|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:31:18   
winkica
andy tu smo i svaki dan ćemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da user posted image NE DOĐE...
kad smo kod toga ja ju ni danas još nism dobila što ukupno brojimo 4 dana kasni...najgore od svega što se ja osijećam kao da sam trudna...

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:34:00   
Riza
Winkica...kad ćeš opet raditi testić??? user posted image user posted image


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:36:02   
Hladna
ponovi test za dva dana winkica .. znas meni je kasnila ovaj mjesec 9 dana, trebala sam dobit 22.11. a na kraju je dosla 1.12. jer se ispostavilo da je i ovulacija bila kasnije a ne kako sam racunala zajedno sa temperaturama, tako da mi je ovaj mjesec bio ciklus 39 dana user posted image , mozda je i tebi ovulacija bila kasnije pa je prerano za test

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:37:04   
Riza
...WiNkiCa...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image punooo...
samo opuštenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:44:19   
winkica
ovako zadnja user posted image je bila 2.11. danas je 3.12 ja sam imala ovulaciju 21.11 po svom ciklusu od 27 dana što je naveći broj dana mog ciklusa trebala sam dobiti 29.11...ne znam simptomi koje sam počela tek jučer primjećivati su nalik menopauzi i bradavice me bole a inače prije user posted image nisam nikad imala bolne grudi,pritisak dolje javlja se 2 puta dnevno i to ujutro i popodne, boli me glava, mučnine nemam.Vidjet ćemo...ali opet to mi je čudno i kad sam bila pod najvećim pritiskom nekad nije kasnila. dolazila je točno na vrijeme io to od kad znam za sebe...


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:47:17   
winkica
ne znam cure što mi predlažete...jučer sam radila test i bio je negativan a ja tako sigurna da sam trudna...ne znam možda Bog želi da budem strpljiva pa mi se na pokazuje plusić...heheheuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:49:32   
winkica
primam sve oblike savjeta.....user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:50:24   
Riza
DRaga Winksica.... vrlo je moguće da si test radila prerano...i kak veli Hladna moguće da ti je ovulacija bila kasnije pa ti još niti nije mogao pokazati plus. Ali probaj se opustiti i strpiti još malo pa ga ponovnbo napravi...možda se mrvica baš gnijezdi...pa zato opusti i osluškuj svoje tijelo pa za 2-3 dana napravi testić opet...
samo bez brige... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...navijamo za user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:51:37   
Riza
A čuj mene...ja napisala Winksica..a piše Winkicauser posted image user posted image user posted image user posted image ....sorry Winkice... 

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 11:55:32   
winkica
winkica
winksica...ma sve ti je to isto...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 12:05:28   
Riza
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Znam da si trenutno na sto muka i mrziš tu trenutnu neizvjesnost jer ne znaš na čemu si...ali probaj se strpiti još malo...pa ćeš uskoro sve znati...
uživaj u lijepom  i toplijem danuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 12:11:18   
winkica
biti ću online čitav dan...jer sam sama kući...tako da znam da nisam sama...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 12:19:08   
Riza
SVI SMO UZ TEBE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 12:24:19   
Hladna
ma nisi sama, uvjek je netko online user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 12:41:12   
andydea
Hvala vam cure na svemu....idem raditi...pišemo se navećer..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 13:04:40   
winkica
e a sad idem raditi ručkić.....jeli tko za klopu??user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 13:14:19   
Hladna
mi upravo zavrsili s ruckom, ja pripremila juhicu. gambere s zelenim rezancima i za desert muffine od cokolade user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 13:39:45   
winkica
mužić mi kasnije dolazi s posla pa mi je glupo da ranije spremam jer bude hladno a želim ipak ručati s njime tako da kasnije krenem sa ručkom da nam bude toplo...

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 13:46:57   
PinkyFunkyBirdy
IZVORNA PORUKA: Riza

SVI SMO UZ TEBE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo vrijedi za sve trudilice. user posted image user posted image user posted image
I naravno navijamo da umjesto user posted image bude user posted image !
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 14:24:01   
winkica
pinky  koliko si ti dugo trudilica?user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 14:25:19   
Hladna
winkica isto tako i ja uvjek radim, moj dragi obicno radi do 16 sati pa ja uvjek rucak spremam tako da je u 16.15 gotovo, makar sam ponekad gladna -ljepse je jesti sa njim

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 14:26:41   
winkica
jel da je tako...user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 16:22:20   
PinkyFunkyBirdy
Winkica, ja sam se prije 6 mjeseci udala i nakon toga sam dovršila zadnju turu kontracepcijskih i od tada smo se počeli trudit. Iako smo od tada imali samo 2 puta stvarno priliku jer sam samo 2 puta u tom razdoblju imala ovulaciju i dalje se nadam da će to nekako prirodno doći. user posted image
Ja imam PCOS, jako neredovite cikluse (od 1,5 do 6 mj.) i nikad ne znam kad ću sljedeći put imati ovulaciju. Ali zato prije nego bude ovulacija poču me boliti sise (koje bole sve do dolaska menge), prištiće, glad i tako.
Za sad izbjegavam ginekologa po pitanju tableta za regulaciju jer mi od nekih jako pada kosa pa mi je jedna cura na RR savjetovala da odem do endokrinologa (što i planiram nakon Nove) da saznam točan uzrok PCOS-a, a ne da samo malo prikrivam rezultate. Tad ću pokušati riješiti glavni uzrok PCOS-a, a nadam se i ostati user posted image .
Ali me sve to ne sprečava da navijam zajedno s vama da se veselim vašim plusićima i user posted imageuser posted image  user posted image  user posted image
Ponekad dok čekam da neka cura napravi test nervozna sam kao da ga ja trebam napraviti. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 16:44:03   
winkica
jedna moja poznanica je imala toliko ne redovite cikluse daq je to bilo za ne povjerovat...2 mjeseca ima user posted image pa 3 nema pa 3 ima pa 5 nema...i kad je otišla sa svog posla koji je bio psihički naporannakon prve user posted image je uspjela. trudili su se godinu dana i jednostavno je digla ruke i odmah im je  uspjelo...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razlika u simptomima
3.12.2011 23:10:49   
andydea
Curke evo da vam javim da se baš ne osjećam dobro...i dalje me prati ta tupa bol dole,boli me i glava,nervozna sam...ma ne znam kaj sve ne...sad sam dva dana doma pa ću malo odmarati...i češće vam pisati...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!