|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:32:44   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lilivana

Bebys, misliš da mi ne čitamo dnevne novine?
vis da neki ne citaju...user posted image user posted image user posted image

pa iz clanaka koji su bili dostupni svima na bb

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:33:31   
Bebys
hajde njezin zivot...sve ce to ona krvavo platiti..

novci ce se potrositi a bol ce ostati i posljedice....treba sa time zivjeti....user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 127
   [Obrisani korisnik]
28.6.2011 9:36:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:38:53   
m600
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:44:49   
njanja
a hebate, razvuklo se na 6. strana....
a kada se priča o nekim značajnim temama, onda ispada da su te teme za provikaciju....
ma dajte, zaboravite na anonimkušu već jednom, ionako je previše medijskog prostora dobila...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:49:17   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lilivana

hvala Bogu da portal ima tebe, i da prosvjetljuješ ljude člancima iz naših dnevnih novina. i by the way, dala je intervju 24 sata, možeš pročitat u tiskanom izdanju user posted image
  napisi nam neznamo gdje je 24 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:49:40   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Bebys

hajde njezin zivot...sve ce to ona krvavo platiti..

novci ce se potrositi a bol ce ostati i posljedice....treba sa time zivjeti....user posted image


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:57:04   
m600
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Bebys

hajde njezin zivot...sve ce to ona krvavo platiti..

novci ce se potrositi a bol ce ostati i posljedice....treba sa time zivjeti....user posted image




user posted image user posted image user posted image   citiraš samu sebe?


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 10:04:42   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: lilivana

hvala Bogu da portal ima tebe, i da prosvjetljuješ ljude člancima iz naših dnevnih novina. i by the way, dala je intervju 24 sata, možeš pročitat u tiskanom izdanju user posted image
  napisi nam neznamo gdje je 24 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ne moram se sloziti sa tvojim misljenjima ali mogu postovati sto si jako iskrena osoba...
ides svojim pravcom i vidis u ljudima pozitivne stvari...
malo je danas iskreni ljudi!user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 10:10:49   
Bebys
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Bebys

hajde njezin zivot...sve ce to ona krvavo platiti..

novci ce se potrositi a bol ce ostati i posljedice....treba sa time zivjeti....user posted image




user posted image user posted image user posted image   citiraš samu sebe?

mmm da...jer ima onih koji ne citaju SVE samo dio koji im odgovara...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 10:12:19   
Bebys
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: lilivana

hvala Bogu da portal ima tebe, i da prosvjetljuješ ljude člancima iz naših dnevnih novina. i by the way, dala je intervju 24 sata, možeš pročitat u tiskanom izdanju user posted image
  napisi nam neznamo gdje je 24 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ne moram se sloziti sa tvojim misljenjima ali mogu postovati sto si jako iskrena osoba...
ides svojim pravcom i vidis u ljudima pozitivne stvari...
malo je danas iskreni ljudi!user posted image
to su u zivotu skupo placa...OSJECAM TO SVAKI DAN...od kada znam za sebe ali to je jedini nacin da covjek zivi kako treba...NEVOLE TO LJUDI A NIKADA NISU NI VOLJELI..ali to vec nije moj problem user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 10:13:59   
anaxx
sve razmišljam da li se javiti ili ne na ovoj temi, pa na kraju ipak evo par riječi... iako je ponekad bolje biti tiho...
ne podržavam to što je napravila, ali da joj je brak funkcionirao super vjerovatno ni nebi... mislim da je za raspad braka potrebno dvoje... mislim da se naivno zaljubila u kretena koji ju je iskoristio misleći da će na taj način pobijediti ( ili si barem osigurati popularnost i karijeru),

je išla je predaleko jer je bila svima pred očima, ali da li je bitno zadite li nešto javno ili tajno ako time nekog povrijedite... svašta se danas radi (i puno gore stvari ) pa se to ne osuđuje jer nismo vidjeli...
mislim da je stvarno vjerovala u tu ljubav...

namještaljka i gluma?
moj prijatelj plovi s njezinim mužem, s njegove strane nije bilo dogovara tipa "Idi i pod svaku cijenu osvoji nagradu", on je bio u šoku u početku... sad više ni on ne zna što bi rekao... kaže da po njoj misli da se stvarno zaljubila...

sve u svemu meni je žene na kraju žao i nadam se da će si uspjeti srediti život kako najbolje zna za dobrobit sebe i svojih najmilijih, a posebno male Korine...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 11:11:21   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: njanja

a hebate, razvuklo se na 6. strana....
a kada se priča o nekim značajnim temama, onda ispada da su te teme za provikaciju....
ma dajte, zaboravite na anonimkušu već jednom, ionako je previše medijskog prostora dobila...

Potpisujem...nek se ševi za pare il besplatno,koga briga..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 22:34:19   
inesica
Bebys, priznaj, koliko te Marijana placa da budes njen P.R.? :)


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 22:39:46   
natalijax
IZVORNA PORUKA: inesica

Bebys, priznaj, koliko te Marijana placa da budes njen P.R.? :)

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 22:42:32   
natalijax
bebys zbilja si mi draga al stvarno sam se iznenadila i najmanje se nadala da češ tako razmišljati,ti koji si religiozna,koja neda da se dira u crkvu i sve što je od Boga,nisam ni mislila da bi ti podržavala da jedna žena javno vara svog muža,nekako imam osječaj da su u tebi dvije osobe samo što sumnjam da je baš prava bebys u tebi

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 23:14:27   
luiza1
stvarno je glupo sudit bilo kome i nije u redu to sta je napravila,i ako se je zaljubila mogla je to drukčije napravit.ali na kraju svega bilo mi ju je ful žao i ja bi joj dala jos toliko para jer pusti priču žena je zaradila svaku kunu.i još nakon šta su je onako izžviždali...na kraju koliko nisam mogla shvatit da jedna majka i žena može tako nešto javno napravit opet mi ju je bilo tako žao...stvarno nemamo pravo nikome sudit...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 142
   [Obrisani korisnik]
29.6.2011 10:30:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu luiza1)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
29.6.2011 10:37:49   
Zvonki
Lili, najbolje da se mi konzerve ne javljamo na ovoj temi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
29.6.2011 11:59:57   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: lilivana

nastavljam sagu al ne toliko o Marijani, koliko o vama koje ju opravdavate da je tako nešto napravila "jer ko zna kakav joj je brak bio". znači svaka kojoj je teško u braku ili ima loš brak, bilo bi u redu da se ide xxx s prvim koji naiđe i to pred cijelim gradom?


haha...pa dobro nije se možda trebala kresnut nakon samo tjedan dana...možda je ipak mogla malo pričekat ...npr bar 3 tjedna user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
29.6.2011 12:00:41   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Lili, najbolje da se mi konzerve ne javljamo na ovoj temi user posted image


pa je...konzerve su bolje kad su na polici u špajziuser posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
29.6.2011 12:02:52   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

IZVORNA PORUKA: lilivana

nastavljam sagu al ne toliko o Marijani, koliko o vama koje ju opravdavate da je tako nešto napravila "jer ko zna kakav joj je brak bio". znači svaka kojoj je teško u braku ili ima loš brak, bilo bi u redu da se ide xxx s prvim koji naiđe i to pred cijelim gradom?


haha...pa dobro nije se možda trebala kresnut nakon samo tjedan dana...možda je ipak mogla malo pričekat ...npr bar 3 tjedna user posted image


da da user posted image
ja prva nemrem osudit marijanče jer bez sexića nemreeeemmm tak dugo user posted image


< Poruku je uredio pincirotvajler -- 29.6.2011 12:03:10 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 147
   [Obrisani korisnik]
29.6.2011 12:44:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 148
   [Obrisani korisnik]
29.6.2011 12:45:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
29.6.2011 12:48:25   
modesty blaise
 konzervama fali "otvarač" da im pokaže kak svijet stvarno zgledauser posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!