|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 16:51:49   
Miau
Marijana je sa RTL-om sklopila ugovor, sex u kuci u zamjenu za pobjedu. To govori sve o njoj i njezinom karakteru! Zalosno je da je zena tako niskih moralnih vrijednosti, bez imalo majcinskih osjecaja, bez imalo srama, bez imalo ponosa pretvorena u svojevrsnu heroinu samo zato sto ju je ljubavnik s kojim se besramno 3 mjeseca sexala na javnoj televiziji u emisiju koju joj gledaju i dvogodisnja kcerka i muz i roditelji i muzevi roditelji, sva rodbina, prijatelji, poznanici, znani i neznani u ni vise, ni manje nego 5 drzava, ostavio! Sad se normalan covijek pita: "Gdje sve ovo ide i u kakvom mi drustvu zivimo?". Inace sam misljenja da nitko normalan ne bi ni isao u taj show. Poznajem decka koji je prosao prva dva kruga u izboru kandidata i kaze kad je vidio pitanja u trecem krugu odustao je. Produkcija radi eliminaciju i trazi sto vece "redikule" jer tako ce im show biti gledaniji - sasvim logicno! user posted image

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 17:04:32   
Miau
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: Bebys

a ste sve postene....A JA VAM NEVJERUJEM...zao mi je ali nevjerujem vam...


Babys, hoćeš reći da su sve žene kurve? user posted image
joj zvonki nemoj me zezati..

ne mislim to...samo me smeta sto su sve SVETE...a znam ka nitko nije iskren prema sebi..
ovo se odnosi i na muski rod..MENI SU MUSKO I ZENSKO U ISTOJ VALNOJ DULJINI KOLIKO MUSKIH IMA KURVI..STO MORA BITI ZENA
i Marijana za mene nije kurva...prostitutke su samo one koje se drmaju sa svakim ili muskarac isto tako za lovu...ovdje se o tome neradi zar ne...



Prostitutke su zene koje su placene za sex. Marijana je za svoj dobila 104 700 eura, zar ne?!?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 17:11:23   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: Miau

Marijana je sa RTL-om sklopila ugovor, sex u kuci u zamjenu za pobjedu. To govori sve o njoj i njezinom karakteru!



oprosti na pitanju ali da li  ti radiš na RTL-u i bila si na potpisu tog ugovora ili samo laprdaš i pretpostavljašuser posted image
jer to je ipak velika razlika....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 17:17:58   
Indy
IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Nemešov novi hit:"Zaljubljen od prvog dana sve dok nije došla mama"-hahahahahahahahahahahahahaha!


nemešizam-kad ti život kroji mama user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a jeste lude. Al priznajte da nije lako nijednoj ženi s muškarcem koji ima nemešizamuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
jesam se nasmijala, ova Marijana nas dobro zabavlja


< Poruku je uredio Indy -- 1.7.2011 17:19:40 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 18:11:07   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Miau

Poznajem decka koji je prosao prva dva kruga u izboru kandidata i kaze kad je vidio pitanja u trecem krugu odustao je. Produkcija radi eliminaciju i trazi sto vece "redikule" jer tako ce im show biti gledaniji - sasvim logicno! user posted image



Slažem se da su kandidati "odabranog profila", možda čak potvrđeni od psihologa labilnijeg karaktera. Sigurno im ne bi bila ja zanimljiva. Cijeli dan bi mela po kući, a cice mi se ne naziru ni sa pooovećim "pušapom" user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 18:13:43   
pincirotvajler
a ja bi onda bila zvonki user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 23:21:16   
Miau
Ma ne trebas se izvinjavati, samo ti pitaj, da radim! user posted image

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ja osobno nisam za varanje i smatram da to sto je ucinila nije lijepo ni moralno ali nitko od nas ne zna sta nas ceka u zivotu i zato nitko nema pravo ovako olako sudit jednoj Marijani ......
ako sam o životu nešto naučila to je sigurno i ona "never say never"!



Zaprepascuje me cinjenica koliko je "Marijana" medu nama i koliko je onih sta kurvanje na televiziji zdusno brane!user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 23:31:01   
mm1209
Nije lijepo prozivati nikog da je isti kao marijana samo zato jer se ne poklapa s necijim misljenjem

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 23:33:48   
mm1209
Zar je kurvanje u tajnosti bolje nego na tv-u? Pa po meni je gore...

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
1.7.2011 23:43:44   
Indy
mislim da se Marijani sada više fičuka i za muža i za Nemeša, a i za cijelo njeno mjesto. ona je pokupila lovu, samo da nesprčka novac na brzinu.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 0:14:45   
Miau
Ah, da se njoj ikad fuckalo za muza ne bi se seksala pred kamerama s drugim i to dok je u istom krevetu s ostalim stanarima. A koliko se "zaljubila" u Nemesa je pokazala u svakoj prilici koju je mogla ugrabiti dok je on bio na otpadu. Svi su joj bili dobri, samo da imaju k... da oprostite. Ljubila se s Brandonom, Lesteru uvlacila ruke u gacice, Vladi govorila da joj ne bi smetalo da dira njene sise, sve od reda je zvala u krevet...ja doista ne razumijem kako je netko moze braniti?!? Sibencani i Kninjani kazu da je nije jeb.. samo onaj koji nije pitao, a tako je bice bilo i u Bosni, ona je Bosanka koja je '95 doselila u Knin.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 8:27:38   
Bebys
fala na iscrpnom izvijescu  Miau...


ja je svejedno NE OSUDJUJEM jer znam koliko zena i muskaraca ima koji to rade tajno...postotak je visok i zato ju ne osudjujem....i nikada to necu...to je njezin zivot...i njezina stvar...temu sam otvorila samo iz jednog razloga...
upravo radi takvih koji je OSUDJUJU JER NITKO NIJE TOGA DOSTOJAN APOSLUTNO NITKO...ni ja ni ti ni bilo tko drugi...zasto jer svi imamo svoje stvari za rijesavati...uzasno NE PODNOSIM OSUDE...gadi mi se to

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 8:37:55   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: Miau

Ah, da se njoj ikad fuckalo za muza ne bi se seksala pred kamerama s drugim i to dok je u istom krevetu s ostalim stanarima. A koliko se "zaljubila" u Nemesa je pokazala u svakoj prilici koju je mogla ugrabiti dok je on bio na otpadu. Svi su joj bili dobri, samo da imaju k... da oprostite. Ljubila se s Brandonom, Lesteru uvlacila ruke u gacice, Vladi govorila da joj ne bi smetalo da dira njene sise, sve od reda je zvala u krevet...ja doista ne razumijem kako je netko moze braniti?!? Sibencani i Kninjani kazu da je nije jeb.. samo onaj koji nije pitao, a tako je bice bilo i u Bosni, ona je Bosanka koja je '95 doselila u Knin.


ajme, ajme....po svemu kaj si napisala prvo sam sigurna da ne radiš na RTLu neg da si ko i svi mi BB pratila prek telke , a iz tvog načina izražavanja dalo bi se štošta izvući....možda uopće nisi bolja od marijane samo to zdušno želiš dokazati
tebi je bolje da ne ideš na temu anonimne o prijevari jer vjerojatno bi ju odma pribila na stup po kratkom postupku
naravno, imaš pravo na svoje mišljenje kao isvi mi ostali
tak da i u buduće možeš slobodno Miau-kati

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 10:21:51   
bubaMaja
opet smo se zapalili za ovu temu.. šta će biti tek nakon nedjelje kad će nam rtl servirati "istinu" hahahahahah

jedva čekam!!!

moje mišljenje je da takav ugovor nije mogao biti ponuđen na potpisivanje jer je to poticanje na bludne radnje i plaćanje za se4ks što je kažnjivo zakonom i ovdje i u srbiji... nisam pravnica, ali dosta sam čitala o tome, vjerojatno ima tu i onih kojima je to struka??? njihov komentar??
kad bi marijana imala ugovor u kojem stoji od rtla da će za sex dobiti pobjedu, mislim da bi izvukla puno više novaca od ovih sto tisuća...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 10:32:11   
mišica 666
ma meni je ovo uopće nepotrebno komentirat. radila je šta je radila dobila je novce izgubila je muža. njen život. sama pala sama se ubila.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 10:45:05   
Ninaa
Ajme s čim se vi zamarateuser posted image


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 11:01:59   
Bebys
buba majo kako mislis u nedelju rtl servirati istinu...HOCE BITI NEKA EMISIJA..ILI STA..RECI MI DA PRATIM...HVALA TI

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 11:02:05   
njanja
bas strasno....
Neki dan sam otvorila temu o stjepanu i luki-2 cellos na rr iz 2 razloga;
1. Da stvarno izrazim svoje divljenje i odusevljenje prema njima i da ako ih netko nije cuo, da ih poslusa
2. Da vidim koliko ce se ljudi javiti tamo i raspravljati....

Uzasno porazavajuci rezultat kada se vec danima razvlaci jedna flundraca koja nije vrijedna ni spomena i koju ce za par mjeseci zaboraviti svi kao da se bb nikad nije desio, a decki koji se cijeli zivot skoluju i imaju izniman talent i nastupaju uz bok svjetskih zvijezda, gotovo pa ni ne primjecujete...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 11:04:48   
Bebys
njanja nevoli svatko takvu glazbu...znas da vecina slusa narodnjake nazalost...pa ti je to i odraz teme nazalost
a tracevi su uvijek dizali veliku prasinu..isto nazalost

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 16:29:04   
Miau
Modesty vec si napisala da je ne osudujes jer "never say never", drugim rijecima i sama si droljasta i fukanje na tv za tebe je normalno! Nema potrebe da se ponavljas, shvatili smo!
A sto se tice izrazavanja, dobro si me nasmijala: Neg, ko, prek, tak... Pravopis ti i nije bas jaca strana, kao ni moral ocito! user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 18:33:39   
lilia
Miau, ja ne mogu vjerovati u ovo i iskreno sam šokirana tvojim načinom izražavanja i komuniciranja. Ispod svake razine ti je.user posted image
Modesty sigurno nije "droljasta" zato što ne misli kao i ti, znači da smo sve mi koje ne dijelimo tvoje mišljenje takve?
I jedna je od pismenijih osoba na RR, razlikuje ije od je i č od ć,što mnogi ne razlikuju. Tak i ovak je samo dijalekt kojim govori.
Nadam se da će te moderatori upozoriti na pravila ponašanja, jer pristojnost ti nije ječe strana.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 19:30:13   
bubaMaja
bebys u ned u 20 emisija horvat brendon i marijana pričaju

miau user posted image user posted image jadno

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 20:11:39   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Miau

Modesty vec si napisala da je ne osudujes jer "never say never", drugim rijecima i sama si droljasta i fukanje na tv za tebe je normalno! Nema potrebe da se ponavljas, shvatili smo!
A sto se tice izrazavanja, dobro si me nasmijala: Neg, ko, prek, tak... Pravopis ti i nije bas jaca strana, kao ni moral ocito! user posted image


Na portalu Ringeraja postoje određena pravila komuniciranja, svako vrijeđanje je povreda tih pravila pa Vas upućujem da ih ponovno pročitate.
http://www.ringeraja.hr/oportalu.asp?l1=60
Nastavak komunikacije u ovom tonu snosi određene sankcije.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 20:32:39   
mm1209
Miau ovim ponasanjem si dokazala svoj loš odgoj I vrlo ruzan nacin komunikacije, strasno!!!!! Ti nisi modesty ni do koljena i svoju ogorcenost lijeci negdje drugdje, a ne na forumu. Zalosno je da se jedna zena kakvom se predstavljas tako ponasa! user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 21:56:06   
Miau
Nevjerojatno kako su se brzo javile one koje na ovoj temi jedini problem vidi u onom sto sam ja rekla. Dode mi se smijati, premda je to vise za plakanje! Drage moje ja se "ne predstavljam" ja sam kazem sto mislim, ako cu zbog tog biti banovana, neka budem user posted image

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!