo je stanje.
E,mogla bi i tikerice promjenitiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 12:45:42   
seraphyme
bumbi, nema smisla da one bočice ostanu nekorištene user posted image  na stranu šala, ako mu stalno mijenjaš sisu možda ne dođe do onog masnog mlijeka pa stalno traži. da je gladan, bila bi zelena stolica.  braco nije sro dva i pol dana. onda su mu i soknice bile zakenjane. stolica bilsa noramlne boje i konzistencije

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 15:30:23   
BUMBI
user posted image user posted image ma nemam ih bas toliko puno.
Ja njemu dam jedan obrok Hipp,ne svaki.evo sad je bio kakao,ne kao inace ali ipak je malo.
Seraphyme kako vasi grcevi?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 15:40:42   
seraphyme
noćas ništa, danas za sad ništa..... primjećujem da ih ima kad mu dam d3 kapi iako pedica rekla da nije od njih ziher... aj ajd sad reci. nije mi jasno za to tvoje dojenje bumbač. pa neki dan si izdajala, a? možda ne piješ dovoljno? kad jednom startaš da dodavanjem, količina mlijeka će ti se stalno smanjivati i na kraju nema, a šteta. jel ti D sisao? meni V nije pa nemam pojma , al sam zasad prilično zadovom+ljna kako dragi sisa. iako imamo i mi epizode kad se zblesa pa mu treba 10000 godina da uhvati sisu

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2013 15:42:10   
seraphyme
i da. joj što volim vrtuljak. sin će mi bit jako pametan. čuje bacha i ooooooooooo, sav se raznježi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!