|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osjetljivo lice
4.4.2011 11:42:19   
maryanne
Pozdrav, drage mame! Imam curicu koja će sad godinu dana i oduvijek ima jako osjetljivo lice, doktor nam je potvrdio da nije niti alergija ni dermatitis niti nešto slično, samo osjetljivost. Često joj je ličeko crveno i osipano poput pijeska i to sam dosad rješavala becutan kremom koja bi joj smirila sve kroz sat vremena. Otkad je vani sunčano još je gore, doktor nam zabranio biti na suncu i preporučio obloge od fiziološke i melem i preporučio isprobavanje kremica dok ne nađemo onu koja nam paše. Baš sam sva jadna i više ne znam čime bi ju mazala pa vas molim za pomoć ili preporuku ako netko ima sličnog iskustva!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Osjetljivo lice
4.4.2011 12:21:21   
pincirotvajler
d je stalno rumen,ali nije tak jako kak ti pišeš,nama je bitno da samo namažemo  melem prije izlaska i bolje je

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maryanne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Osjetljivo lice
4.4.2011 15:08:13   
maryanne
Probala sam melem, ali nije bilo nekih pomaka, prištići se suše, ali crvenilo je i dalje prisutno. Malo sam surfala po internetu i našla par kremica koje su za takvu kožu pa ću isprobavat. Baš sam rekla mužu da kupi eucerin gel kremu za kožu lica osjetljivu na sunce pa ćemo vidjet kak će bit. Nadam se da će upalit jer baš nemam love za eksperimentiranje sa skupim kremicama!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Osjetljivo lice
4.4.2011 16:28:15   
cuba
Pitaj pedicu ili u ljekarni, imaš posebnu kozmetiku za osjetljivu dječju kožu. Mi inače koristimo A-dermu, možeš probati i Mustelu. Obje su isprobano dobre. Jesu malo skuplje ali zbilja pomažuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu maryanne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Osjetljivo lice
5.4.2011 22:32:09   
malica
Ako vam je Becutan pomagao onda je upitna osjetljivost kože obzirom da krema ima i parfem i konzervanse pa bi prvo na to odreagirala. Moja preporuka je, obzirom da su kreme skupe, sjedni za komp nađi kontakte za dermokozmetiku i šalji mailove u kojima ih moliš uzorke. U pravilu im to i nije problem. Za adermu i avene traži na stranicama oktalpharme, Mustelu na Formasaninim stranicama itd. Ili ako u blizini imaš kakvu dobro opskrbljenu ljekarnu pitaj ih za uzorke. Meni se pokazalo učinkovitijim traženje savjeta direktno od dobavljača i njihovih stručnih suradnika kada je meni nešto trebalo. Pravilo kod osjetljive kože bilo lica bilo tijela je koristiti proizvode bez parfema, parabena i bez umjetnih bojila. Možda ne bi bilo na odmet posjetiti dermatologa koji bi ti dao stručni savjet.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Osjetljivo lice
5.4.2011 22:33:40   
INES88
mustela?

_____________________________

mamin frajer - 4god.

curica nam dolazi 15.06.2011

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Osjetljivo lice
13.10.2011 23:21:41   
Bebač i ja
da,izvrsna krema

(Odgovor članu INES88)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Osjetljivo lice
8.2.2012 15:20:47   
larousse
HELP!!!
Inače imamo jednu stranu lica puno osjetljiviju od druge, ali je zadnja dva dana taj obraz toliko CRVEN da me strah. Dogodi mu se da pocrveni ako trlja obraz o podlogu ili od puno balice ili takne grubu tkaninu, ali ovo je sad ajme!!!
Koristim mustelinu kremu za lice i super mi je, ali me zanima mogu li mu nečim ublažiti to crvenilo, jer ne samo da je crveno nego i ŽARI. Postoji li kakav recept iz domaće apoteke, neka otopina za umirivanje kože? Kamilica,...?
Hvala...

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Osjetljivo lice
8.2.2012 15:32:51   
berny
Možda je vrijeme da potražite pomoć pedijatrice.

Dok je god dijete dojeno, dermatolozi crvenilo pripisuju bebinom čišćenju od majčinih hormona. Nama je Bepanthen bio zakon i obična Pavlovićka. Mustela Sttela za tijelo.

Kada mu se s jedne srane lica već počela otvarati ranica od trljanja i grebanja i nije zarastala mjesec dana, pedica nam je dala antibiotsku mast Mikrobakt.

Sretno!

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Osjetljivo lice
8.2.2012 15:40:31   
larousse
A ne znam šta bi mislila...Dojim još uvijek, ali više mi izgleda ko nekakav lišajić na licu nego čišćenje od mojih hormona (doduše moram dobit stvari ovih dana, pa možda je sve to samo potpomoglo...user posted image )

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Osjetljivo lice
11.9.2012 11:13:54   
valnea
Moje dijete ima jako osjetljivu kožu pa od samog početka koristim kreme koje nemaju parabena/parfema i ostalih nepotrebnih dodataka. Moram priznati da nisam naišla na neku s čijim bi sastavom bila skroz zadovoljna, ali važno mi je da je na prirodnoj bazi. Imate kakav savjet, preporuku? user posted image user posted image

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Osjetljivo lice
11.9.2012 11:31:16   
seraphyme
doma napraviš melem od nevena i mažeš time

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu valnea)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Osjetljivo lice
13.9.2012 15:16:17   
valnea
Znam da je neven jako dobar, ali svi koje smo probali su jako masni. Navodno je Afrodita dobra (još je nismo isprobali), a na nekom sam portalu čitala i za dječje kreme iz Avona, navodno na prirodnoj bazi - aloe i kamilica pa sam naručila za probu. bumo vidli. user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Osjetljivo lice
13.9.2012 16:57:00   
seraphyme
valnea pričam ti o onome što doma napraviš. bez kemije i đinđi.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu valnea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Osjetljivo lice
13.9.2012 18:57:10   
bubaMaja
pokušaj u vodicu kapnuti nekoliko kapi maslinovog ulja i time ju umivati

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Osjetljivo lice
11.3.2013 14:38:53   
monstrum
isprobala sam ovaj "recept" s maslinovim uljem..savršeno..koža bude nevjerojatno mekana kasnije ..

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!