|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:00:10   
Bebys
a covjece slike su super...daj kada prodje sve stavi slike molim te na rr to mora biti predivno

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:08:34   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: patka


Da li znate u zg neki dučan sa perlama, ogrlicama, materijalom sa ukrasnim trakama a da nije hoby art.......neznam gdje da pronađem ove lance i odgovarajuču traku!!!user posted image


chemaco ti to ima sve sigurno, a inace imas mueller, interspar .... lanac i odgovarajucu traku najbolje sama napravi to ti nije tesko...a pogledaj u Radicevoj one dindje mindje vjerojatno ima tih lanaca a ak ne...koju bi ti boju? ja mislim da kod svojih jos imam tih perlica i toga za djindjice pa ti mogu dati...



Tražim nešto boje starog zlata, u Chemacu takve  perlice kaj ja hoću za 20 cm koštaju 24 kn, a meni toga treba užasno puno, pa tražim negdje neš' jeftinije, ali ako ne nađem morat ću tamo!!!
Možda bude varijanta da otraga umjesto tih lanaca budu bijela perle.
Tnx svakako!user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:13:18   
patka
http://www.perlica.hr/component/page,shop.product_details/flypage,flypage.tpl/product_id,5375/category_id,355/option,com_virtuemart/Itemid,2/

ovo je ipak 60cm i 22kn


e da, imas i u Frankopanskoj odmah kod ilice na lijevoj strani u dvoristu ducancic samo sa perlicama i nisu skupi...sad ja se nadam da nisu zatvorili...nemam pojma kak se zove al u tom istom dvoristu je i ona cajoteka


< Poruku je uredio patka -- 6.7.2011 15:20:19 >


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:30:33   
modesty blaise
joj mayo baš mi je drago zbog vas...po svemu kaj si opisala brijem da će to biti jedna prekrasna mala intimna svečanost...baš u tvom stilu...ti si meni nekako cijela "intimna" i tiha a opet upečatljivauser posted image user posted image

haljina će ti biti PREKRASNA....user posted image ...mislim da će ti dečki biti potpuno u sjeni kraj tebeuser posted image ...al tak i treba

evo ti jedan buketić ....
user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:33:58   
Bebys
http://www.perlica.hr/component/option,com_virtuemart/Itemid,2/

pogledaj si ovdje SAME PERLICE...U ZAGREBU u ulici kralja Zvonimira..mozda nesta ima ja nisam bas gledala...sretno

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:34:46   
Bebys
tek sada vidim da je patka to vec stavila...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 15:54:41   
mayathebee
@ Bebys & Patka - mislim da sam našla nešto kod ovih "perlica", hvala na linku, prvom prilikom idem do Zvonimirove!!!

U Frankopanskoj sam već bila, oni imaju sve isto kao Chemaco!

@ Modesty - user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mayathebee -- 6.7.2011 15:55:17 >


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 16:14:21   
berny
maya, baš se veselim zbog tebe. nismo se upznale ali si mi jako draga rr. dosta sličnih situacija oko bebača. sličnih životnih borbi i veselja. kad bi ja birala destinaciju... vis, definitivno. s visa su mi korjeni. a kakve će tek prekrasne fotke bitiiiii! user posted image

jeftine perle možeš naći u konjšćinskoj (kod janjevaca). oni sve prodaju na veliko. sve isto kao i po dućanima u zg na malo.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 16:22:57   
bubaMaja
stavila sam ti kod sebe dvije slike svog buketa sa suncokretima. da mi netko objasni kako se stavljaju ovdje slike stavila bih ih i tu... mi smo se ženili 28.8. ))) jedan od razloga je i taj što sam htjela suncokrete )) sretnooo i predivan vam je odabir ))))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 16:25:42   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: berny

maya, baš se veselim zbog tebe. nismo se upznale ali si mi jako draga rr. dosta sličnih situacija oko bebača. sličnih životnih borbi i veselja. kad bi ja birala destinaciju... vis, definitivno. s visa su mi korjeni. a kakve će tek prekrasne fotke bitiiiii! user posted image

jeftine perle možeš naći u konjšćinskoj (kod janjevaca). oni sve prodaju na veliko. sve isto kao i po dućanima u zg na malo.



Ma znala sam da imamo neku tajnu vezu!!! user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 16:28:59   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

stavila sam ti kod sebe dvije slike svog buketa sa suncokretima. da mi netko objasni kako se stavljaju ovdje slike stavila bih ih i tu... mi smo se ženili 28.8. ))) jedan od razloga je i taj što sam htjela suncokrete )) sretnooo i predivan vam je odabir ))))))


http://www.slikomat.com/

Hvala bubaMaja!!!

Inaće, gore ti je link za stavljanje slika. Kad otvoriš slikomat stranicu, klikneš na browse, i u svom kompu nađeš sliku koju želiš staviti. Tamo na slikomatu odabereš format slike koji želiš i klikneš na NALOŽI. Kad bude gotovo sa obradom slike, klikneš copy na sliku i paste tu u post. Možda sam komplicirano objasnila, ali jednostavno je, nećeš fulati!



_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 21:19:41   
BUMBI
Ajme,superuser posted image user posted image
Sve mi se sviđa

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 22:26:15   
Ruža
IZVORNA PORUKA: mayathebee

user posted image

Kako vam se sviđa?!user posted image
Materijal jučer kupljen, neznam gdje i kako da osmislim ove lance, perle, trake ili što već jesu na leđima!
I za ukrasnu traku na struku se još isam odlučilauser posted image


Haljina je mrak! Sličnu sam imala ja poslje ponoći, ako hoćeš posudim ti ju.user posted image  I sandalete ako br. odgovara.
Meni su je šivali u Sposi i bila sam jako zadovoljna pa ih preporučujem.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 22:30:23   
Ruža
IZVORNA PORUKA: mayathebee

Da li znate u zg neki dučan sa perlama, ogrlicama, materijalom sa ukrasnim trakama a da nije hoby art.......neznam gdje da pronađem ove lance i odgovarajuču traku!!!user posted image


U Sposi imaju trakice sa tim kamenčićima, možda da tamo provjeriš?
Ideja je super i mjesto i vrijeme, i odabir cvijeća za buket, a baš si me sad razveselila. user posted image
Inače meni su jako lijepa i vjenčanja na Rastokama. Tamo ću ja na reprizu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 22:57:15   
maryann01
sve je super i vjerujem da ćete svi biti prekrasni i sviđa mi se ovaj buketić koji ti je modesty stavila jedva čekam slikeuser posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 23:15:29   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moje Vjenčanje!
6.7.2011 23:46:02   
mali_macic
prelijepooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moje Vjenčanje!
7.7.2011 0:01:03   
mali_macic

http://www.slikomat.com/

Hvala bubaMaja!!!

Inaće, gore ti je link za stavljanje slika. Kad otvoriš slikomat stranicu, klikneš na browse, i u svom kompu nađeš sliku koju želiš staviti. Tamo na slikomatu odabereš format slike koji želiš i klikneš na NALOŽI. Kad bude gotovo sa obradom slike, klikneš copy na sliku i paste tu u post. Možda sam komplicirano objasnila, ali jednostavno je, nećeš fulati!


[/quote]

HVALALALAAA na ovom linku, konacno mogu i ja stavit slike
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moje Vjenčanje!
10.7.2011 23:08:28   
bubaMaja
http://img163.imageshack.us/img163/9536/85297565.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/9941/14208371.jpg




[img=http://img34.imageshack.us/img34/9941/14208371.th.jpg]
[img=http://img163.imageshack.us/img163/9536/85297565.th.jpg]


< Poruku je uredio bubaMaja -- 10.7.2011 23:24:13 >


_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moje Vjenčanje!
10.7.2011 23:53:00   
mayathebee
Sviđa mi se bubaMaja i buket, i gljivice na njemu, i ovo malo vjenčanice što se nazireuser posted image
Hvala ti na trudu!!!
Osobno sam mislila kratki buket samo sa suncokretima, a sad kad vidim tvoj.......ništa još nije definirano!user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moje Vjenčanje!
10.7.2011 23:57:35   
maryann01
kak napreduju pripreme za dan D?

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moje Vjenčanje!
11.7.2011 0:03:39   
mayathebee
Vjenčanica se šiva, perlice sam našla, i sad sve ostalo malo stagnira jer sutra Ivano i ja opet idemo na moreuser posted image sa mojom frendicom i njenom malom curicom. Tatu ostavljamo da puno radi, valjda će uspijet i nešto oko vjenčanja riješiti.



_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moje Vjenčanje!
11.7.2011 1:54:19   
lilia
user posted image user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moje Vjenčanje!
17.7.2011 18:44:26   
bubaMaja
ako ćeš imati baš onakvu vjenčanicu ja bih na to jedan velliki duugi suncokret bez puno šminke... na taj tip ti bolje idu dulji buketi nego kratki (po meni) ili tri manja duga spletena s malo cimeta ili šaša

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moje Vjenčanje!
18.7.2011 22:43:34   
mayathebee
Razmišljam o samo jednom suncokretu, polu-dugi buket sa malo malo zelenja.....neznam još!

Danas sam bila na prvoj probi vjenčanice, i onako ni blizu kraja mi izgleda genijalno! Nadam se da ću i na kraju biti toliko zadovoljna. Krojačica je pogodila svaku moju misao, i dala mi još neke svoje super ideje!
Jedino neznam što ću sa dekolteom. Napravila mi je dosta duboki prorez prema pupku, nešto u stilu one crne haljine što je jednom imala ona famozna Vlatka Pokosuser posted image , i meni se to jako sviđa, no problem je što baš i nisam obdarena, pa neznam kako će to izgledati. Rekla mi je da mogu nabaviti one ljepljive cike, ali nesmiju biti spojene, da se ne vidi spoj, i da će mi oa još podebljati naborima da mi cike izgledaju super.
Jel ima tko iskustva s tim samostoječim cikamauser posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!