|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o posvajanju djeteta
8.12.2012 23:30:35   
ema38
zdravo svima ja sam nova na forumu citam vase price mjesecima i u njima trazim utjehu a sad sam tu i zelim da podijelim i ja svoju pricu dugoo dugoo godina pokusavamo ja i MM dobiti bebicu ali nismo uspjeli i konacno prosle godine u 6 mjesecu odlucimo se poslati papire za usvajanje i mislili smo ok odlucili smo na njima je da nas pozovu uskoro cemo imati bebu ali ne ni slutili nismo koliko to dugo traje za ove skoro pa dvije godine dobili smo ssvim slucajno jedan poziv na razgovor obavili i sve je proslo ok medjutim jos uvijek cekam da me pozovu i kazu jesuli nas izabrali proces traje vecdva mjseca ludim i stalno razmisljam o tome dali smo mi ti koji ce biti izabrani desilo nam se slicno kao i kod NJANJA ali samo sto nam nisu javili pozitivnu vijest pa se nadam pozitivnom odgovoru toliko od mene za sada imam jos puno toga reci ali dosta za pocetak POZDRAV

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Priča o posvajanju djeteta
10.12.2012 9:22:51   
PinkyFunkyBirdy
Draga ema38, dobrodošla! user posted image user posted image user posted image
Na žalost na ovoj temi nema baš aktivnih cura. user posted image
Mislim da je to prekrasno djelo kada napuštenom djetetu omogućiš dom pun ljubavi. Šteta što je u našoj državi tako spora i dugotrajna procedura. user posted image
Čitala sam da je kod posvajanja potrebno svako malo zivkati i ispitivati se jer u protivnom bude sve još sporije pa ti predlažem da ih gnjaviš stalno - možda im je i to pokazatelj koliko imate želju da jedna bebica dođe k vama u dom. Nemojte čekati da se oni jave vama ... izborite se za svoju malu srećicu. user posted image
Od srca vam želim da čim prije dobite dijete i da postanete ponosni mama i tata! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Priča o posvajanju djeteta
10.12.2012 12:28:21   
anaxx
ajme, nisam njanjinu priču prije pročitala i sad plačem usred ureda ko malo dijete, i ne mogu zaustaviti suze... prekrasna priča, neka ih bude što više takvih...

ema38 vama želim da i vi što prije zagrlite svoju malu srečicu..... nema ništa ljepše od toga...

....i opet suze user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Priča o posvajanju djeteta
11.12.2012 17:08:19   
ema38
zdravo cure hvala vam na podrsci taman sam mislila da mi se niko nece javiti vidim da su postovi bas stari ali nisam mogla da nepisem tu.A da imas pravo anaxx njene price su prelijepe i ja se uvijek isplacem nasla sam je i na rodi moras i tamo procitati predivno je citat njenu pricu i ja sam nesto dozivila slicno.pozvali su nase poznanike koji su vec usvojili dvije bebice i rekli da imaju blizance koji idu na usvajanje medjutim posto su oni vec dobili djecu zvali su nas i rekli da pokusamo ja sam kontaktirala jedan centar i uspjela pozvali su nas na razgovor koji ide pitanje o svemu pa i o tome koliko staro zelimo dijete rekli smo da smo oduvjek htjeli malo do tri godine i tako napisali u molbi ali da smo odusevljeni sa blizancima medjutim nakon 15 dana dobijem poziv da blizanci su otisli ko zna gdje a mi smo usli u proces usvajanja bebe od godinu dana nasoj sreci nije bilo kraja.Ali neide bas glatko pa cemo odgovor vec dva mjeseca a ja sam PINKI naravno zvala dosada milion puta jer nemogu cekati da se oni jave uvijek isti odg sacekajte zadnji puta su rekli iza nove godine i eto cekam i ludim dani su mi ko godina.Sada trenutno nezovem druge centre cekam resenje iz ovoga pa ako neuspijemo startam sa zvanjem dalje.neznam se zaustaviti izvinite na ovako dugom postu. nadam se da cu uskoro imati lijepe vijestiuser posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Priča o posvajanju djeteta
1.1.2013 20:07:47   
perlica55
Joj ova priča je savršena!!!
Svima koji ne mogu imati svoje, a žele
posvojiti dijete od srca želim da im
se to ostvari u Novoj godini!!
Ljudi, svaka vam čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Priča o posvajanju djeteta
11.12.2013 15:23:20   
bubi13
Prekrasna priča sa početka nadam se da će te sve uspjeti i dobiti dječicu.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Priča o posvajanju djeteta
22.1.2015 11:50:23   
LeaRi
Neki dan sam gledala emisiju na televiziji gdje su gosti bili jedan par iz Hrvatske koji dugo vremena nije mogao dobit djecu pa je krenuo u postupak posvojanja. U prvom pozivu su dobili ponudu za posvajanjem trojki (3 dječaka) tek rođena što su rihvatili bez razmišljanja. Tada su nakon par godina htjeli i posvojili žensko dijete, nakon čega udomili još dvoje djece, što znači da sada imaju 6-ero djece. Priča me jako dirnula jer iskreno priča o njihovoj ljubavi prema njima i životnim prioritetima, gdje nikada nisu pomislili kako će s toliko djece, svi su uhranjeni, zaovoljni i nasmijali, a to je najveći poklon i njima usvajateljim i udomiteljima i djeci. Preksrasna životna priča!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!