|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   restoran za malu svadbu u zagrebu
19.7.2012 10:35:34   
ana85
Molim preporuke za restoran za manju svadbu u zagrebu, sa pristupačnim cijenama, lijepom salom, i ako ima živa muzika :)

_____________________________

Ema- 5.7.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
19.7.2012 12:12:39   
anamarijapupek
Ana, ja bi ti preporučila jedan restoran ali nije u Zg. Oni imaju dvije sale, manju i veću. Ja sam imala u većoj i stvarno smo apsolutno sa svime bili zadovoljni. Evo link http://www.hotelkaj.hr/?gclid=CO3v-pfApbECFYrP3wodTyG4Xg Ako te bude zanimalo mogu ti na pp poslati broj moba od direktorice.

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
23.7.2012 21:19:30   
uciteljica
Ja sam fotografirala vjenčanje prije godinu dana u Lobby-u, bila je to svadba sa nekih 70-tak ljudi. Mene, kao fotografa je prostor oduševio. Čak smo dio fotkanja odradili u onom staklenom tunelu na ulazu.

P.S.
Ako si u potrazi za vjenčanim fotografom nudim ti moj tim, Studio Snimak! user posted image Pristupačne cijene + popust zbog rr, user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
27.7.2012 8:03:58   
ana85
Nisam mislila imati fotografa, ali sad kad ste se ponudili, za koju cijenu? Možete mi se i javiti na mail ana859@gmail.com

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
6.8.2012 21:14:03   
uciteljica
Pokušavala sam u nekoliko navrata poslati mail, ali mi se uvijek vratio natrag, user posted image , pa zato pišem ovdje.
Moja ponuda je 1500 kn za fotografiranje vjenčanja i krštenja, to uključuje pripreme (oblačenja vasi djeteta, obred i vaše poziranje prije il poslije obreda). To su dva albuma formata 20x25, sa oko 50 fotografija u svakom, dimenzija 10x15 i 15x20.
O kojem datumu se radi?
Ana

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
13.1.2013 9:22:39   
leot
i ja trezim fotografa. 1500 kuna snimanje vjencanja?
user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
9.5.2016 14:56:30   
Sweaty
I ja sam u potrazi za fotografom, tražim cijelo vrijeme na netu i nekako mi se najviše svidjela galerija od ovog pa me zanima je li zna netko kakav je? Hvala

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
23.11.2016 11:09:13   
zorya23
Moja preporuka za fotografiranje vjenčanja definitivno! Odlični su i cijena je pristupačna.

(Odgovor članu Sweaty)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
13.3.2017 9:26:23   
Matild@
Mi smo imali malu svadbu ovdje http://www.staravodenica.hr/
Kad vec nema cijelog kompliciranog organiziranja svadbetine, lijepo je otic nekud podebno, van grada.
Za fotografiranje vjenčanja smo odabrali Blic studio, jer su jedini imali ponudu koja nam je odgovarala, par sati i book 1500 kn, uz to smo dobili asistenticu, fotografa i 300 obradjenih fotki.

(Odgovor članu zorya23)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: restoran za malu svadbu u zagrebu
11.5.2020 19:38:25   
soulseeker
Fotograf profesionist de nunta, captez momente naturale si emotionante. Disponibil in toata tara! https://www.soulseeker.ro

(Odgovor članu Matild@)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!