|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mala Marta - veliki borac
25.6.2011 16:02:30   
Indy
IZVORNA PORUKA: ELISABETH

user posted image user posted image user posted image za našu Marticu, samo tako nastavi hrabrice mala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mala Marta - veliki borac
25.6.2011 18:15:15   
z1a2k3l4i5n6a
držite se...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** nada umire zadnja,pa tako i naša** http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000161762581

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mala Marta - veliki borac
25.6.2011 22:06:39   
patka
user posted image user posted image user posted image drz se Marticeuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image mali borac...mozes ti touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu z1a2k3l4i5n6a)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Mala Marta - veliki borac
25.6.2011 22:16:54   
mali_macic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Mala Marta - veliki borac
25.6.2011 22:17:07   
Ruža
Bravo malena, samo hrabro naprijed.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Mala Marta - veliki borac
25.6.2011 22:42:18   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: tyna

bravo Martice...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svi mislimo na tebe i svaki dan čekamo sve bolje i bolje vijesti!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 9:37:47   
Krky
Bravo malena! Rasti i jačaj! Uspavana, tebi i divnom mužiću puno snage i hrabrosti i svaki novi dan prepun lijepih vijesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:17:46   
uspavana
hej curke!
isprika što se nisam javila zadnjih dana... al opet je bilo puno stvari na repertoaru - a jedna od njih je da smo mm i ja imali prometnu u subotu!!! katastrofa!!! tako da sam ni auto nemamo... osim ako ga posudimo....

al jučer smo bili kod Marte... mala princeza naša imala jučer 940 grama.
Krvarenje u želudac se smirilo, i u subotu su krenuli s hranjenjem. Prvo su joj u subotu davali neku mješavinu mlijeka i nečeg (pola, pola),a od jučer su krenuli s čistim mlijekom... i dok smo mi bili tamo (oko 1 sat popodne) još uvijek je sve bilo ok i dobro je podnosila hranjenje.
Jučer je nekoliko puta otvorila svoje prekrasno plave tatine okice... čak nam se i nasmijala malo... pokazivala nam jezik... a preslatka je kad joj dotakneš stopalo a ona skupi prstiće kao da ti želi uhvatiti prstić...

Još uvijek nije van opasnosti...krvarenje u mozak se još nije do kraja smirilo, ali za sad nema nikakvih naznaka za druge probleme... doktor samo govori kako je Marta veliki borac... a mi znamo da Marta mora biti borac za tatu i mamu... mi je želimo razmaziti, čekamo da poraste i da je odvezemo kući... da bude samo naša!!!

Molim vas da nas se i dalje sjetite u molitvama.... javit ću vam se s novostima... danas smo 17. dana user posted image srećica tatina i mamina, naše zlato malo!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:19:52   
mirna
Super novosti!user posted image osim prometne naravno, ali dobro da ste vi ok...

< Poruku je uredio mirna -- 27.6.2011 10:20:20 >

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:19:54   
Bebys
ajme uspavana zao mije za prometnu ALI VAS JE SNASLO BAS SADAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a za Martu mi je drago ...SAMO NEKA NAPREDUJE...to vam je utjeha u svemu.....sretno MARTICEuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:20:52   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image  mišu mali,samo tako naprijed!!!!
Žao mi je zbog saobraćajke,al bitno da ste živi i zdravi...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:22:24   
zara13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:24:43   
njanja

IZVORNA PORUKA: uspavana
mi je želimo razmaziti, čekamo da poraste i da je odvezemo kući... da bude samo naša!!!



ne molim često, ali upravo sam i ja pomolila za to!!!!!


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:26:17   
Zvonki
Rasplakala si me user posted image Marta, samo naprijed user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:26:24   
uspavana
hvala vam!! ma znam, auto je samo lim... nije vrijedno spomena, glavno da smo mi dobro...ali ipak je auto kupljen novi pred 3 mjeseca... a sad više neće biti toliko novi, pa mi je žao... al ne možeš protiv toga...

sad samo trebamo držati fige da nam osiguranje što prije isplati novce, i da nam što prije poprave auto -jer auto koji je skrivio nesreću je slovenac...pa ide međunarodno potraživanje osiguranja, a to traje (traje i ovo domaće...)... al ipak imam vjere da će se riješiti u nekom normalnom roku...

al glavno da Marta ide gramažom prema naprijed... i ipak se vidi neki napredak na njoj...još da se ostale stvari smire, i bit će ona dobro - na naše veselje!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:30:06   
Bebys
samo hrabro USPAVANA...samo hrabrno sve ce biti dobro...

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 10:57:52   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: uspavana



al glavno da Marta ide gramažom prema naprijed... i ipak se vidi neki napredak na njoj...još da se ostale stvari smire, i bit će ona dobro - na naše veselje!!!

user posted image user posted image user posted image

draga znam da ti je teško ali vidiš da se martica neda i to vam sigurno dae snage za ''gurati naprijed''
teško sta ste bez auta ostali ali bolje bez auta nego da je vama nešto.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 11:06:50   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 11:14:04   
tyna
user posted image  bravo za malu smješkicu, neka nas samo tako i dalje uveseljava brzim napredkomuser posted image
žao mi je zbog prometneuser posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 11:15:33   
Indy
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: uspavana



al glavno da Marta ide gramažom prema naprijed... i ipak se vidi neki napredak na njoj...još da se ostale stvari smire, i bit će ona dobro - na naše veselje!!!

user posted image user posted image user posted image

draga znam da ti je teško ali vidiš da se martica neda i to vam sigurno dae snage za ''gurati naprijed''
teško sta ste bez auta ostali ali bolje bez auta nego da je vama nešto.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 12:07:27   
uspavana
joj...morala sam se javiti još jednom danas - danas imamo 970 grama!!!!

još nešto sitno fali i bit će 1 kg!!! user posted image user posted image user posted image
presretna sam!!! naš mali borac napreduje i neda se!!!!

VOLE TE TATA I MAMA!!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 12:10:03   
Zvonki
user posted image
Odi na temu kako napreduje vaše nedonošče user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 12:16:04   
ivanicapeca
Uspavana šaljem ti kao sunce veliku podršku. Znam kroz što prolaziš. Moj Šimun je rođen u 27 tj. zbog preenklapsije. Spašavali su nam živu glavu i jednom i drugome. Mi smo bili na Sv. Duhu kod dr. Stanojevića koji je Šimunu doslovno spasio život. Imao je svega 950g kad se rodio i 34cm isto je imao taj stres ulkus, krvarenje u mozgu koje je krenulo intrauterino 3/4 stupnja unutar moždane komore s naznakama hipoksije (nedostatak kisika), infekcije prvo beta hemolitički strep, pa enklapsijela, e.coli, kandida. Kako je bio na respiratoru (samo mu je impuls davalo, jer se zamarao kod samostalnog disanja) najvjerojatnije se zbog zaštopavanja tubusa isprovocirala reakcija mozga u vidu konvulzija, pa smo i to 3x prošli no vrlo brzo se smirilo. Bio je u inkubatoru mjesec i pol dana, od toga na intezivnoj mjesec.
Ne moram ti previše pisati kroz što sam prolazila jer isto nam je svima u glavi, uvjerena sam u to.
Želim ti reći da se i s tako malom dječicom visokog neurorizika mogu ostvariti čuda. Šimun je sad skoro 2 mj. korigirane dobi, ima 4600g, i za sad se nisu pokazali nikakvi defekti kao posljedica svega što je prošao. Jede i napreduje, zapravo neke stvari radi u skladu sa svojom ne korigiranom starosti. Smije se, ostvaruje kontakt očima s ljudima oko sebe, prati igračkice, pokazuje volju, čak počinje lagano hvatati predmete koji mu se stave na prsa. Idemo na Goljak i uključeni smo u projekt Mali dom. Terapeuti su jako zadovoljni s njegovim napretkom. Jako jako jako je važno da se s takvom djecom jako puno bavi kod kuće. Mi doma gotovo stalno kad je budan s njim nešto radimo i potičemo njegovu motoriku i senzoričke sposobnosti. Odradili smo UZ mogza i nalaz je OK. Ugrušak se lagano počinje resorbirati.
Ono što ti mogu preporučiti i što je kod mene palilo jest da se fokusiraš isključivo na tu i sad i baviš u glavi jedino aktualnim događanjima. Biti će sve ok i drži mi se!
Pusa od mame Ivane i Šimuna user posted image

< Poruku je uredio ivanicapeca -- 27.6.2011 12:17:21 >

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 12:30:53   
m600
IZVORNA PORUKA: ivanicapeca

Uspavana šaljem ti kao sunce veliku podršku. Znam kroz što prolaziš. Moj Šimun je rođen u 27 tj. zbog preenklapsije. Spašavali su nam živu glavu i jednom i drugome. Mi smo bili na Sv. Duhu kod dr. Stanojevića koji je Šimunu doslovno spasio život. Imao je svega 950g kad se rodio i 34cm isto je imao taj stres ulkus, krvarenje u mozgu koje je krenulo intrauterino 3/4 stupnja unutar moždane komore s naznakama hipoksije (nedostatak kisika), infekcije prvo beta hemolitički strep, pa enklapsijela, e.coli, kandida. Kako je bio na respiratoru (samo mu je impuls davalo, jer se zamarao kod samostalnog disanja) najvjerojatnije se zbog zaštopavanja tubusa isprovocirala reakcija mozga u vidu konvulzija, pa smo i to 3x prošli no vrlo brzo se smirilo. Bio je u inkubatoru mjesec i pol dana, od toga na intezivnoj mjesec.
Ne moram ti previše pisati kroz što sam prolazila jer isto nam je svima u glavi, uvjerena sam u to.
Želim ti reći da se i s tako malom dječicom visokog neurorizika mogu ostvariti čuda. Šimun je sad skoro 2 mj. korigirane dobi, ima 4600g, i za sad se nisu pokazali nikakvi defekti kao posljedica svega što je prošao. Jede i napreduje, zapravo neke stvari radi u skladu sa svojom ne korigiranom starosti. Smije se, ostvaruje kontakt očima s ljudima oko sebe, prati igračkice, pokazuje volju, čak počinje lagano hvatati predmete koji mu se stave na prsa. Idemo na Goljak i uključeni smo u projekt Mali dom. Terapeuti su jako zadovoljni s njegovim napretkom. Jako jako jako je važno da se s takvom djecom jako puno bavi kod kuće. Mi doma gotovo stalno kad je budan s njim nešto radimo i potičemo njegovu motoriku i senzoričke sposobnosti. Odradili smo UZ mogza i nalaz je OK. Ugrušak se lagano počinje resorbirati.
Ono što ti mogu preporučiti i što je kod mene palilo jest da se fokusiraš isključivo na tu i sad i baviš u glavi jedino aktualnim događanjima. Biti će sve ok i drži mi se!
Pusa od mame Ivane i Šimuna user posted image


prekrasan postuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jako si lijepo to napisala i drago mi je da je Šimun izrastao u tako velikog dečkića user posted image
želim vam svu sreću
Martice i ti si nam stalno u mislima i molitvamauser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Mala Marta - veliki borac
27.6.2011 12:32:05   
uspavana
ivanicapeca - hvala ti puno na riječima ohrabrenja.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šaljem tebi i tvojem malom borcu zagrljaje, držite se i vi i rastite

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!